Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
LetsKillEdek

"promocja"

Recommended Posts

to jak jełopy - kasujecie grę, czy znowu jakiś baran dał ciemnemu ludowi szanse na poczucie się wielkim i bogatym???

Sprzęt za 1 perłę... xD

I nie kasować mi tego, niech wszyscy się dowiedzą i wykupią cały towar. Po świętach kasacja kont, pozwy zbiorowe i cały support do pracy przy zamiataniu ulic!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta świąteczna "promocja" to ostatni gwóźdź do trumny tej gry. 

Wysokopoziomowi gracze za kilka pereł stali sie posiadaczami wszystkiego co najlepsze w tej grze. Dotyczy to nie tylko sprzętu ale również siłek 70% /60 minut. 

Ci którzy do tej pory wydali mnóstwo realnej kasy na perły mogą czuć sie wystrychnięci na dudka, podobnie jak ci którzy z racji zbyt niskiego poziomu nie załapali sie na tę "promocję". Tylko frajer będzie teraz wydawał pieniądze po to by móc dorównać tym którzy dzięki promocji dorobili się wspomnianych sprzętów za friko.

Znając możliwości i inwencje supportu sytuacja jest nie do naprawy. Tylko reset gry do stanu sprzed "promocji" czyli do tego co było w sobotę o północy mógłby przywrócić tej grze jakiś sens. Ale znając dotychczasowe praktyki supportu, jest to dla nich zbyt skomplikowana operacja. Nie twierdze , ze łatwa bo w takim przypadku trzeba by anulować również transakcje związane z zakupami pereł poczynione dzisiejszego dnia, których jedynym celem było wykorzystanie 100% promocji. Przelewy zwrotne to operacja trudna technicznie i prawnie.

Więc pozostaje jedno:  czekać na rychły koniec tej gry.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i po tej szalonej promocji:(  znów  graczy podzielono, tym razem chyba w/g powiedzenia "kto rano wstaje temu........" ehh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś cię banda złodziei i oszustów robicie pseudo promocje , brakuje na wypłaty to do pośrednika .mam nadzieje ze nie ujdzie wam to na sucho i każdy zgłosi sprawę nie machinę ręką ze to 20 lub 50 zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musze pochwalić support. Nie spodziewałem się, ze stać ich będzie na taka odważną i szybką decyzję.  To bylo jedyne wyjście, tylko w ten sposób mogli uratować te grę. Zrobili to co musieli zrobić inaczej mogliby już pakować manatki.  Gdyby nie ta decyzja ja i setki innych graczy (którzy albo nie skorzystali z błędu albo wcześniej zakupili sprzęt po normalnych cenach)  czulibyśmy się wystrychnięci na dudka i nie mielibyśmy już czego szukać w tej grze.  

Oczywiście nie łudzę się, że support podjął tę decyzję w trosce o tych którzy poczuliby się oszukani lub tych którzy nie byli w stanie skorzystać z błędu z racji zbyt niskiego poziomu. Decyzja podjęta była głównie w trosce o własne dobro. Mogli nic nie robić a to równałoby się końcowi tej gry.  Gdyby gra upadła, nie ważne czy z powodu odpływu graczy, czy z powodu braku wpływów gotówki  to ci co obłowili sie na "promocji" tez by stracili bo nie dane by im było zbyt długo z niej korzystać.  Grze groziłoby bankructwo, wszak ci co obkupili się na promocji nie wydaliby już na grę ani grosza,  a ci co nie skorzystali z "promocji" tez nie wydaliby już realnej kasy bo niby jaki sens miałoby wydawanie pieniędzy na coś co setki innych graczy dostało praktycznie za darmo? 

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, darkiel napisał:

Musze pochwalić support. Nie spodziewałem się, ze stać ich będzie na taka odważną i szybką decyzję.

 

A ja nikogo nie pochwalę -to co się działo z tą "promocją" było już wiadome szerokiemu gronu, w tym moderatorom już w sobotę i wystarczyło zapowiedzieć w ogłoszeniach gry, czy nawet tutaj na forum, że jest to błąd, a nie jakaś nowa obłędna promocja.. Ludzie robili lvl, aby móc zrobić zakupy za perły, wysyłali pieniądze i nagle zostali na lodzie.

Nie rozpatruję, czy taka "promocja" to coś uczciwego, czy nie -przez ponad rok były ustawki turnieju tygodniowego 1vs1, gdzie kilkuset umówionych graczy dostawało bez żadnej rywalizacji co tydzień 1000$ 5 siłek 70% 5 kingów i jakoś nikogo to nie strzykało a teraz widzę, że strzyka..

Jedyne akceptowalne rozwiązanie, to zwrot kasy za zakupione perły, albo ugodowa propozycja np mocno promocyjnego zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, GKar napisał:

A ja nikogo nie pochwalę -to co się działo z tą "promocją" było już wiadome szerokiemu gronu, w tym moderatorom już w sobotę

...

Jedyne akceptowalne rozwiązanie, to zwrot kasy za zakupione perły, albo ugodowa propozycja np mocno promocyjnego zakupu.

 

Dziwne, bo wydawało mi się ze owa "promocja" pojawiła się dopiero w niedzielę. W sobotę raczej tego nie było.  Jeżeli istnieje jakieś szerokie grono które o tej promocji wiedziało już w sobotę to może zdradzisz, (bez nicków) kto należał do tego grona i w jaki sposób mógł wejść w posiadanie tej informacji. Co do decyzji o ogłoszeniu błędu to sprawa mogła nie być taka prosta, bo mozna sobie wyobrazic , ze kompetencje do wydawania tego typu kluczowych decyzji maja nieliczne osoby i  wielogodzinna zwłoka mogła być spowodowana właśnie trudnością z dotarciem do osób władnych taka decyzje podjąć, wszak mieliśmy okres świąteczny, a firma być może nie przewidziała tego typu sytuacji i nie opracowała procedur na taki wypadek.  Kiedyś przy okazji innej wpadki, wysłałem do supportu propozycje, żeby opracowali jakąś procedurę awaryjną pozwalającą na szybka reakcje na różnorakie błędy jakie mogą się pojawić w okresie weekendowym, kiedy administracja nie pracuje a kiedy zapadają najistotniejsze dla tej gry decyzje ( kończą sie eventy  gdzie błąd w ostatnim dniu powoduje niemożność zaliczenia całego eventu , to samo dotyczy tygodniówek, czy Open do tego  wchodzi promocja która również może być obarczona błędami).  Tak sie składa, że najbardziej brzemienne w skutkach błędy jakie ostatnio miały miejsce objawiały się właśnie w niedzielę. Przypadek?  

Niestety właściciel gry nic w tej sprawie nie zrobił. Widocznie ma w głębokim poważaniu komfort graczy. A niech sie stresują i czekają w niepewności na poniedziałek w nadziei , ze może tym razem admin się zlituje i rozwiąże problem po ich myśli.   Pamiętam jeden z eventów w którym admin w poniedziałek nie naprawił błędu w juz zakończonym evencie w wyniku czego tygodniowy trud wielu graczy poszedł na marne (eventowa rybka która pojawiła się w niedziele miała źle ustawioną dolna wagę co uniemożliwiło jej złowienie dla posiadaczy wędek morskich 23 kg.)

Co do jedynego akceptowalnego rozwiązania to się nie zgadzam na takie postawienie sprawy.Na pewno akceptowalnym rozwiązaniem które powinno usatysfakcjonować graczy którzy świadomie lub nieświadomie nabrali się na te promocje byłby zwrot kasy za zakupione perły.

Ugodowa propozycja "mocno promocyjnego zakupu" uderzyłaby nie tylko w tych dla których ów mocno promocyjny zakup wydałby się zbyt mało promocyjny (wszak większość z graczy była zainteresowana wyłącznie nabyciem sprzętu za "darmochę"  mając świadomość tego, ze owa 100% promocja najprawdopodobniej jest skutkiem błędu admina) ale także a może przede wszystkim w tych którzy albo nie skorzystali z owej okazyjnej promocji albo nie mogli z niej skorzystać czy to z racji tego że mieli zbyt niski level czy tez dlatego, ze wcześniej nabyli promowane produkty po normalnych cenach.

Można by dyskutować nad usankcjonowaniem  "mocno promocyjnego zakupu" ale nie jako rekompensaty dla uczestników 100% promocji tylko jako stałego elementu promocyjnego dostępnego na przykład raz w miesiącu albo raz na kwartał.  Ale w takim przypadku nadal problemem będzie kwestia jak to odbiorą ci którzy ten sam sprzęt zdarzyli nabyć po normalnych cenach. Oni na pewno poczują się wystrychnięci na dudka. :(

 

Edited by darkiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

darkiel - gdybyś grał w to gówienko trochę dłużej wiedziałbyś, że to nie pierwszy taki błąd tych dziwnych ludzi. Za każdym razem kierowali się oni tą samą taktyką - kompletnie milczenie ze strony administracji i jakieś ochłapy dla ciemnego ludu, jak się już trochę uspokoi.

Skandal na podobną skalę, którego nikt wtedy nie nazywał błędem, był już w momencie kiedy wprowadzili sprzęt za monety, który spowodował, że ludzie z wędkami za banknoty zostali po prostu oszukani. A przecież to dzięki tym nielicznym osobom, które od samego początku wspierały tą grę swoją gotówką, jełopy odniosły taki sukces. Skoro takie podejście sprawdza się od kilku lat, udało odnieść się tak wielki sukces i miliony już leżą na koncie, po co teraz się zmieniać?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...