Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Ania

Ranking klubów

Recommended Posts

Halooooo  Czy można wiedzieć dlaczego nie jest rozliczony ranking klubów??? I dlaczego w sezonie klubów  brak  przydzielonych punktów dla klubów z poprzedniego rankingu ( zakończonego wczoraj ). Wszystko podliczone oprócz top 10 lub wiecej, czyli tych którzy grali mocniej .  Mam nadzieje,że ktoś odpisze... 

2016-03-21_23h53_47.png

2016-03-22_12h39_19.png

2016-03-22_12h39_24.png

Mielismy 5 miejsce wiec powinnismy mieć 96 punktów a mamy 0.  Ogarnijcie to .

2016-03-22_12h50_08.png

Aniu zapytaj u siebie w klubie ile osób zastało zablokowanych za nieuczciwą gre. Prawdopodobnie klub został zdyskwalifikowany. Na LF też podobnie to wygląda.

• Like 1

dabar chyba nie o to chodzi Kompania Braci nie została sklasyfikowana nawet w 100 a zajeli 1 miejsce a w nowej 2tygodniówce grają i są na 1 miejscu-nikt nie jest zablokowany

Dabar ,ale nikt nie jest zablokowany u nas. Nie wspomagamy sie programem.  A chodzi o nie naliczenie punktów do pucharu klubów i nagród za ranking.  Ostatnio mieliśmy 2 miejsce i do południa wszystko było ok .Teraz 5 i nic,000 ani nagród za ranking ani punktów do Pucharu klubów.

Nie uwzglednili około 15 klubów   z poprzedniego rankingu . W Pucharze klubów wogóle nie widniejemy ,jakbysmy nie grali. Dobrze,że sie screeny jakies porobiło to jest dowód. I nadal nie ma nagród na top 6

Edward

Edward (tensquaregames)

22 mar, 13:40

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Nasz dział techniczny pracuje obecnie nad rozwiązaniem dla przedstawionego problemu.
Nagrody powinny być wkrótce rozdane zgodnie z zajętym przez Państwa klubem miejscem.
Przepraszamy za uniedogodnienia.

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum -
https://lets-fish.com/community/forums/

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com

Petrowski

COŚ DRGNĘŁO

22 mar, 12:23

Mój klub Czarny Koń zajął 3 miejsce w rankingu ja osobiscie też zająłem 3 miejsce -proszę mi wytłumaczyć jakim cudem nie dostalismy nagród za 2 tygodnie ostrego grania i na dodoatek sklasyfikowano nas na 23 miejscu-cud czy kolejny fuszerka- żądam naprawy rankingu przyznania prawidłowych punktów w rankingu sezonowym -czyli 98 punktów za 3 miejsce i dopisania mi moich nagród za 3 miejsce indywidualne w klubie który zajął 3 miejsce w rankingu-oczywiście sprawa nie jest indywidualna -dotyczy całego klubu Czarny Koń

Ten e-mail został wysłany z konta tensquaregames. Delivered by Zendesk.

[J56LVE-ZGP1]

• Like 1

Nie uważacie, że to jest piękne? Wprowadzone coś z wielką pompą i nagle okazuje się, że to nie działa. Nie, żeby zepsuło się po jakimś czasie. Po prostu nie działa od początku.

Czy wszystko tutaj musi tak wyglądać? Chcecie profesjonalizmu? Zróbcie serwer testowy i tam wprowadzajcie nowości.

Wszystko naprawione,tak jak powinno byc od poczatku. Plus 6 klubów ,które dodatkowo skorzystało na free nagrodach 

Przepraszam za szybko sie ucieszłyłam .Co to ma byc ?????? skąd 2 pierwsze kluby tyle punktów mają jak max w Pucharze klubów to 100 pk za ranking.To jakieś żarty są.

2016-03-22_16h33_45.png

;)

Chyba nie będziecie się kłócić o głupie punkty? Nie było źle, dodali nadal źle. Strasznie wybredni jesteście ;)

A tak na serio, Ania, daj im szansę.

Edited by Burzanov

1 godzinę temu, Burzanov napisał:

;)

Chyba nie będziecie się kłócić o głupie punkty? Nie było źle, dodali nadal źle. Strasznie wybredni jesteście ;)

A tak na serio, Ania, daj im szansę.

Już mi sie nie chce kłócić. Dobrze ,że w miare zostało to naprawione. Wolałabym ,żeby zamiast nowośći, poświęcić wiecej czasu na usprawnienie gry.  Znikające pojedynki i problemy z wysyłaniem prezentów dziennych . Po prostu im wiecej takich sytuacji ,tym mniejszą mam ochote dalej grać.

15 godzin temu, Ania napisał:

Przepraszam za szybko sie ucieszłyłam .Co to ma byc ?????? skąd 2 pierwsze kluby tyle punktów mają jak max w Pucharze klubów to 100 pk za ranking.To jakieś żarty są.

Dalej są bzdury -nasz klub był na 15 miejscu i tuz przed nami był ten wymieniony na drugim miejscu..