Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ona.91

Punkty prestiżu za event

Recommended Posts

Ostatnie dwa ewenty dały mi trochę do zastanowienia , bo :

1 Rybki w evencie zależą od wędki

2 Punkty prestiżu zależą od rangi

Jest w tym chyba , jakaś niespójność . Event nazwany wielorybim śpiewem pokazał , że duże wędki dostały 9 rybek na jednym łowisku i pewnie po 20 no może w 30 minutach zapominały , że takie wydarzenie miało miejsce. Maluchy musiały walczyć na kilku łowiskach i mogło być ciężko .

Ostatni event Kraina Jezior , miał jedną z tych rybek , które ..lubią" wszyscy gracze czyli gurami z wagą 627 +. Na 73 lvl można nabyć spinning 240 i na tym spinningu , trzeba było właśnie taką wagę uzyskać. Stąd moje zastanowienie , że chyba łatwiej złapać taką rybkę mając cały wachlarz możliwych zestawów aż do 495 włącznie , czy nawet perłowe spinningi , niż być zdanym na jeden słuszny zestaw 240/240/............ i max przypon 30 .

 W turniejach problemu nie ma , bo punkty pre..... i rybka ,zależą od wędki. Taka sytuacja utrudnia trochę, małym lvl-om przynależność do topowych klubów (wyjątki oczywiście są ), bo lepszy arcymistrz z pewnym ukończonym eventem , niż maluch z niepewną tygodniówką czy mistrzostwami

To nie są moje do nikogo pretensje, tylko takie spostrzeżenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj , trochę pretensji , do twórców gry. Mamy nowy pucharek , jakiś tam sezonowy , nie będę wnikała o co chodzi , ale jak wiadomo najważniejszą rzeczą , a w zasadzie podstawą dobrego wyniku klubu są eventy wszystkich zrzeszonych.

Jak napisałam wyżej, dziwi mnie sprawa punktów prestiżu za event , to jest jakiś kosmos , skąd takie pomysły,  1800 dla arcymistrza ze spinningiem 20 i 600 mniej dla gracza z większą wędką , ale mniejszą rangą . Dla twórców nie mają znaczenia dni ewentowe , bo czy to 3 czy 7 ,  punkty prestiżu takie same ,  bzdura totalna . Moim zdaniem , najbardziej sprawiedliwym rozdziałem PP z event , byłoby premiowanie równe punktom albumu , które nawet rozróżniało by eventy długie od tych krótkich . Masz do złapania rybki na 99pkt to tyle PP dla klubu , a jak masz do złapania rybkę na 20 pkt, to przykro , kup większą wędkę albo nie udawaj arcymistrza. Moczykij , amator, czy inny tam weteran nie ma znaczenia ile punktów albumu tyle punktów prestiżu.  Nikt oczywiście nie zabroni trzymać arcymistrzom malutkich wędek , ale taka sytuacja powoduje, że gra postawiona jest do góry nogami. Najbardziej chyba poszkodowani są posiadacze tych perłowych wędek , a taka punktacja trochę by zrekompensowała im niedogodność przymusu łapania największych rybek.  Liczę, że ktoś to przeczyta i skomentuje :o) może ja głupia jestem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...