Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ARK

Event Kraina jezior

Recommended Posts

AK2.thumb.png.75994b91df4458f6dd1f995837W evencie Kraina  Jezior system nie dolicza punktów, pomimo ukończenia eventu naliczanie punktów zakończyło się na 1 dniu. 

Edited by ARK

ARK u mnie w klubie, też jest problem z jednym kontem , może się wszystko wyjaśni.

Może w TSG siedzi Ich tylko dwóch (Zenek i Edward) , no i najzwyczajniej w Świecie mają Absolutny Brak Czasu (ABC), już sama nie wiem jak to wszystko tłumaczyć . Moderatorzy też wybiórczo komentują , albo nie komentują w ogóle, starając się nie dostrzegać problemu.

Halo !!!! Moderatorzy!!!!!, może wystarczy napisać, " Tak wiemy o problemie i zostanie on naprawiony "

Dokładnie tak, dołączam screeny dwóch moich koleżanek z klubu zrobionych w bambuko. Jako szefowa oddelegowana do zrobienia zawieruchy. :)

To paranoja jakaś. Czy chodzi o to, aby gracze nie dostali należnych im nagród? Dziś niedziela, nikt nic z tym nie zrobi, a jutro kasy i gadżetów nie będzie.

Dno i wodorosty. Zamiast zajmować się fasadowymi przeróbkami interfejsu, ogarnęlibyście wreszcie technicznie tę grę.

na ryby screen 06-03-2016 event Kraina Jezior biedny żuczek.png

screen Tallulah event Kraina Jezior.png

26 minut temu, maciekdobre napisał:

Witam u mnie ten sam problem event skończony a tylko 150pkt i na forum coraz wiecej osób pisze o tym problemie czekam na odpowiedz :{

Przechwytywanie 2.PNG

Ten sam problem pojawił się również u jednego z graczy, z klubu którego jestem liderem. 56dc972665dc9_ArturKrlikowski.thumb.png.

No tak , Moderatorzy , nie są od tego. I nie ma co Ich nawoływać , Rennard obiecał kiedyś porządek w pucharkach , a teraz świeci oczami przed forumowiczami. Czekamy cierpliwie do jutra , a jutro może Im rybkę w gazecie jako wiadomość prześlemy  hihi :o)

Witam.

Mimo wykonania wszystkich zadań eventowych 1036 miejsce i  tylko 9 próg bez dodatkowych nagród.

Jest to nie uczciwe ( bardzo delikatnie to określiłem).

Po ostatnich zmianach naliczanie nagród za ukończenie eventu działa co najmniej nie prawidłowo.☻☻☻☻

Pozdrawiam.

Jaja sobie zrobiliście. Moje koleżanki oczywiście lipę dostały, a nie nagrody za event, pomimo ukończonych wszystkich zadań.

Brak słów po prostu.

o wiele osób tak ma....cały event zrobiony a nagrody np za 6 próg....i co ??? trzeba pisać @ żeby błagać o zwrot ??? po prostu żałosne

Cytat MAGDA M

,,witam szanownych graczy!   przykre jest , że wciąż pisane sa tylko obelgi pod adresem administarcji. która stara sie panować nad zmianami , ulepszeniami też na... "

No to dziś mamy kolejny popis działań administracji i pewnie są z siebie bardzo zadowoleni . Radzę sprawdzić pucharki tam widać sposób naprawy problemu . Każdemu dołożono nowy pucharek , dla matematycznego zbilansowania do 10, czyli jak komuś przestało liczyć na pierwszym poziomie do dostał pucharek dodatkowy za 9 poziom , jak przestało liczyć na szóstym to dostał jeszcze za 4poziom .....itd. Ale nagród dodatkowych i banknotów nie przybyło

Moderator ESOX miał kiedyś czelność napisania , że moje wypowiedzi na forum służą tylko podburzaniu innych.

Zatem informuję Cię ESOX , że to działania administracji przyczyniają się do gęstej atmosfery zarówno na forum , oraz czacie gry.

Nie było mnie tu około jednego miesiąca, a pochwalnych postów na forum nie było , ale sporo  pretensjonalnych  pod wiadomym adresem.

Skoro TSG jest obecnie podczas godzin prascy to może niech odpiszą na forum co dalej z tym eventem  , bo po co ??? 200 tys pochwalnych e-maili czytać

Administratorzy są świadomi problemu, obecnie trwają prace nad jego naprawą i poprawnym rozdaniem nagród.

Problem został rozwiązany, dotyczył osób, które w trakcie trwania eventu zdobyły nowy poziom - dla nich od tego momentu punkty były naliczane od początku. Na obecną chwilę nie powinien już występować, a osoby których dotyczył powinny otrzymać nagrody, oraz punkty prestiżu - możliwe że potrzebne będzie odświeżenie gry.

Administratorzy pragną przeprosić za problemy, oraz opóźnienie w rozdaniu nagród.

Witam, może ktoś uznać, że się czepiam ponieważ bonusy i banknoty zostały przyznane, jednak czy byłaby również możliwa zmian przyznanych pucharów na właściwe za wykonany event :-)ARK.thumb.png.975a330db4cf0bea01c605b490

Edited by ARK

33 minuty temu, Rennard napisał:

Problem został rozwiązany, dotyczył osób, które w trakcie trwania eventu zdobyły nowy poziom - dla nich od tego momentu punkty były naliczane od początku. Na obecną chwilę nie powinien już występować, a osoby których dotyczył powinny otrzymać nagrody, oraz punkty prestiżu - możliwe że potrzebne będzie odświeżenie gry.

Administratorzy pragną przeprosić za problemy, oraz opóźnienie w rozdaniu nagród.

Rennard za wszystkie narastajace błedy, ciągle poprawki dali byscie jakis kuferek z bonusami w promocji w ramach przeprosin ,

błedy sie zdarzaja i zdarzac beda , dac cos od siebie bylo by lepsze niz ciagle Administratorzy pragną przeprosić za problemy.

3 godziny temu, Rennard napisał:

A ja mam pytanie. To był 87 albo 88 konkurs na LF. NIGDY do tej pory nie było takiej sytuacji, że przy zmianie lev w trakcie konkursu punkty liczyły się od nowa.

Co takiego namieszali "twórcy", że nagle, po ponad dwóch latach, nagle pojawił się ów problem?

Witam.

Niestety mimo zapewnień w moim przypadku problem pozostał nie załatwiony. Mimo ukończenia wszystkich zadań w evencie "Kraina jezior" zaliczony mam tylko 9 próg ( bez punktów prestiżu i dodatkowych nagród). Proszę nie pisać że wszystkie problemy zostały usunięte bo jest to nieprawda. Nie jestem zawzięty na dodatkowe nagrody za event "Kraina Jezior" ale nie chciał bym by taka sytuacja się znowu powtórzyła, a w tej chwili jest to bardzo prawdopodobne. Bardzo proszę o odpowiedź. 

Pozdrawiam rys58 UID: alone.949ae5911b9212aa  

Edited by rys58
Brak powitania.