Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
dabar

Śmieci w plecaku

Recommended Posts

Dajcie jakąś możliwość wywalenia z plecaka zbędnych rzeczy.

W tej chwili mam w plecaku: 137 gwiazdek x40, 255 gwiazdek x10 i 250 x5.  Do robienia expa na pewno mi się to nie przyda, na choinkę tez nie mogę powiesić :). Nie chodzi mi o sprzedaż (bo wiem, że to nierealne) ale po prostu o opcję "wyrzuć", "oddaj" lub coś podobnego. Można tu jeszcze wspomnieć o sprzęcie, zanętach, przynętach i licencjach na łowiska, których już nie  ma (halloween) i pewnie o śmiesznych podbierakach po 5, 7%.

2 godziny temu, malusiek napisał:

A co garba dostałeś od dźwigania tego syfu??? trza być tfardym i nosić cały badziew za karę to taka pokuta niby B|

Coś ty? Tragarza zatrudniłem :)

i jeszcze ten "żywiec" :$ jak to ogarnąć, przecież to ciągle chce pływać i żreć trzeba dawać coby nie zdechło :/

Darek a może by tak opcja zamiany exp 40 i innych na te "wartościowe dla danej rangi.

To samo jeśli chodzi o przynęty czy zanęty np. wymiana pomiędzy graczami w ramach np. klubu bez limitu.

• Like 1

1 godzinę temu, ciamek napisał:

Darek a może by tak opcja zamiany exp 40 i innych na te "wartościowe dla danej rangi.

To nie ma szans, Michał zlituj się :) Nie chcą dać lepszego expa za przejście levela a ty chcesz żeby pozwolili na zamianę? optymista xD

1 godzinę temu, ciamek napisał:

To samo jeśli chodzi o przynęty czy zanęty np. wymiana pomiędzy graczami w ramach np. klubu bez limitu.

To już prędzej ma jakies szanse.

Darek zawsze optymista :) taki już jestem :) patrzę pozytywnie na wszelkie zmiany i staram się być obiektywny.

Może Zenek z ekipą zaczną myśleć :) a nie tylko patrzą na kieszeń :)

• Like 1