Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ona.91

Zyczenia dla TSG

Recommended Posts

Tak sobie myślę , że po drugiej stronie siedzi banda gburów , którzy nie potrafią nawet odpisać przepraszamy.

Stąd moje dla Was, najserdeczniejsze , życzenia . Żeby w Waszych samochodach trzeba rozłączać akumulator po , każdej zmianie ulicy, tak jak i my musimy odświeżać grę co kilka minut, żeby na seansach kinowych tylko Wam się wydawało , że dubbing jest opóźniony o kilka sekund , tak jak nasze sonary. Kochana Administracjo nie panujecie nad  grą. Ta gra ze względu na błędy jest gorsza od chińskiej niedoróbki, ale jaki Pan taki kram. Zdrowia życzę bo ...............

• Like 1

11 godzin temu, ona.91 napisał:

Tak sobie myślę , że po drugiej stronie siedzi banda gburów , którzy nie potrafią nawet odpisać przepraszamy.

Stąd moje dla Was, najserdeczniejsze , życzenia . Żeby w Waszych samochodach trzeba rozłączać akumulator po , każdej zmianie ulicy, tak jak i my musimy odświeżać grę co kilka minut, żeby na seansach kinowych tylko Wam się wydawało , że dubbing jest opóźniony o kilka sekund , tak jak nasze sonary. Kochana Administracjo nie panujecie nad  grą. Ta gra ze względu na błędy jest gorsza od chińskiej niedoróbki, ale jaki Pan taki kram. Zdrowia życzę bo ...............

No to będzie brutalnie. Anonimowe opinie nikogo nie interesują. Pozostałe też nie. Nie interesują też informacje czy coś działa czy nie działa. To wszystko jest bez znaczenia. Liczy się saldo na koniec miesiąca. A, że gra już dawno na siebie zarobiła, zatem...

Można tu tak bić pianę bez końca. Zgłaszać uwagi, protestować. Być może przyjmą sugestie do siebie, albo je całkowicie oleją.

Jest tylko jeden sposób aby coś do nich dotarło: przestać płacić. Wtedy jest szansa, że coś zrobią. Niestety, historia pokazuje, że jest to niemożliwe do spełnienia. A nawet, gdyby wszyscy przestali płacić to nie wiem czy support też by zareagował. Najwyżej z braku wpłat zamknęli by grę i po sprawie.

• Like 3

Życzę całemu zespołowi TSG jak najszybszego zakończenia swojej działalności. To co Państwo robicie w grze Na Ryby  lets-fish.com to istny CHAOS . Już dawno nie grałem w tak niedopracowaną grę . Nie bierzcie się za coś czego nie potraficie!!!!!!!! Pozwolę sobie powytykać wasze błędy 

1. Brak konkretnych odpowiedzi lub całkowity brak na zgłoszenia graczy do działu suportu ( na 90% zgłoszeń odpowiedź jest jedna jak z automaty "  Po dokładnej analizie przekazanych informacji oraz danych z naszego rejestru informujemy, że nie stwierdziliśmy przedstawionego problemu. lub  "Dziękujemy za zgłoszenie.Informacja ta została przekazana do działu technicznego." i tu się temat zgłoszenia zakańcza 

2.Brak informacji  komunikatów o tym co się wydarzy w grze ( macie państwo przecież specjalna do tego zakładkę ) informacje podajecie po wprowadzeniu czegoś 

3. Brak kontroli nad grą ( wprowadzacie coś państwo nie analizując tego wcześniej ) taka wasza zasada "A jakoś to będzie jak będzie źle to będziemy się wtedy martwić jak to poprawić"

4.Brak przestrzegania własnego Regulaminu . ( i tu lista jest tak długa że nie chce mi się nawet tego pisać )

5. Brak wnoszenia poprawek w dziale POMOC ( do dziś nie została poprawiona zakładka Kluby Wędkarskie z obowiązującymi nowymi zasadami )

6. Brak zabezpieczeń przed graczami stosującymi niedozwolonych  programów ( my musimy się sami  zabezpieczać  "Zgodnie z regulaminem każdy gracz we własnym zakresem powinien zadbać o bezpieczeństwo swojego konta, oraz komputera."   taką dostałem od państwa informację

Gra miała bawić i przynosić Wam zyski ( bo to chyba było Państwa głównym celem tworząc tą grę ) ale tak nie jest .Gra okazała się bublem a zyski zaczną topnieć z miesiąca na miesiąc ,aż pewnego dnia ukaże się komunikat GAME OWER i tego właśnie wam życzę i wielu wielu  innych graczy również mają już dosyć tej gry

Pozdrawiam 

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN
  • Like 1

Brawo Norbercie, moje wpisy w tym stylu nie utrzymują się nawet godziny, dlatego byłam powściągliwa :o), ale przyłączam się do Twoich życzeń .