Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
leontsg

Mistrzostwa Dunaj

Recommended Posts

Ja mam inne pytanie czy TSG zaczyna bawić blokowanie ograniczanie wagi ryb do mistrzostw .

te mistrzostwa to rekord świata godzina na sonarku hak 905 i i wszystkie rybki po 500/700 gram nawet te male. 

Mam nadzieje ze was to cieszy i macie ubaw ze polacy placa a i tak wygraja serby i włosi .

Jak najbardziej dobra praktyka i robienie z nas idiotow , Grosza juz nie zobaczycie wpłaconego z mojej strony.

5 godzin temu, Rennard napisał:

Jak najbardziej, ale tylko w celach testowych.

i co pan wytestował takiego ciekawego niech się pan pochwali ile błędów w grze pan odnalazł niech wymieni mi pan tylko trzy 

6 godzin temu, Rennard napisał:

Jak najbardziej, ale tylko w celach testowych.

No to wiele nie wytestujesz w kwestii 

Dnia 29.02.2016 at 14:05, Rennard napisał:

ma czegoś takiego jak blokowanie wagi ryb

Żeby to stwierdzić trzeba grać. Jeżeli "nie ma czegoś takiego jak blokowanie wagi ryb" to jak wytłumaczyć następujące zjawiska powtarzające się nagminnie:

1. Mistrzostwa.
Setki, jeżeli nie tysiące osób gra mistrzostwa i nic się nie dzieje aż do pewnego momentu. Przychodzi ten moment i przez kilkanaście-kilkadziesiąt minut wszyscy zaczynają poprawiać wyniki. To widać wyraźnie a z rozmów wynika, że wszystkim wskakuje ładna ryba tego samego gatunku. Mija odpowiedni czas i znów przez kilka, nieraz kilkanaście godzin, stagnacja... jakieś drobne ruchy i drobne zmiany. Przychodzi odpowiedni moment i znów ruch jak na Marszłkowskiej, wszyscy poprawiają i co? i znów na tej samej rybie, inne w tym czasie jakoś nie chcą "współpracować".
To samo - ale może jeszcze wyraźniej - widać w rybie dnia. Podobnie jest w turniejach.

2. Turnieje.
Taki przykład. Łowisko Zambezi, pondo i singa. Normalnie na ten sam zestaw łowi się mniej-więcej tyle samo tych ryb w określonym czasie ale:
Turniej na podno - podno wchodzi 2-3 sztuki za to singa pcha się drzwiami i oknami
za chwilkę
turniej na singe - singi ze 2-3 sztuki a podno się pcha drzwiami i okami.
oczywiście piszę tutaj o łowieniu na zwykły sprzęt nie na magiki

Nie twierdze, że ktoś siedzi i "kręci jakimś kółkiem lub przestawia wajchę" ale nie uwierzę, że takie a nie inne ustawienia są zaprogramowane.

Zaraz a co ma napisać? "Tak, celowo blokujemy ryby aby schodziło więcej bonusów"? Bez jaj, jeśli to robią to nigdy się do tego nie przyznają.

6 minut temu, Burzanov napisał:

Zaraz a co ma napisać?

Pewnie nic nie napisze, a może jednak...

Cóż, mogę tylko powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak blokowanie wagi ryb.

Już napisał ;)

Cóż, mogę tylko powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak blokowanie wagi ryb.

To może skomentuj to : Wędka morska 35 , waga rybek eventowych około 85kg, waga rekordowej rybki ponad 397 kg (niebieska papugoryba ) Zastosowany zestaw to 35/143/143 King 60 +24 sonar , Strasznie dziwna rzecz się dzieje, prawie wszystkie rybki ponad 100 kg , ale niebieska papuga poniżej minimum konkursowego. podczas działania sonaru (15 min) pokazało się 6 niebieskich papug , z czego dwie miały wymaganą wagę. Można by napisać przypadek , ale tak jest w każdym konkursie. Rozumiem , że to w celu uatrakcyjnienia gry . Ale co tam, za tydzień kończy się zima , a wraz z nią długie wieczory , także Bye,bye, let's fish do listopada :o)

Dnia 1.03.2016 at 08:17, Burzanov napisał:

Już napisał ;)

ale co i kto? Esox? On nic nie wie, albo jest niedoinformowany.