Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Ania

Kto lepszy kto gorszy??

Recommended Posts

Mam takie pytanko. Na jakiej zasadzie  jedni otrzymali link na 1000 banknotów a inni nie? Nagroda za osiągniecia..... 

Mam 338 level, gram cały czas ,robie eventy i inne a jakos nie dostałam za to nagrody. Wiec tak mnie zastanawia. Skoro 1000 banknotów to nagroda za osiągniecia to czemu jej nie ma????? Wiele osób sie nad tym zastanawia

2016-02-25_10h08_20.png

Super.Więc bedąc na levelu ,na którym jestem czyli 338 ,investując w gre (mam perłówki max)  i grając po kilka godzin dziennie przez 7 dni nie zasługuje na taki link .Ok zrozumiałam.Dziękuje za poświecony czas. 

To dlaczego piszecie że za osiągnięcia a nie że losowo? Wprowadza to zupełnie niepotrzebne zamieszanie. Dobrzy gracze zastanawiają się dlaczego. Czy nie jestem na tyle dobry? Bez sensu - czytajcie czasami fora.

• Like 1

Jeden z członków mojego klubu dostał taki link, ale nie mógł go odebrać i twierdzi, że nic mu nie dodało -doradzicie coś?

Kwestia tego czy dostał bezpośrednio od TSG, czy ktoś inny mu go przesłał. Jeżeli otrzymał go bezpośrednio od TSG i faktycznie nie działa, to powinien napisać zgłoszenie.

6 godzin temu, Sciagnik napisał:

A gdzie ma byc ten link? W skrzynce mail?

Był tylko dla wybranych....  My jak chcemy mieć tysia  to musimy sami kupić. 

A ci wybrani to te serby włosi niemcy i inna masc sponsorowana przez administracje zeby nam utrudniac gre to dla tych zasłuzonych co uczciwie graja hehe.

Jestem ciekawy dlaczego Szanowny Pan Zenon mi nieodpisał na moje pytanie gdzie i jak mozna kupic sprzet spinning 265kg od poziomu 22 do 30 to juz nieraczył sie odezwac dał taka plame ze głowa boli,twierdził ze ci gracze uczciwie graja takimi sprzetami tylko gdzie go kupili jak jest on niedostepny dla tych poziomòw teraz juz wiadomo o co tu chodzi sami sie osmieszaja w oczach zwykłych graczy uczciwie grajacych tak samo z tym tysiakiem.

24 minuty temu, Sciagnik napisał:

Jestem ciekawy dlaczego Szanowny Pan Zenon mi nieodpisał na moje pytanie gdzie i jak mozna kupic sprzet spinning 265kg od poziomu 22 do 30 to juz nieraczył sie odezwac dał taka plame ze głowa boli,twierdził ze ci gracze uczciwie graja takimi sprzetami tylko gdzie go kupili jak jest on niedostepny dla tych poziomòw teraz juz wiadomo o co tu chodzi sami sie osmieszaja w oczach zwykłych graczy uczciwie grajacych tak samo z tym tysiakiem.

Jeżeli jest bardzo stare konto to sprzęt może pochodzić z loterii na starych zasadach. Z drugiej strony nie wierzę, że ktoś miał tyle szczęścia że skompletował cały sprzęt 265 ( sam kij nie zrobi cudów z cienką żyłką ).

Inna też bardzo prawdopodobna możliwość to reset konta na starych zasadach z zachowaniem sprzętu :D

Dnia 25.02.2016 at 11:37, Mariusz napisał:

To dlaczego piszecie że za osiągnięcia a nie że losowo? Wprowadza to zupełnie niepotrzebne zamieszanie. Dobrzy gracze zastanawiają się dlaczego. Czy nie jestem na tyle dobry? Bez sensu - czytajcie czasami fora.

Kasa jest za osiągnięcia przyznawana losowo ;) Każde konto ma jakieś osiągnięcia.

racja dostalem 1000$ na koncie do prezentow , i jak najbardziej mam tam sporo osiagniec 

1.Nie gram tam wcale

2.Wysyłam duzo jesiotra 

Wiec jak najbardziej sie nalezy :)