Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Spooky

Błąd przy naliczaniu punktów w rankingu 1vs1

Recommended Posts

Szanowni Gracze

informujemy, że jest nam znany błąd przy naliczaniu punktów w rankingu tygodniowym 1vs1. Trwają prace nad jego usunięciem, planowany termin zakończenia prac to dzień dzisiejszy. Przepraszamy za trudności.

ciekawe jak poprawiona zostanie punktacja rankingu 1v1 na dzień dzisiejszy maksymalna ilość zdobytych punktów to 375 a w rankingu istny chaos . Dziś rozgrywałem pojedynki trzy mi zaliczyło podwójnie po 30 punktów dwa (po godzinie 12:15 ) zaliczyło już normalnie po 15 punktów obecnie mam 420 punktów a powinno być 375. Aż się odechciewa grać w taki bubel a najzabawniejsze że my za to wszystko płacimy tym nieudacznikom. Jakby przyznawali Nobla za największą bublową grę to byście go zdobyli .Pozdrowienia dla nieudaczników . Mogę już w ciemno napisać że błąd w tygodniowym rankingu pojedynków 1v1 nie będzie poprawiony ani dziś ani do końca rozgrywek . 

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

witam ponownie godzina 18 i zobaczmy jak wygląda poprawiony ranking

56c74dd2d87c1_rankinggodzina18.thumb.png

No rewelacja jak by to ocenił Amaro "dupy nie urywa " gratulacje pseudo-programiści 

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

no i w związku z faktem, że są po pracy to jest i po rankingu....widzę że na każdym portalu zostało po 1 graczu z większą liczbą punktów...taki mały prezent mam rozumieć?

Ranking został naprawiony, ale mam takie wrażenie, że support poszedł na łatwiznę i po prostu poobcinał punkty do maksymalnej wartości dopuszczalnej przez regulamin nie wdając się w szczegóły kto w jaki sposób skorzystał z błędu w grze.

Podam przykład. 

W piątek przed północą na czele rankingu było konto gracza luksija z 381 punktami (widoczna na zrzucie ekranu powyzej) na 375 możliwych. Taki wynik oznacza, że gracz ten musiał przegrać przynajmniej jeden pojedynek. Gdyby wygrał wszystkie pojedynki za 15 $ to musiałby mieć wynik podzielny przez 15. 

Po północy support "naprawił" wynik tego gracza obcinając jego punkty do regulaminowego maxa czyli do 375 pkt zamiast przeliczyć wszystkie jego pojedynki stosownie do uzyskanych w nich rezultatów. Wyszło więc tak jakby zwyciężył we wszystkich 25 pojedynkach co jak już wcześniej wykazałem było w jego przypadku niemozliwe. Tak wiec gracz ów uzyskał nieuzasadnioną i nienależną premię.

Nie śledziłem innych tego rodzaju przypadków w których dzięki błędowi w grze gracze uzyskali wyniki ponad dozwolony regulaminem wynik maksymalny. Jeżeli we wszystkich tych przypadkach support użył równie beztroskiej metody naprawiania błędu to skala nienależnych korzyści odniesionych w stosunku do graczy którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki jest ogromna.