Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ona.91

ranking 1v1

Recommended Posts

Na FB też cuda z punktacją ....dziwne tylko że tam akurat skorzystały na niej tylko kluby programów....bardzo ciekawe....

Na szczęście dla Nas to już ostatni ranking i dla wielu z Nas definitywny koniec przygodą z tą grą.  Trzeba poszukać lepszej lokaty kapitału niż inwestowanie w zwycięstwa programów i automatyczne odpowiedzi Edwarda. Od wejście klubów w życie cały syf wypłynął na powierzchnię - wystarczy tylko pozbierać.....ale nie....lepiej nowe łowisko dać, nowe ryby itd. Byleby tylko kasę wyciągnąć. Miłej walki z programami życzy Marcin z Legendarnych (FB ) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest godzina 19:27. Czwarty dzień turnieju.  Regulamin zezwala na rozegranie max: 4x5=20 pojedynków, kazdy za 15 punktów co daje łacznie 300 punktów.  Na tę chwile 60 graczy ma ponad 300 punktów, większość z nich ma po 375 punktów czyli tyle ile można zdobyć po 5 dniach. Ewidentny błąd/bug gry. Ciekawe czy support szybko to naprawi, bo nie mam watpliwości że naprawi gdyż inaczej ranking 1vs1 przestaje mieć jakikolwiek sens. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

darkiel : mi za trzy ostatnie system przyznawał 30 pkt, te z przed południa były po 15 , a popołudniowe po 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety jak zwykle tsg potrafi zepsuc ranking. Lamiac wlasny regulamin oszukac graczy a najgorsze w tym ze to dla norma., nie znaja i nie uzywaja slowa przepraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, leontsg napisał:

Niestety jak zwykle tsg potrafi zepsuc ranking. Lamiac wlasny regulamin oszukac graczy a najgorsze w tym ze to dla norma., nie znaja i nie uzywaja slowa przepraszam.

Dlatego też my jako klub rezygnujemy z grania. Klub złożony z samych Polaków ( dużo lv ponad 300 ) właśnie po raz kolejny został oszukany na rzecz programów. Dzięki temu małemu zabiegowi nie utrzymamy miejsca na podium...ale za to będą na nim 3 kluby programy :D Tak trzymać. tylko programy będą niedługo przeciwko sobie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam 

Ta gra ma na celu jedno małymi kosztami wyciągnąć od społeczeństwa jak najwięcej kasy. Na każdym kroku łamany jest ich własny regulamin a cierpi gracz. Najśmieszniejsze jest to że po zgłoszeniu problemu jest zawsze ta sama odpowiedź 

Edward (tensquaregames)

Witamy!

Dziękujemy za zgłoszenie.
Informacja ta została przekazana do działu technicznego

I na tym nasza korespondencja się zakańcza żadnych wyjaśnień nawet słowa przepraszamy . Mam wrażenie że dział techniczny w suporcie to nic innego jak kosz na śmieci 

W grze są nadal błędy i co najgorsze nie są poprawiane ( nawet po wysłaniu wiadomości bo ta został wysłana do działu technicznego  ) a co dopiero na bieżąco. Lista ich nieudolności cały czas wzrasta i widzę że ta gra długo nie zagości na portalach społecznościowych i małymi kroczkami zmierza ku upadłości.

Ale do puki płacimy nic z tą grą nie zrobią bo nie ma innej motywacji do lepszej pracy jak zabranie np. premii ( będziesz pracował dobrze dostaniesz premię a nawet podwyżkę) No ale to wasze pieniądze to wy karmicie nieudaczników, którzy nic nie robią a tylko  rączki zacierają i liczą wpływy

 


 

 
Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranking został naprawiony, ale mam takie wrażenie, że support poszedł na łatwiznę i po prostu poobcinał punkty do maksymalnej wartości dopuszczalnej przez regulamin nie wdając się w szczegóły kto w jaki sposób skorzystał z błędu w grze.

Podam przykład. 

W piątek przed północą na czele rankingu było konto gracza luksja z 381 punktami na 375 możliwych. Taki wynik oznacza, że gracz ten musiał przegrać przynajmniej jeden pojedynek. Gdyby wygrał wszystkie pojedynki za 15 $ to musiałby mieć wynik podzielny przez 15. 

Po północy support "naprawił" wynik tego gracza obcinając jego punkty do regulaminowego maxa czyli do 375 pkt zamiast przeliczyć wszystkie jego pojedynki stosownie do uzyskanych w nich rezultatów. Wyszło więc tak jakby zwyciężył we wszystkich 25 pojedynkach co jak już wcześniej wykazałem było w jego przypadku niemozliwe. Tak wiec gracz ów uzyskał nieuzasadnioną i nienależną premię.

Nie śledziłem innych tego rodzaju przypadków w których dzięki błędowi w grze gracze uzyskali wyniki ponad dozwolony regulaminem wynik maksymalny. Jeżeli we wszystkich tych przypadkach support użył równie beztroskiej metody naprawiania błędu to skala nienależnych korzyści odniesionych w stosunku do graczy którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki jest ogromna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...