Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

Puchary za Mistrzostwa

Recommended Posts

Dzisiaj padła taka propozycja u mnie w klubie, aby zrewidować podejście do premiowania miejsc poza "10" mistrzostw odpowiednimi pucharami. W tej chwili nie ma nic, a mając na uwadze, że w większości rang "uczciwe" miejsca zgodne ze specyfiką sprzętu w danej randze, zwykle zaczynają się od 11-15 miejsca, to wielce krzywdzące jest, że nie ma po tym żadnego śladu. Może byc tak, że ktoś często i gęsto uczestniczy w takich wydarzeniach, a oglądając profil gracza mozna odnieść wrażenie, że nic kompletnie nie robi w tym kierunku !

Nasza propozycja to wprowadzenie na wzór Eventu pucharów: TOP25, TOP50, TOP100. Oczywiście podawać tylko wielokrotności ich pozyskania, ale będzie to wystarczająca informacja, że gracz jest aktywny w tej dziedzinie, jak również jest to jakiś argument dla starających się o wejście do lepszych klubów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nikt -to w zasadzie puchar turniejowy, a raczej narodowa tygodniówka 1vs1.. Niektórzy "dorabiali" sobie egzotyczne pochodzenie, bo na polski puchar nie mieli by szans..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dnia 13.02.2016 at 12:51, GKar napisał:

Nasza propozycja to wprowadzenie (do mistrzostw przyp.) na wzór Eventu pucharów: TOP25, TOP50, TOP100. Oczywiście podawać tylko wielokrotności ich pozyskania, ale będzie to wystarczająca informacja, że gracz jest aktywny w tej dziedzinie, jak również jest to jakiś argument dla starających się o wejście do lepszych klubów.

Fajnie by było, gdyby któryś z moderatorów/adminów wspomniał, czy takie coś jest warte do przekazania gdzieś do dalszej dyskusji, bo nie wiadomo teraz, czy nie zyskało akceptacji, czy też może "leży" jako kolejny olany temat.. A Panowie wyżej: to nie jest ogólna dyskusja o pucharach, tylko o konkretnym pomyśle dotyczącym mistrzowskich pucharów..

Edited by GKar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...