Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Guest

"RYBA SZAMANA"

Recommended Posts

Guest

Witam wszystkich   graczy:)  jeśli ktoś  z  Was  ma  problem  z  wykonaniem  eventu proszę  pisać,  postaram   się  pomóc,  pozdrawiam       MAGDA

1. Sporo ludzi nie może zaliczyć byczego pomimo, że jadą na magii i wcześniej (przed eventem) nie mieli problemów żeby złowić byczka 1223kg - to nie kwestia zestawów tylko "podkręconych ustawień na czas eventu.

2. Zanęta na zachodniego mocno przeterminowana - ze 30% ryb to nie zachodni.

Masz tam bliżej do nich to może szepnij coś donośnym głosem żeby sobie jaj z nas nie robili.

Oni wiedzą, że my wiemy i my wiemy, że oni wiedzą i zdają sobie z tego sprawę.

"Nie znaleźliśmy potwierdzenia zaistniałego problemu...";)

A tak poważnie, standardowo na 500 szybko wlazł (magia/sonar/king). Szybko, czyli zostało co najmniej 5 minut sonaru.

Guest
12 minut temu, dabar napisał:

1. Sporo ludzi nie może zaliczyć byczego pomimo, że jadą na magii i wcześniej (przed eventem) nie mieli problemów żeby złowić byczka 1223kg - to nie kwestia zestawów tylko "podkręconych ustawień na czas eventu.

2. Zanęta na zachodniego mocno przeterminowana - ze 30% ryb to nie zachodni.

Masz tam bliżej do nich to może szepnij coś donośnym głosem żeby sobie jaj z nas nie robili.

Byczy  bardzo  ładnie  wchodzi  na  zestaw   590\550,  king ,  bez  siły

Guest
2 minuty temu, MAGDA M napisał:

natomiast  na  zachodniego proponuję   zestaw   495\365\495,  zan  dedyk,  bez siłki, złapałam bez  problemu,

Ja byczka robiłem zaraz po północy i zero problemów miałem (wszedł w 7 min) ale ci, którzy robili w dzień (wczoraj) już tak dobrze nie mieli. Trenowali różne zestawy, zużyli po 3-4 sonary i nie wszyscy złowili.

Guest
5 minut temu, dabar napisał:

Ja byczka robiłem zaraz po północy i zero problemów miałem (wszedł w 7 min) ale ci, którzy robili w dzień (wczoraj) już tak dobrze nie mieli. Trenowali różne zestawy, zużyli po 3-4 sonary i nie wszyscy złowili.

żałosne  osobiście  przeraża   mnie  fakt  jakich  zestawów  co  niektórzy używają:(    nasuwa się pytanie:   może  powinni  grać w  inną gre?   niż  wyzywać   TSG???

10 minut temu, MAGDA M napisał:

Jak to wygląda procentowo? Bo "bardzo ładnie" niewiele mówi ;) Powiedzmy na 100-200 rzutów ile wpada wymiarowych?

Guest
1 minutę temu, Burzanov napisał:

Jak to wygląda procentowo? Bo "bardzo ładnie" niewiele mówi ;) Powiedzmy na 100-200 rzutów ile wpada wymiarowych?

mi  wszedł   na jednym sonarze  w  6 min,kolegom  z klubu  również   na  tym  zestawie

2 minuty temu, MAGDA M napisał:

żałosne  osobiście  przeraża   mnie  fakt  jakich  zestawów  co  niektórzy używają:(    nasuwa się pytanie:   może  powinni  grać w  inną gre?   niż  wyzywać   TSG???

Nie Magda. Ci o których pisze to akurat w części I liga. Turnieje, mistrzostwa grają i wygrywają na morskiej, mają opracowane zestawy i nie słyszałem żeby TSG wyzywali.