Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  

Recommended Posts

17 minut temu, Piotrekkk napisał:

Bo niestety zrobiło się monotematycznie na tym forum. Mam wrażenie, że sporej części osób ta dyskusja i tak nie obchodzi.

Wyjątkowo się z Tobą zgadzam tym razem -mam otwartych z 5 tematów, na które nie pokusił się odpowiedzieć nikt związany z obsługą gry.. Zobaczymy co będzie dalej..

Witam na imię mam Adam i również cieszę się że powstało to forum. Mam nadzieję że na forum dowiem się więcej niż wiem do tej pory. Pozdrawiam

• Like 1

Dnia 1.01.2016 at 17:51, Piotrekkk napisał:

No nie wiem. Strasznie tylko marudne te forum, nic poza tym...

Piotrek a dziwisz się? Ludzie "nabuzowani" tym co odwalają twórcy gry, to i to forum ma swój "klimat". Skoro przez "lata" ludzie są olewani, nie traktuje ich się jak partnerów w grze tylko dojne krowy, to tak to właśnie wygląda.

• Like 1

Rozumiem zdenerwowanie i rozgoryczenie niektórych, ale to nie jest cały obraz gry. Niektórzy nie walczą o topkę i grają na luzie. 

• Like 1

2 godziny temu, Piotrekkk napisał:

Rozumiem zdenerwowanie i rozgoryczenie niektórych, ale to nie jest cały obraz gry. Niektórzy nie walczą o topkę i grają na luzie. 

Gdybyś rozumiał, to na pewno nie napisałbyś takiego tekstu. Ale jak widać, ktoś wysłuchał Twoich narzekań na "monotematyczność", bo obydwa tematy dotyczące domniemanych oszustw i dowodów w tej sprawie, zostały USUNIĘTE z tego forum. No.. może nie usunięte, tylko "UKRYTE" przed innymi, którzy mogli by się poczuć jak naciągani na wydawanie pieniędzy w grze..

Gratuluję -cenzura jak za PRLu.

@GKar, nie uważasz, że po zgłaszaniem nadużyć skala hejtu jest tu za wysoka? Na pewno wszyscy byśmy chcieli, aby ich nie było. Ale nie wszystko udaje się naprawić z dnia na dzień. A ostatnie wpisy w temacie oszustów - poniżej krytyki.

3 godziny temu, GKar napisał:

Gratuluję -cenzura jak za PRLu.

1 godzinę temu, Piotrekkk napisał:

@GKar, nie uważasz, że po zgłaszaniem nadużyć skala hejtu jest tu za wysoka? Na pewno wszyscy byśmy chcieli, aby ich nie było. Ale nie wszystko udaje się naprawić z dnia na dzień. A ostatnie wpisy w temacie oszustów - poniżej krytyki.

Witam

Czyżby ??? GKar: Nawoływanie do donoszenia na innych to jest dopiero PRL.

Do Piotra : czy to moje wpisy, Tobie sie nie podobały.  Przykro mi.  Dlaczego ktokolwiek pozwolił na nazywanie kogokolwiek oszustem na podstawie tylko i wyłacznie wyników.  Na dole sławne mistrzostwa , które były kościa niezgody. Ja tu widzę jeden wynik odbiegajacy od pozostałych, ale nazywanie tej osoby oszutem jest niedopuszczalne.

Po następne, cytat z regulaminu forum:

6. Użytkownik ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów za wyjątkiem zamieszczania treści bądź linków do stron: 

naruszających dobra osobiste lub obrażających godność innych osób 

Zatem idźmy dalej , moim zdaniem samo założenie takiego wątku było złamaniem regulaminu forum.

Jak nazwać gracza legalnie kupujacego na 25 poziomie wędkę morską 250 kg , która administracja po rebalansie podwyższa do 300 ? Ja nie wiem jak Go nazwać , ale z całą pewnością nie oszustem

Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i usunął wątki dotyczące oszustów bo to jest sprawa, którą TSG powinna załatwic we własnym zakresie.

568955a6b3ae5_mistrzostwamae.png.370956b

mistrzostwa małe.png

mistrzostwa małe.png

4 minuty temu, ona.91 napisał:

Witam

Czyżby ??? GKar: Nawoływanie do donoszenia na innych to jest dopiero PRL.

Ciekawe pojmowanie terminu "donoszenie" -jak widzisz ofiarę i domniemanego sprawcę, to zgłoszenie tego nazywasz donosicielstwem? I łaskawie nie raczysz zauważać, że użyłem  słowa "domniemany oszust"? Otóż dowody właśnie zniknęły po usunięciu z forum, więc można sobie darować dalszą dyskusję, jak również przypisywanie hejtu, bo takie posty usuwają w ramach porządku moderatorzy, natomiast usuwać całe tematy z materialem dowodowym, to już jest cenzura -niekoniecznie PRLowska, tylko jeszcze gorzej, bo podobno w demokratycznym kraju.. Ciekawe ilu was tam jest jeszcze znajomych Królika..

2 minuty temu, GKar napisał:

jak widzisz ofiarę i domniemanego sprawcę, to zgłoszenie tego nazywasz donosicielstwem?

Tak , bo jak napisałam kto jest głównym winowajcą takiego stanu rzeczy to niejaki ESOX udzielił mi upomnienia , a potem skasował dwa kolejne posty.

Jak myślisz kto jest winny takich wyników jak w screenie  powyżej ? no pomyśl któz to moze być?

Wżućmy inny screen :

Dobrze , że nikt nie złapał tego raka nieboraka bo tez byś Go oszustem nazwał , a myślę , że sa spinningi w tej randze (moczykij) Kto jest winien takiemu stanowi rzeczy ??? Gracze??? To nie gracze ustalaja kryteria: mistrzostw, rybek dnia, eventów .... etc

Bardzo się cieszę , że napisałeś domniemany oszust, ale napietnowanie ludzi na publicznych forach jest conajmniej nietrafionym pomysłem . Jak znasz dziwne przypadki wysyłaj screeny do supportu , bo jak się potem okaże pomyłka to jak znam życie nikt tej osoby później nie przeprosi.

rybka dnia.png

32 minuty temu, ona.91 napisał:

Dobrze , że nikt nie złapał tego raka nieboraka bo tez byś Go oszustem nazwał..

Ja tutaj nie widzę problemu, natomiast problem jest z Tobą, bo dowolnie manipulujesz wypowiedziami i przypisujesz komuś pomawianie o oszustwa. Jest pewna różnica w używaniu tego słowa: jeżeli ktoś dokonuje w systemie mikropłatności zakupu najwyższych sprzętów dostępnych w danej randze, a pomimo tego ktoś ma nadal sprzęt 3-4 razy większy od niego, to popełniono wobec takiej osoby oszustwo. Natomiast kwestia KTO jest tym oszustem? -ja na pewno nie przypisywałem tego słowa żadnemu graczowi, a wcześniej wyraźnie rozgraniczałem sytuację, kiedy należałoby uregulować to wobec posiadaczy"starych" wędek. Problemem jest również regulamin konkursów, który po szczegółowej analizie wyjątkowo sprzyja wszelkim możliwym nieprawidłowościom w grze, a przecież jego zmiana jest najprostszą rzeczą do zrobienia.. Wobec czego można mówić o złej woli rozwiązywania problemów przez zarząd gry.

Edited by GKar
  • Like 1

2 minuty temu, GKar napisał:

Ja tutaj nie widzę problemu, natomiast problem jest z Tobą, bo dowolnie manipulujesz wypowiedziami i przypisujesz komuś pomawianie o oszustwa

Ja raczej starałam sie bronić wszystkich którzy mogli byc niesłusznie pomówieni, dlatego napisałam w tamtym wątku to co napisałam

4 minuty temu, GKar napisał:

Wobec czego można mówić o złej woli rozwiązywania problemów przez zarząd gry.

Natomiast Twoje powyższe stwierdzenie, jest ładnie ubranym, moim usunietym przez ESOX stwierdzeniem , że największym ...........

Tylko, ze wtamtym wątku działała zasada , że Kali może nazwac oszustem każdego , ale nikt nie może nazwac oszustem Kalego

Jej każdy topic zajmujecie. Umówcie się na kawę czy coś i wyjaśnijcie sobie te sprawy na priv.

Ja mam inną propozycję - stwórzmy te forum, forum gry a nie forum narzekania. Widać, że jesteście zaawansowanymi graczami - stwórzcie jakiś poradniki dla innych.

• Like 1

Forum musi okrzepnąć. Na razie to jedyny "wentyl bezpieczeństwa". Pisanie do supportu bardzo często w niczym nie pomaga (brak odpowiedzi), dlatego jest tu jak jest.

Co do poradników, to w sumie też coś ciężko sklecić bo sporo rzeczy jest zmienianych bez jakiejkolwiek informacji ze strony supportu. Zatem to co dzisiaj jest aktualne jutro takie być nie musi (choć możesz o tym nie wiedzieć).

18 minut temu, Piotrekkk napisał:

Ja mam inną propozycję - stwórzmy te forum, forum gry a nie forum narzekania. Widać, że jesteście zaawansowanymi graczami - stwórzcie jakiś poradniki dla innych.

Piotrek

Jakie poradniki ??? Ale przytoczę rozmowę z klubu;)

Gracz z niskim lvl:

Dobra, spadam na tablet bo tam się lepiej zrywa ryby

Gracz z bardzo wysokim lvl:

Oj, a ja myślałam , ze tu chodzi o złapanie jak najwiekszej ilości

Jak widać z powyższego twórcy zrobili coś, gdzie każdy gra w to samo, tylko że inne .

10 godzin temu, Piotrekkk napisał:

Chyba nie rozumiesz graczy,chciałam sobie trochę powalczyć,więc sięgnęłam głęboko do kieszeni i zakupiłam banknoty za które kupiłam morską 210 i cały osprzęt do niej.Oczami wyobraźni już się widziałam na wysokim miejscu w mistrzostwach i co?Okazało się że z tą wędką to ja sobie mogę powalczyć,ale nie w mistrzostwach.Moje zdanie jest takie że przy wędkach 125 i 210 powinna znajdować się w sklepie informacja"dla frajerów",bo tą wędką i tak nie zawalczysz o wysokie miejsce.Uważam że wyrzuciłam kasę w błoto tak jak wielu mnie podobnych,bo niby skąd miałam wiedzieć że w mojej randze inni mają wędki 300???Wróżką nie jestem.Powstało forum,to może tu powinna się znaleźć taka informacja?Zresztą tu żadnych informacji nie ma,ani o mistrzostwach,ani o eventach że o exp x2 nie wspomnę,niewygodne tematy są usuwane,to ja się pytam po co to forum w ogóle jest?

• Like 1

Uważam ,że to forum to pic na wode. Miało nam ulepszyć kontakt z twórcami gry , aby usprawnić gre a  wychodzi na to ,że nie mamy prawa głosu . Po co pisać ,skoro i tak niewygodne posty będą usuwane.  Najlepiej to kiwajmy łebkami jak robociki ,że wszystko jest ok   :D . I nieszczędżmy pochwał sznownym twórcom ,za to że jeszcze nie skasowali gry . 

12 minut temu, Rybka napisał:

Okazało się że z tą wędką to ja sobie mogę powalczyć,ale nie w mistrzostwach.Moje zdanie jest takie że przy wędkach 125 i 210 powinna znajdować się w sklepie informacja"dla frajerów",bo tą wędką i tak nie zawalczysz o wysokie miejsce

Widzisz Rybko , ja to wczoraj napisałam tylko ze ESOX usunął moje dwa posty oto wczorajszy cytat :

"Mikołaju, dlaczego masz pretensje do prowadzącego gracza??? To administracja sprzedała mu tą wędkę przed rebalansem (domniemuję, że to osławiana morska 300kg).

Wina leży tylko i wyłącznie po stronie administracji. Można było zrobić mistrzostwa na rybach odpowiadającym dzisiejszym realiom wędek morskich w tej randze, ale, po co. "

Tak, tak to jest właśnie świadome i celowe działanie administracji.

12 godzin temu, Burzanov napisał:

Piotrek a dziwisz się? Ludzie "nabuzowani" tym co odwalają twórcy gry, to i to forum ma swój "klimat". Skoro przez "lata" ludzie są olewani, nie traktuje ich się jak partnerów w grze tylko dojne krowy, to tak to właśnie wygląda.

A to cytat Roberta. Tak, Robercie Ty widzisz Ludzi , ale Oni tylko numery UID, naszych kont i kart płatniczych.

Resztę sobie dopowiedz droga Rybko ,

Być może administracja jutro Ci odpowie żebys wsadziła sobie ta wędkę w buty to będziesz wyższa;)

• Like 1

8 godzin temu, Ania napisał:

Uważam ,że to forum to pic na wode. Miało nam ulepszyć kontakt z twórcami gry , aby usprawnić gre a  wychodzi na to ,że nie mamy prawa głosu . Po co pisać ,skoro i tak niewygodne posty będą usuwane.  Najlepiej to kiwajmy łebkami jak robociki ,że wszystko jest ok   :D . I nieszczędżmy pochwał sznownym twórcom ,za to że jeszcze nie skasowali gry . 

Forum służy przede wszystkim wymianie doświadczeń wśród użytkowników. Czyli wzajemne doradzanie sobie co, gdzie, jak, ile etc. Takie jest ogólne założenie działania forów internetowych. 

Kontakt z twórcami gry powinien odbywać się wyłącznie przez wsparcie techniczne.

Jeśli wejdzie się np. na forum Audi A3, to nie umówi się z mechanikiem autoryzowanego serwisu AUDI ale można się zapytać innych użytkowników, gdzie to w swojej okolicy można zrobić, za ile PLN i ile czasu to zajmie.

Nie oznacza to jednak, że nie TSG nie rozważa Waszych uwag. Wręcz przeciwnie. Być może w przyszłości uruchomi się jakiś mechanizm na forum (np. sondy), który będzie brał pod uwagę opinie użytkowników.

Aby usprawnić grę, najpierw należy mieć pewność czy dane usprawnienie jest zgodne z oczekiwaniami większej rzeszy graczy, a nie kliku osób na forum.

To forum jako narzędzie dla Was i dla TSG musi się rozwinąć.

ona.91 - Twoje wypowiedzi póki co służą głównie podburzaniu innych - m.in. dlatego niektóre z nich zostały ukryte. Nikt nikomu nie broni pisać o tym co się nie podoba w grze dopóki jest to własna opinia, bez trollowania.

17 godzin temu, Piotrekkk napisał:

Właśnie m.in. po to istnieją fora internetowe.

Wszystko rozumiem . Od razu wszystko nie zacznie działać idealnie , tylko denerwujące jest ,gdy  to co wstawiamy zostaje usunięte .To odnośnie tematu  _Oszuści w grze_ . Takie usuwanie wpisów ,które najpierw  zostały przeniesione na osobną rozmowe a potem całkiem usunięte sprawia ,że  czujemy sie nabijani w butelke. 

Aniu, nie wszystko co nie było pozytywne dla twórców zostało usunięte. Proszę przejrzeć tematy. W większości wypadków na to co zostało usunięte wpłynął ton wypowiedzi, powielanie treści, odbieganie od tematu dyskusji, podsycanie nerwowej atmosrery oraz wzajemne przepychanki wśród użytkowników.

8 godzin temu, ESOX napisał:

Forum służy przede wszystkim wymianie doświadczeń wśród użytkowników. Czyli wzajemne doradzanie sobie co, gdzie, jak, ile etc. Takie jest ogólne założenie działania forów internetowych. 

Kontakt z twórcami gry powinien odbywać się wyłącznie przez wsparcie techniczne.

Jeśli wejdzie się np. na forum Audi A3, to nie umówi się z mechanikiem autoryzowanego serwisu AUDI ale można się zapytać innych użytkowników, gdzie to w swojej okolicy można zrobić, za ile PLN i ile czasu to zajmie.

Nie oznacza to jednak, że nie TSG nie rozważa Waszych uwag. Wręcz przeciwnie. Być może w przyszłości uruchomi się jakiś mechanizm na forum (np. sondy), który będzie brał pod uwagę opinie użytkowników.

Aby usprawnić grę, najpierw należy mieć pewność czy dane usprawnienie jest zgodne z oczekiwaniami większej rzeszy graczy, a nie kliku osób na forum.

To forum jako narzędzie dla Was i dla TSG musi się rozwinąć.

ona.91 - Twoje wypowiedzi póki co służą głównie podburzaniu innych - m.in. dlatego niektóre z nich zostały ukryte. Nikt nikomu nie broni pisać o tym co się nie podoba w grze dopóki jest to własna opinia, bez trollowania.

Właśnie m.in. po to istnieją fora internetowe.

Najczęściej, niestety, jest to tylko monolog graczy, bo support nie odpowiada (poza utartymi formułkami).

A to drugie stwierdzenie jest bardzo ciekawe. Jak na razie praktycznie wszystkie zmiany były bez konsultacji z graczami. Ot choćby "fantazyjny" układ pucharków.

18 godzin temu, ESOX napisał:

Zgadzam się. Forum służy wymianie doświadczeń no i tu dochodzimy do sedna sprawy - wymiana doświadczeń dotyczących funkcjonowania wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w grze jest chyba też wymianą doświadczeń ;) mogę napisać poradnik jak grać turnieje, jak zagrać mistrzostwa, jak budować konto  - no tylko, że kłopotem jest to do czego się tu wszystko sprowadza - oszustwa. Mogę podać gotowe zestawy, które na wielu poziomach dają gwarancję dobrych rezultatów jednak nie mają one szans w konfrontacji z serbską czy rumuńską szkołą grania. Dopóki pewne kwestie w grze nie zostaną rozwiązane to nie ma wg mnie mowy aby charakter i ton wypowiedzi się znacząco zmienił. Być może ludzie z innych portali będą pisać pochwały ale z FB wątpię ;)

Dnia 3.01.2016 at 12:25, Piotrekkk napisał:

Powalczyliby gdyby była możliwa uczciwa walka.. a jak wielu z nas wie nie ma fair play.. grać dla siebie i klubu ok nie ma sprawy ale nic więcej bo z programem ciężko wygrać. Każdy lubi rywalizację ale "zdrową".

Edited by AvengerX

No i wystartowali z nowym rankingiem - KLUBY - teraz dopiero sie zacznie botowanie, programy i inne. Oczywiscie nie wszyscy ale czesc na pewno. Reputacja klubu, miejsce , CHWALA,  beda na pierwszym miejscu i srodki sie nie beda liczyc , tylko do celu (czytaj do jak najlepszego miejsca). Jest to duzy blad TSG, a moze ugieli sie pod presja klubow,hmmm?! 

Obserwujcie od teraz mistrzostwa, turnieje, rankingi co sie bedzie dzialo i w jaki sposob.

Jaki jest sens tego, a co z bardzo malymi klubami, graczami bez klubow, wlasnie odebrano im mozliwosc zdrowej (jezeli taka byla do tej pory) rywalizacji. Teraz idea klubow bedzie - Po trupach do celu. Oj zacznie sie nabor do niepelnych klubow, czystka w klubach itp, itd.