Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Być może ten dział będzie temu służył ale jeżeli nie to przydałby się jakiś dział z zapowiedziami:

kiedy nowy event, gdzie następne mistrzostwa, kiedy promo na banknoty, kiedy exp x2 itp. Nie widzę sensu żeby o takich rzeczach trzeba było dowiadywać się z jakichś rosyjskich stron na FB.

Edited by dabar

Ciekawe jak długo to będzie się sprawdzało :) ale podejrzewam, że Putin i tak będzie wiedział wszystko przed nami i administrają co kiedy i jak :)

Witam.

Nareszcie można  będzie można wymienić poglądy na temat działania Let's fisch bo niestety kontakt po przez "Pomoc" był niestety kiepski.

Witam i pozdrawiam wszystkich - Taaakiej ryby.☺☺☺

Dziękujemy za zwrócenie uwagi, były to wpisy testowe do sprawdzenia forum.

I jak zawsze zapraszamy do kulturalnego komunikowania się. :) 

Ciekawe jak długo wytrzyma to forum bez hejtu, nienawiści oraz wulgaryzmów.  Jeżeli administracja będzie tak szybko działała jak w grze to gratuluje pomysłu i życzę dalszego samouwielbienia.

To i ja się przywitam mam nadzieję że będzie można ma forum znaleźć pomocne rzeczy a moderator forum będzie działał sprawnie. Przydałby się dział z realnymi łowiskami gzie można by zamieszczać opisy z łowisk, fotki itp w końcu większość z nas jest związana w jakimś stopniu z wędkarstwem. Oficjalne forum uważam za trafny pomysł większość gier przeglądarkowych ma swoje fora.  

Witam.świetny pomysł.Mała uwaga techniczna po kliknięciu na niektóre wątki strona się rozjeżdża na monitorze 24 cali.screen w załączniku.

Pozdrawiam

2015-12-16 08_56_36-Ogłoszenia - Let's Fish - Let's Fish Community.jpg

1 godzinę temu, Lets Fish Community napisał:

Czy dzieje się to na każdej przeglądarce? Czy mógłbyś podzielić się z nami tą informacją? 

Na razie zauważyłem na Firefoxie.Później sprawdzę na innym kompie i innych przeglądarkach

14 minut temu, Lets Fish Community napisał:

@Sosensei - a czy mógłbyś podać nam wersję przeglądarki i OS, tak żebyśmy mogli odtworzyć ten błąd po swojej stronie. 
Ewentualnie jakbys opisal w jakiej sytuacji się to stało 

Na kompie na którym jestem teraz mam Win 7 SP1 a Firefox w wersji 39.0. W domu mam najnowsza wersje to sprawdzę .
Dzieje sie to np. po wejściu do tego wątku.Posty znajdują się po prawej stronie.Częściowo można to skorygować poziomym suwakiem.

Na IE w wersji 11.0 jest ok.

Edited by Sosensei

7 godzin temu, Lets Fish Community napisał:

Dzięki za info będziemy badać temat. 

Sprawdzone na innym kompie Firefox w wersji 43.0 i chrome w wersji 44 wszystko ok. a wiec może to być wina starszej wersji przegladarki

Pozdrawiam,

• Like 1

No nareszcie będzie  można wytknąć błędy i głupoty admina i skończy się to odpowiedzią "dziękujemy za sugestię,sprawa została przekazana  ble,ble,ble"Admin mam nadzieję,że nie zawiniesz się i nie zlikwidujesz od razu tego forum!

Na początek to taka sugesta-ten nowy konkurs to wsadż sobie w dupę!

Myślę, że powstanie tego forum może mieć wpływ na grę ale w dluższym okresie. Dewelopment gry wcale nie jest prosta sprawa. Nad Let's Fish pracuje cały sztab ludzi, liste zadań mają wypełnioną po sufit. Ale lubią swoją pracę. Na pewno ważne śa głosy co do miodności gry. 

@Pan x - zachowujmy sie proszę i stosujmy język bez wyzwisk i teroii spiskowej. 

Co do wyzwisk to przepraszam,co się tyczy teorii spiskowych -to moja wypowiedz nie zawierala zadnej teorii spiskowej -to są fakty!

Jak najbardziej ucieszyło mnie powstanie tego forum i cieszę się, że Was widzę, ale coś czuję, że mój uśmiech powoli zamiera mi na ustach.. Zapewne będzie tak, że z kilkoma osobami będzie można fajnie pogadać, ale jest tutaj również pewne grono, które z zapałem i inwencją godną lepszej (czytaj pożytecznej) sprawy spamuje omawianie poważnych problemów.. Rozwiązaniem by była możliwość jakiejś podstawowej możliwości ograniczania uczestnictwa we własnych tematach udziału takich krzykaczy, bo na moderację widzę nie ma raczej co liczyć.. Już lepiej jak powstaną dwa podobne tematy argumentujące przeciwne rozwiązania niż jeden wspólny, w którym adwersarze wymyślają najbardziej nieprawdopodobne bzdury, aby tylko sprowadzić temat do jazgotu przekupek na placu targowym.

Co do moderacji to jak najbardziej bedziemy wykorzystywac to narzedzie. Chcemy zbudowac spolecznosc a z hejtem w postach zaczniemy sobie radzic najpierw ostrzezeniami a pozniej banami :) Na razie jest okres przejsciowy. Nie chcemy naduzywac tych narzedzi jezeli nie ma wprost takiej potrzeby. Ale sa w zanadrzu i nie zawahamy sie go uzyc 

Napiszę ponownie bo chyba nikt z administracji nie czyta tematu na tym forum "zgłaszanie problemów"

Panie administratorze rozleciały się puchary na wszystkich profilach graczy i są w nieziemskim nieładzie. Proszę przywrócić ich dawne ułożenie, bo było to estetyczne i logiczne a nie taki nieład! Dzięki

A i fajnie by bylo jakby pucharki z "nowych szybkich wydarzeń" 30 minutowych sumowały się w formie licznika x34 np bo tak to wypełnią cały profil.

Edited by ZŁY_POSEJDON
  • Like 1

Dnia 17.12.2015 at 02:01, GKar napisał:

Rozwiązaniem by była możliwość jakiejś podstawowej możliwości ograniczania uczestnictwa

Człowieku wiesz co to jest wolność słowa? Każdy ma tu prawo do własnego zdania. Już chcesz wprowadzać ograniczenia wypowiedzi? A co będzie potem? Wprowadzenie wojska do gry, żeby pilnowała porządku? Ludzie ten człowiek to jest chyba jakiś fan Marksa i Lenina.

• Like 1

Dnia 17.12.2015 at 11:18, Lets Fish Community napisał:

Co do moderacji to jak najbardziej bedziemy wykorzystywac to narzedzie. Chcemy zbudowac spolecznosc a z hejtem w postach zaczniemy sobie radzic najpierw ostrzezeniami a pozniej banami :) Na razie jest okres przejsciowy. Nie chcemy naduzywac tych narzedzi jezeli nie ma wprost takiej potrzeby. Ale sa w zanadrzu i nie zawahamy sie go uzyc 

5 godzin temu, Bandziorno napisał:

Człowieku wiesz co to jest wolność słowa? Każdy ma tu prawo do własnego zdania. Już chcesz wprowadzać ograniczenia wypowiedzi? A co będzie potem? Wprowadzenie wojska do gry, żeby pilnowała porządku? Ludzie ten człowiek to jest chyba jakiś fan Marksa i Lenina.

Szanowna Administracjo -zwykle jak czytam to co umieściłem pod waszym cytatem (tekst "Bondziorno"), odpuszczam sobie, bo wyobrażam sobie zwykle jakiegoś dzieciaka siedzącego za klawiaturą i wypisującego z wypiekami na twarzy rzeczy, za które mamusia by dała w tyłek.. Niestety w tym przypadku tak nie jest, gdyż ów użytkownik wcześniej cytował przepisy Prawa Handlowego, a teraz raczył przytoczyć i utożsamić mnie z nazwiskami, które powszechnie uważa się za liderów organizacji przestępczych na równi z Hitlerem, czy Stalinem i powiązanych ze śmiercią milionów ludzi. Myślę, że to sposobna chwila, aby zgodnie z zapowiedzią dać klapsa temu Panu.

szanowny panie Gkar   forum jest dla  wszystkich tych krzykacz tych co mają swoje złote mysli i tych którzy wogóle nie powinni tu zagladać 

jeszcze  pan panie szanowny graczu nie  wniósł tu nic cennego a juz  pan  wrzeszczysz o karanie  wstyd i hańba !!!

5 godzin temu, Mistrzu napisał:

szanowny panie Gkar   forum jest dla  wszystkich tych krzykacz tych co mają swoje złote mysli i tych którzy wogóle nie powinni tu zagladać 

jeszcze  pan panie szanowny graczu nie  wniósł tu nic cennego a juz  pan  wrzeszczysz o karanie  wstyd i hańba !!!

Siadłeś przed komputerem zaraz po uczestnictwie w jakiejś manifestacji? Nie odpowiadam za Twoje wewnętrzne problemy, wiec jak masz mi coś do zarzucenia, to pisz konkretami, albo wracaj skąd przyszedłeś.

Panowie powyżej. To jest startowy/powitalny temat. Proszę znotonować ton swoich wypowiedzi. A prywatne sprawy załatwiać na priv.

Jak mozna was nie obrazac i wierzyc ze robicie cos co dzien sa problemy chociaz raz byscie zrobili cos dla graczy .skoro po raz kolejny zepsuliscie cos i nie ma nagrod za event sumy powinny byc podwojne. Kuferkami od mikolaja i ich zawartoscia sami sie osmieszyliscie. Gdzie nagrody za event?

• Like 1

Witam!  Minęły 2 tygodnie i oprócz zamkniętego problemu z prawidłową "wypłatą" za Event praktycznie żadnych innych rozwiązanych, czy wyjaśnionych spraw.. Czy po Nowym Roku coś się zmieni w tym względzie, czy niedługo będzie to martwe forum z listą pobożnych życzeń?

Bo niestety zrobiło się monotematycznie na tym forum. Mam wrażenie, że sporej części osób ta dyskusja i tak nie obchodzi.