Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Guest

Podbijanie lvl podczas akcji doświadczenie x 2

Recommended Posts

Guest

W dniu dzisiejszym, tj. 04.02.2016r. w grze Na Ryby na portalu Nasza Klasa, podczas akcji doświadczenie x 2 zaobserwowałam, że niektórzy gracze podbijają level wyjątkowo szybko, co jest fizycznie niemożliwe. Podbijanie levela w randze Arcymistrz, na poziomie 360lvl - 375lvl trwa bardzo długo i nie jest możliwe aby podbić w ciągu 4 godzin cały  lvl. Wiem że taka procedura wymaga co najmniej 8 godzin.

Moim zdaniem sytuacja, którą opisałam powyżej jest możliwa tylko i wyłącznie przy pomocy jakiś programów specjalnych, ułatwiających granie i przyśpieszających łapanie ryb.

Apeluję do administratorów gry, aby przyjrzeli się graczom, którzy podnoszą lvl czy robią to w sposób uczciwy czy naruszają Regulamin gry.

A inni gracze, zauważyliście jakieś nieprawidłowości? proszę wypowiedzcie się  :|

Wbicie z 361 na 362 przy użyciu wędki 1000 siłki 60 +29 exp x50tys i zanety - w trakcie exp x2 - trwa 5 godzin. Można to zrobić szybciej wykorzystując odpowiednio zadania dziennie i klubowe ale trudno byłoby zejść do 4 godzin.

Nieuczciwe podbijanie lv to chyba najmniejszy problem...widać jednak że i na NK wchodzi syf z FB.....to jeszcze jak odwiedzi Was Pusok, Stosic i np Crnkovic to wtedy możemy pogadać ;)

Dnia 4.02.2016 at 21:55, Piotrekkk napisał:

A może odpowiedzmy sobie szczerze, czy exp x2 daje tylko x2 czy więcej?

U mnie zawsze jest x2. Jeśli u Ciebie jest więcej, to pogratulować.

Dnia 4.02.2016 at 23:21, dabar napisał:

Wbicie z 361 na 362 przy użyciu wędki 1000 siłki 60 +29 exp x50tys i zanety - w trakcie exp x2 - trwa 5 godzin. Można to zrobić szybciej wykorzystując odpowiednio zadania dziennie i klubowe ale trudno byłoby zejść do 4 godzin.

Taka zabawa na poziomie ok 375 to ok 50 sesji (x15 minut).

Ja juz niczemu sie nie dziwię. Ostatnio w szybkich wydarzeniach obserwuje wyczyny pewnego konta które sadząc po zbieżności awatarów jest klonem konta jednego z bardziej znanych w tej grze graczy. Otóż konto to w każdym szybkim wydarzeniu w błyskawicznym czasie nabija punkty powyżej 22 tys i nie da sie tego wytłumaczyć wyłącznie szybkimi kołowrotami i dobrze dobranymi zestawami, bo wyniki są zaskakująco podobne i często zdarzają sie również na łowiskach na których połów jest możliwy tylko technika spławikowa. Tam od biedy taki wynik można uzasadnić używaniem 70 % podbieraków. Ale jak wiadomo tych podbieraków nie da się kupić w sklepie, można je wylosować i kosztują masę złota. Trudno zakładać, ze ów gracz ma nieograniczony zapas takich podbieraków jak również trudno zakładać, ze łowi same 115 (wtedy wystarczyłyby mu podbieraki 60%).  Lista legendarnych zdobyczy na jego koncie jest bardzo uboga.

A co do szybkiego łowienia i nabijania expa, to wystarczy spojrzeć na "poglądowe" filmiki na YT. :(.  Niektórych takie granie bawi. Ciekawe jak długo może dawać im satysfakcje takie granie. To tak jakby grac w gierki z użyciem kodów dających nieśmiertelność. Dla mnie nudne i bez sensu.