Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ryszardpan

dziwne praktyki

Recommended Posts

stosowane są dziwne praktyki zerowania konta przez"twórców gry" na podstawie "możliwe że" " przypuszczalnie" itp. Proszę nie przenoście stylu działania polityków do gry szanowni administratorzy.Nie można nikogo karać na takich podstawach,nie tędy droga.

Się czasy zmieniają.. -kiedyś zresetowanie konta było nagrodą, teraz jest karą.. ;)

• Like 1

Nie insynuuj czegoś co nie miało miejsca i na co nie masz dowodów. Podkreślam raz jeszcze - żadne konto nie zostało zresetowane bezpodstawnie.

• Like 1

Na lets-fish.com, zresetowaliście sporą liczbę kont z niskimi levelami, szczególnie tzw. "multikonta". Kiedy można się spodziewać kar dla notorycznych oszustów z poziomami powyżej 300?

A tak na marginesie szanowny Panie Rennard,   charles to nie wszystko... Proponuje zatrudnić jeszcze osobę, która ma pojęcie o Cheat Engine i podobnych programach. Powodzenia.

o wpływy bym się nie bał. Jest spora liczba osób, której nie będzie  przeszkadzało wpłacanie pieniędzy na grę bez oszustów, przyjazną użytkownikom i z supportem, który w końcu przestanie traktować graczy jak idiotów.

• Like 4

witam. spodobał mi się temat dziwne praktyki :)

dziwną praktyka jest takze zabieranie pojedynku w 5 dnień rankingu i udawanie ze nic sie nie stało

Dnia 21.12.2015 at 15:39, Rennard napisał:

Żadne konto nie zostało zresetowane bezpodstawnie. Reset jest karą za łamanie regulaminu gry.

Czy mam przytoczyć tutaj zapis mówiący o zakazie stosowania programów itp??  Reset za multi umiecie dacie a za programy nie??? Brawo za wybiórcze pojmowanie regulaminu

• Like 1

Ja też jestem zdania że zresetowanie kont jest uczciwym posunięciem tylko mam pytanie dlaczego te ogromne konta co grają na Botach gdzie widać te wszystkie machlojki nie są zresetowane. Przecież wszędzie w mistrzostwach , tygodniowych, dziennych i szybkich zadaniach  gdzie się człowiek nie obróci tam pojawiają się niesłychane wyniki czy rekordowe ryby lub wygrane nieuczciwie zawody. Ja na miejscu admina skasował bym wszystkie te konta. Przecież oni nie inwestują swoich pieniędzy tylko obrabiają uczciwych graczy z kasy w pojedynkach 1v1 czy wygrywają wszystkie znaczące turnieje zgarniając kasę admina.  Więc ja bym nie miał skrupułów w skasowaniu tych kont bo nie dorobili się uczciwym graniem. 

Dnia 21.12.2015 at 15:39, Rennard napisał:

Żadne konto nie zostało zresetowane bezpodstawnie. Reset jest karą za łamanie regulaminu gry.

Dnia 9 lutego moje konto zostało zablokowane na 24 godziny za złamanie regulaminu gry . pisałem do suportu w jaki sposób złamałem regulamin gry i otrzymywałem zawsze taką odpowiedź 

Edward (tensquaregames)

9 lut, 11:47

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Na Pana koncie zostały wykryte działania mające na celu oszukiwanie w grze.
Z powodów bezpieczeństwa nie udzielamy informacji o działaniu zabezpieczeń.

Edward (tensquaregames)

16 lut, 10:44

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Na Pana koncie zostały wykryte działania mające na celu oszukiwanie w grze.
Z powodów bezpieczeństwa nie udzielamy informacji o działaniu zabezpieczeń.

Skoro otrzymałem karę chcę wiedzieć za co bo uważam ,że mam do tego prawo. Nawet  jadąc samochodem złamię przepisy kodeksu drogowego policja informuje mnie jakie wykroczenie popełniłem a nie że złamałem przepisy kodeksu drogowego

Pytam się więc za co zostało zablokowane mi konto i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Dla ułatwienia podam szablon jak powinna wyglądać państwa odpowiedź :

"Pańskie konto zostało zablokowane na czas 24 godzin gdyż używał pan programu ...............( tu wpisać jakiego niedozwolonego programu używałem ) Mam nadzieje że nie jest to zbyt skomplikowane

Ale odpowiedź jest prosta nigdy mi nie odpiszecie na moje pytanie bo nie wiecie w jaki sposób złamałem wasz regulamin, ale są instytucje dla których będziecie musieli podać i udokumentować na jakim niedozwolonym programie grałem a wtedy będzie klops bo ja nie grałem na żadnym niedozwolonym programie i w żaden sposób nie złamałem waszego regulaminu gry

@ZŁY_POSEJDON z NzN 

4 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

tu wpisać jakiego niedozwolonego programu używałem

a jeżeli sam napisałeś ten program i nie ma on nazwy albo nazwałeś go ale tylko ty znasz nazwę?

Poza tym napisali cyt; "Na Pana koncie zostały wykryte działania mające na celu oszukiwanie w grze." czyli niekoniecznie jakiś niedozwolony program. Tobie się myli prawo karne z cywilnym. Uważasz, że cię pomówili o używanie niedozwolonych programów, że naruszyli twoje dobre imię, że padłeś ofiarą ich oszustwa lub cokolwiek innego - podaj ich do sądu wtedy będą musieli przedstawić dowody. Zrozum wreszcie: Oni ani TOBIE ani MNIE ani żadnemu innemu graczowi nic nie muszą udowadniać.

Zły posejdon  Ty to akurat nie płacz.Wszyscy wiedzą ,że oszukujesz tylko jakoś admin tego nie zauważa ,albo jak wielu kupujesz sobie bezkarność.Człowieku nikt z graczy nieużywających bota, cheata engine czy sam diabeł wie czego Ty używasz nie jest w stanie złowić 8-9 ryb w minucie i to pow.5ton jak Ty to robisz w szybkich wydarzeniach!Tobie to powinni zlikwidować konto

• Like 2

Rennard to prawda,żadne konto nie zostało zresetowane.Administracja nie resetuje tylko blokuje konta.Ale powiedz na ilu kontach została niesłuszne zablokowana możliwość rywalizacji w turniejach ,pojedynkach,ms i eventach,a tym samym  gracze zostali zmuszeni do jedynej możliwej drogi -reset lub rezygnacja!Sam padłem ofiarą bezpodstawnych podejrzeń i pomówień,a na reklamacje  w tej sprawie nie raczy ł mi nawet nikt odpisać.po 5 miesiącach pisania w powietrze napisłaem o likwidację konata i odziwo w ciągu 2 dni konta nie było!

Zatem nie pisz bzzdór,moze lepiej napisz iole kosztuje nietykalność?!

• Like 1

juzek45

Mylisz się,to własnie Ci na wysokich kontach co oszukują najwięcej wpłacają na konto admina.Wielu tych "mocarzy " płaci ,żeby od siebie odwrócić podejrzenia-daj"ponuremu ..." czysty komputer to płotki 115 nie wyciągnie,a włwdował jak twierdzi przez cały okres  ok.50 000zeta.Nie ma tygodnia,żeby nie kupił 2-4 pakietów pereł za 96 euro-tym samym kupuje nietykalność i wynik.Jednym słowem chcesz wynik i przyzwolenie na używanie programów wspomagajacych  to PŁAĆ a nie PŁACZ

A co teraz zrobili w 70% wyprzedaży ustawili ceny sprzętu za perły  żeby kilka milionów graczy kupiło perły a po zakupie sprzętu wycofali zakupy i zwrócili pery, to zwykła kradzież zakupionego sprzętu.  oddali nam perły a nie realna kasę za jaką zostały zakupione. Powinni zostawić zakupiony sprzęt wszyscy którzy się zemną zgadzają powinni napisać reklamację i żądać oddania zakupionych sprzętów. Ja zakupiłem kija spina i teraz mogę go zobaczyć na skrinie do zabrano mi wszystko co kupiłem za perły.