Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
spider175

Mistrzostwa

Recommended Posts

Mam takie  pytanie odnośnie Mistrzostw w tym tygodniu dlaczego ja mając np. level 330 nie mam szans powalczyć z graczem z levelu powiedzmy 370? Dlaczego wprowadziliście jakieś limity dla levelu jeżeli mam wędkę 1000 to powinienem móc teoretycznie łapać ryby w okolicach rekordu np. 5500 kg fakt ryba szarpała by jak szalona ale teoretycznie mógłbym ją zlowić a tak nie mam najmniejszych szans ponieważ level ogranicza wagę. Zawsze gracze z wyzszym levelem bedą łapać wieksze ryby a to jest niesprawiedliwe wędka 1000 jest taka sama i to nie level powinien decydować o maksymalnej wadze a umiejętności reszta to tylko wspomagacze ( siła i klubowa itd). Wiem zaraz będzie, to rób levele itd. ale to nie oto chodzi albo zróbcie rangi co 50 leveli albo pomyślcie jak to rozwiązać prosty przykład gość z levelem 250 nie ma najmniejszych szans z levelem 350 choćby stosował siłę 70 i klubową 30 to po co ma grać?

• Like 1

Bo to niestety gra gdzie na 1 miejscu liczy sie kasa. ranga arcymistrz jak 250 lvl ma walczy  z 380 lvl .  Zenon Edek czy mozesz odpowiedziec

Tak było w tej grze od początku? Każdy lev w górę= większa max waga. Tak zostało to wymyślone i pewnie nie będzie zmienione bo wtedy robienie lev nie miałoby kompletnie sensu (i przy okazji, znacząco spadłyby wpływy z gry).

Dlatego chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest różnicowanie takich konkursów jak mistrzostwa, ryba dnia, krótkie wydarzenia, aby każda grupa graczy miała swoje 5 minut, czyli posiadacze:

Talent siły/talent zręczności

Wędki za banknoty, perły/zwykłe wędki

Wysokie lvl w randze/niskie lvl w randze

Do tego jednak trzeba być konsekwentnym i planować z głową dla każdej rangi, bo co z tego, że 5 ryb będzie na zręczność w mistrzostwach, a wystarczy jedna znacząco odbiegająca wagą i już wiadomo, że wygra posiadacz starej wędki/przyponu albo konto po resecie.

Moim zdaniem wszystkie mistrzostwa , turnieje , rankingi dzienne powinny być podzielone na tych co mają wedki za pieniądze i ci co mają za perły. Bo to troche chamskie i nie fair jak można konkurować ,aż sie nie chce łowić.Admin powinien coś z tym zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buhaha. Dobre. Może jeszcze podzielić wg poziomów, wieku, płci, ilości wolnego czasu. Przecież każdy może konkurować. Wystarczy np.nabić level, kupić wędki i osprzęt za perły, setki gazetek perłowych, czy też zresetować i zmienić ścieżki talentów podczas mistrzostw. Kto komu broni? :P No a jak ktoś nie chce wydawać gotówki to niech zmieni grę albo siedzi cicho i podziwia "dobrych graczy" xD 

Po to się w takich grach robi opcje "kup" żeby mieć przewagę nad tymi co nie płacą i żeby kasa płynęła do zarządzających. Tak działa każda gra tego typu więc te swoje śmieszne życzenia schowajcie sobie do szuflad i przestańcie w końcu jęczeć jak rozpieszczone panienki. Bądźcie facetami, bo aż żal to czytać.

viuga mnie może i stać, ale żeby być na szczycie nie wystarczy być bogatym - trzeba jeszcze być bardzo lekkomyślnym xD Właśnie dlatego należę do tych, którzy podziwiają "dobrych graczy" i robią "tło" :P

Dnia 25.07.2018 at 10:57, ZŁY_POSEJDON napisał:

Po to się w takich grach robi opcje "kup" żeby mieć przewagę nad tymi co nie płacą i żeby kasa płynęła do zarządzających. Tak działa każda gra tego typu więc te swoje śmieszne życzenia schowajcie sobie do szuflad i przestańcie w końcu jęczeć jak rozpieszczone panienki. Bądźcie facetami, bo aż żal to czytać.

Oczywiście, że nie ma nic złego w tym, że są płatne opcje, tyle tylko, że w tej grze występuje to w formie kupowania wygranej, a nie zwiększania prawdopodobieństwa wygranej.

Wyścig i konkurowanie w tej grze, to głównie sięganie do kieszeni na zasadzie "Kto głębiej?" lub kto był większym kombinatorem i nazbierał zapasu na tyle, aby długo jeszcze utrzymać przewagę nawet nad większością kupujących..

orki3210 znowu zapomniałeś o aktualizacji zakładki mistrzostwa dziwnym zbiegiem okoliczności :) jak zapominasz to dodaj info że z powodu małej ilości sprzedanych kufrów w tym tygodniu nie podamy informacji w celu zarobienia trochę grosza. Wtedy zrozumiemy

orki3210 Brawo vhyba cie bawi oszukiwanie graczy albo kasa swieci pustkami skoro podajesz nie prawde i kłamiesz na forum gry .

Dlaczego mistrzostwa sa od 01.02 na Wielka rafa koralowa a nie wedlug zapowiedzio od 02.02 do 03.02 na zambezi  Mam nadzieje ze was to cieszy i zarobiliscie na sprzedazy gazet na zambezi 

96521614542d.jpg

Burdel na kółkach ! Miśki odpalone niedawno ,na innej strefie niż w zapowiedziach ,gra tnie niemiłosiernie .Tyle nowych łowisk na raz dajecie ,że wam sie wszystko piep@@y?

To przecież normalne i celowe zagrywki , jak wpłaty spadają to norma oszukać  naiwnych graczy. Ostatnie numery są przednie jak włączenie 70% po 17 i nic 0 przeprosin ot taka norma 😁

Mistrzostwa w dniach 30.04.2019 - 02.05.2019 odbędą się na łowisku Mezopotamia.

Mistrzostwa w dniach 04.05.2019 - 05.05.2019 odbędą się na łowisku Ganges.

Brawo wy prawie cały tydzień mistrzostwa , czy aby zyski nie spadly i chcecie trochę dorobić