Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

"Niemożliwe" wyniki w mistrzostwach

Recommended Posts

Co najmniej 4 pierwsze rangi są od kilkunastu miesięcy "dręczone" przez graczy, którzy z różnych źródeł pozyskali sprzęt, którego nie można normalnie kupić w sklepie. Pierwsza z brzegu sytuacja: ranga profesjonalista, konkurs z rybami na spina i spławik -mam najwyższe wędki, przypony, wsparcie klubowe i nawet bonusy 70%, a pomimo tego nie jestem w stanie wejść do 10 mistrzostw, bo prawie cała "10" ma ogólny wynik o kilkaset kg większy od mojego. Wygląda na to, że podium i najlepsze nagrody są zarezerwowane dla graczy, którzy jakimiś sposobami pozyskali nieuprawniony dla danej rangi sprzęt, natomiast zwykli gracze bez względu na to ile by wydali na legalnie możliwy do kupienia sprzęt i tak będą daleko poza czołówką. Czy wobec tego jest sens rozgrywać takie mistrzostwa?

To nie kwestia sprzętu tylko nieułomności admina.Graczom przechodzącym na wyższa rangę w ms zostawia się wynik osiągnięty z poprzedniej rangi i gdy dostaną  3 inne ryby do złowienia w efekcie  końcowym mają zsumowane wagi 9 a nie  6 ryb.

• Like 1

5 godzin temu, Pan x napisał:

To nie kwestia sprzętu tylko nieułomności admina.Graczom przechodzącym na wyższa rangę w ms zostawia się wynik osiągnięty z poprzedniej rangi i gdy dostaną  3 inne ryby do złowienia w efekcie  końcowym mają zsumowane wagi 9 a nie  6 ryb.

Sytuacja którą opisujesz rzeczywiście wystąpiła tydzień, albo dwa tygodnie temu i skorzystało z tego kilkanaście osób "doławiając" rybę, która była do złowienia z poprzedniej rangi.. Nawet reseciarzy to zabolało, bo to były mistrzostwa na zręczność i nic nie mogli zrobić biedacy.. :D

Mnie jednak chodzi o udokumentowane przypadki, gdzie np w randze profesjonalista (max wędki spin 80kg i spławik 61kg) wchodzi sobie do mistrzostw człowiek, co ma w rekordzie ponad 900kg wyłowioną rybę i wykręca "niemożliwy" wynik na słodkowodnych rybach..

Edited by GKar

GKar nic prostszego wystarczy obserwować czat i tam ludzie piszą konkretnie kto,w jakiej randze i o ile przekroczył  maksymalną wagę ryb

witam

mistrzostwa profesjonalisty (2-3 stycznia)  już jest wał  konto sophie :P

niby mieli się wystrzelać z expa a jednak nadal psuja grę :) 

Może w Nowym Roku szanowni administratorzy ruszą w akcje i będą te szemrane konta usuwać z wyników mistrzostw!!!!!!!! 

gram o początku - jak człowieczek z 36 poziomu może mieć największą rybę około 1000 kg, następny turysta z lel 31 ma punktów 43717 - chyba jestem ZDEGUSTOWANY GRĄ  - o co chodzi - ADM. nie panujesz nad grą.

@mikolajk @HenGW58

To tylko niektórzy gracze są problemem -Ci, którzy posługiwali się specjalnie resetami kont i wykorzystywali błędy i niedopatrzenia w grze.. Prawdziwy "winowajca" to TSG i liczne zaniechania do jakich się dopuścił w tej grze. Jak się robi grę w której ktoś płaci pieniądze, to zasady powinny być jasne i przejrzyste, wsparte odpowiednim regulaminem.. Kompletne ignorowanie nieprawidłowości doprowadziło do tego, że grupka graczy rozuchwaliła się na tyle, że kwestionuje prawo do równej rywalizacji i "popisuje się" często wpisami pełnymi insynuacji i widocznym brakiem zasad moralnych. Ciągiem dalszym tego stanu rzeczy jest to, że zamiast radzić jak rozwiązywać problemy.. spieramy się, czy uczciwość jest wartością pożądaną w tej grze?  TSG zapewne z rozbawieniem przygląda się, jak grupka graczy, która odnosi korzyści z tego stanu rzeczy, poważa zasady fair play i próbuje dyskredytować tych, którzy coś chcą z tym zrobić. Dopóki będzie przyzwolenie nawet na tych forach na tolerowanie takich poglądów, to nigdy nic się tutaj nie załatwi, tym bardziej, że miewam nieodparte wrażenie, że komuś bardzo zależy, aby najchętniej bawiły się tutaj małe, niewiele rozumiejące dzieci z bogatymi rodzicami fundującymi banknociki i perełki, ale za to nie zadający żadnych pytań..

• Like 1

W zupełności sie zgadzam z tobą, ja jeszcze bym tylko dopowiedział tylko oprócz opisanych problemów to jeszcze jest szerzący sie proceder gry na Botach. 

Nie gram w mistrzostwach...Okazuję się , że najwidoczniej niemożliwe wyniki są także w turniejach.

W jaki sposób rozpoznać bota?

Kolego GKar masz racje ale tez popatrz ze takie konta nieposuwaja sie z levelem do przodu jak my,ostatnio zauwazyłem pewnego gracza z flaga Serbi któremu level niedrgnoł ani o jeden poziom i to od dobrych 3 tygodni a ryby wyławiał w mistrzostwach wielkie to ja nabiłem 3 levele za jedne mistrzostwa a on za 3 tygodnie ani jednego az mie to dziwi jakim to sposobem łowił te ryby.Pisałem o tym do supportu ale chyba wiedzao tym bo nawet zadnej odpowiedzi niedostałem i tak sie zastanawiam czy to nie jest sprawka administracji zeby podkrecic tepo gry to dlatego tak robia ustawieni gracze przez nich na specjalnych kontach.

8 godzin temu, Sciagnik napisał:

Kolego GKar masz racje ale tez popatrz ze takie konta nieposuwaja sie z levelem do przodu jak my,ostatnio zauwazyłem pewnego gracza z flaga Serbi któremu level niedrgnoł ani o jeden poziom i to od dobrych 3 tygodni a ryby wyławiał w mistrzostwach wielkie to ja nabiłem 3 levele za jedne mistrzostwa a on za 3 tygodnie ani jednego az mie to dziwi jakim to sposobem łowił te ryby.Pisałem o tym do supportu ale chyba wiedzao tym bo nawet zadnej odpowiedzi niedostałem i tak sie zastanawiam czy to nie jest sprawka administracji zeby podkrecic tepo gry to dlatego tak robia ustawieni gracze przez nich na specjalnych kontach.

Masz rację kolego....nie tylko program jest problemem. Posiadając ponadwymiarowe kije gracz z niskiego lv nabija zupełnie inaczej expa - wolniej ;) idąc dalej są magicy z Bałkanów min sławetny Robert Pusok, który potrafi ugrywać w rankingu 14 tys pkt a nie ma za to w profilu żadnych pucharków...( jak pamiętał potrafił też nabić 22 tys pkt w jednym z rankingów z prędkością 400 pkt na godzinę oczywiście bez pucharków ). 

14 godzin temu, Sciagnik napisał:

..ostatnio zauwazyłem pewnego gracza z flaga Serbi któremu level niedrgnoł ani o jeden poziom i to od dobrych 3 tygodni a ryby wyławiał w mistrzostwach wielkie to ja nabiłem 3 levele za jedne mistrzostwa a on za 3 tygodnie ani jednego..

To nie jest takie łatwe do obczajenia.. 

1 możliwość to to, co napisał Marcin -wielka wędka spoza rangi da 50-75% mniej EXPa podczas połowu -takimi wędkami mogą "pochwalic się " głównie zresetowane konta, ewentualnie konta z uśpienia z legalnymi, aczkolwiek nadmiarowymi wędkami.

2 możliwość -nawet u mnie są w klubie gracze, dla których czas się zatrzymał, bo grają na niskich lvl tylko turnieje i np talenty, albo grają same mistrzostwa.. Może już tego tak nie widać, bo przestało się to opłacać, ale nawet u nas było widoczne, jak niektórzy nawet ze 3 razy wygrywali na niskim  lvl mistrzostwa.. Trzeba mieć na uwadze, że są gracze, którzy grają tylko to, co pozwala cokolwiek zarobić na dalszy rozwój, albo tacy, którzy zarabiali aby mieć środki na pojedynki i późniejsze przelewanie ich na swoje podstawowe konta. Tacy nawet jednej zbędnej ryby nie wyciągną..

Edited by GKar

Ponadto trzeba uważnie analizować profil gracza -jak ma na swoim koncie zaliczenia osiągnięć np z wielkich wędek, 2-3 razy większe odstające w randze rekordy ryb lub puchary z rang do których jeszcze mu daleko, to możliwe że korzysta ze specjalnie zresetowanego konta, co miało mu dać przewagę nad zaczynającymi faktycznie od początku i wtedy sprawa jasna.

Kolego GKar ja mam konto od samego poczatku gry i to w dzien kiedy wystartowała niebyło wtedy takiego bajzlu w grze kazdy miał ròwne szanse wszystko działało niebyło rozbierznosci w wadze ryby jak teraz mozna maksymalna co do wedki wyciagnac rybe talenty działały tak jak jest to w opisie i mozna było je robic od 1 poziomu a nie jak teraz jest ze od 13 wtedy moza było cos wygrac a teraz to juz tylko szczescie jak człowiek złowi pod rekord rybe wystarczyło załozyc jedna zanete i czesciej łowiło sie rybe danego gatunku teraz co jakies zawody i konkursy to na zwykłom zanete wejda ze dwie albo wcale jest wymuszenie na graczach zeby kupowac wszystko za realna kase inaczej to mozna sobie podumac bo gra niewarta jest swieczki kto jest w grze od samego poczatku to wie ze pisze prawde jeszcze wtedy niebyło zadnych programòw do tej gry tez napewno osoby wiedza kto tu zaczoł gre z programem niebede pisał kto to,to tak tylko do przypomnienia i wtedy sie zaczeły nielegalne praktyki o czym administracja wiedziała tylko ze gosc tez włozył kase w gre i niemogli go usunac był ich dojna krowa jemu na wszystko pozwalali niby mieli mu konto usunac tak pisali ale cotam gra do dzis na tym samym koncie tylko kto grał uczciwie bez zadnej pomocy takim osoba albo konto zresetowali albo wyczyscili ze sprzetu legalnie kupionego.Wygladało to tak ze niektòre osoby niemiały szczescia w grze jak cos ugrał i zblizył sie do rankingu to trzebabyło takiego mocno walnac w głowe ranking był wiadomo ustalony z gòry tak ze zero uczciwosci w grze.

Coś kręcisz, nie było od początku talentów. To raz. Po drugie, były problemy z każdą ścieżką. Raz nie działała poprawnie fachura, potem zręczność i siła.

A po wprowadzeniu drugiej ścieżki talentów u niektórych przestały działać prawidłowo i tak jest do tej pory.

• Like 1

Burzanov a myslisz ze cie niepamietam wiem kiedy weszłes długo po mnie tak ze niewiesz jak było zreszta duzo by pisac a błedy z talentami zaczeły sie duzo puzniej jak pozmieniali wglad do nich a tak apropo a pamietasz chociaz ze mozna było zresetowac sciezke do 25 levela bez kasy.A jeszcze jedno na samym poczatku była tylko europa niebyło innych kontynentòw.

Ja nigdy nie twierdziłem, że gram od początku. Stwierdziłem tylko fakt, że talenty zostały wprowadzone dużo później. Nie pamiętam o resecie talentów do 25 lev, bo jak je wprowadzili miałem ok setnego lev, zatem u mnie reset kosztował tyle co teraz 1000 banknotów. I problemy były od samego początku z talentami.

19 godzin temu, Sciagnik napisał:

Kolego GKar ja mam konto od samego poczatku gry ..

To ładnie, że opowiedziałeś kawałek historii tej gry, ale ponieważ zamieściłeś to jako formę polemiki w stosunku do mojej wypowiedzi, to zastanawiam się teraz, czy jesteś za, czy przeciw, czy tylko pod wpływem tego co napisałem, przypomniały Ci się dawne dobre czasy?

Kolego ja jestem za tym zeby wrescie wlasciciwle tej gry cos zrobili dla wszystkich zeby powròcił ład do gry a tylko widze ciagle kłody dla graczy a juz niewspomne o nowych graczach zmienili sprzety w grze i zrobil sie bajzel na kòłkach a i to co robia gracze pod flaga serbi napewno uczciwie niegraja pamietam jednego gracza co konto miał resetowane z poziomu kilka razy i to nie w miesiacu tylko tygodniu a z tego co wiem wszystko mu zostawało co miał zakupione czy wygrane w mistrzostwach normalnie wolna amerykanka zreszta jak tak dalej bedzie to ta gra padnie jedno juz wiem i tak sie domyslam bo wlasciciel tej gry ma ta gre juz gdzies bo maja tez inne tak ze leje ciepłym moczem na graczy i gre

Kolego @Sciagnik -poczytaj moje posty na tym forum, bo nie wiem, czy piszesz jakieś streszczenie wszystkiego co dotychczas tutaj napisałem, czy zwyczajnie coś Ci się pomyliło z adresowaniem swojej wypowiedzi ?

Edited by GKar

Ogółem pisze co ostatnio sie dowiedzialem a jeszcze jedno widze ze na ta gre juz polozyli lage tak ze mozemy sobie pisac i pisac i tak to nic nam nieda jedna wielka sciema dzis widziałem ze zas zresetowali sobie konta niewiem jakim sposobem bo ja czegos takiego niepraktykuje i zas jazda po wszystkich rangach chore to jest jak ktos ma grac z graczami co maja sprzety z leveli ponad 100 a nawet wiecej.Ja juz koncze z tym forum mam juz dosc bo i tak nic sie na leprze niezmieni narka wszystkim Pa.

Ajćććć  :/... Sciagnik czy Ty nie masz słownika uruchomionego przy pisaniu? Tyle błędów, że czasami nie wiadomo o co chodzi?