Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
trb

RANKING pojedynków 1v1 11-17 stycznia 2016

Recommended Posts

Rozegrałem 4 pojedynki i system nie pozwala mi rozegrać 5 pojedynku. Pojawia się komunika o wykorzystaniu 5  pojedynków i żebym spróbował następnego dnia.

Dowodem na oczywisty błąd jest to ze mam za dzisiejszy dzień (poniedziałek) uzbierane 60 punktów.  Nie ma możliwości żeby po rozegraniu 5 pojedynków uzyskać taki właśnie wynik.  

Sprawę zgłosiłem do supportu we wczesnych godzinach rannych ok 6 rano. Miałem nadzieje, że jeszcze przed północą reklamacja zostanie rozpatrzona i support umożliwi mi rozegranie piątego pojedynku. Niestety ta nadzieja powoli umiera, do tej pory support zgłoszenia nie rozpatrzył.  Dochodzi godzina 20 i ciągle nie mam mozliwosci  wykorzystania pełnego limitu pojedynków co rujnuje mi rywalizację w rankingu tygodniowym.

Podejrzewam, ze po północy już się nie da sprawdzić czy istotnie mam blokadę na ten ostatni pojedynek. 

Czy mogę liczyć na zwrócenie mi tej utraconej szansy?

Ja również zostałam oszukana i okradziona bo trzeba to nazwać tak jak jest. Powiem więcej okradziono mnie z pojedyku i mój klub z pkt prestiżu wiec przez 1 błąd w grze okradziono nie 1 osobe a 50 osób. To jest złodziejstwo i tyle i to nie dzieje sie 1 raz ale niektórzy są tak slepi że odpisują "nie widzimy problemu"  może czas najwyższy zobaczyć problem i przyznać się do błędu?