Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
żurawie .. origami

bezsensowne nagrody w szybkim wydarzeniu

Recommended Posts

dzień dobry

temat z jednej strony dla żartu , a z drugiej jednak liczę , że może jakiś tajny agent TSG popatrzy i coś zmienią 

..

pytanie do agenta .. na co mi ta zanęta w plecaku ?

bo niby mam i wędkę i żyłkę i haczyk .. i kilka licencji .. tylko łowiska już dawno nie ma :)

właśnie sprawdziłem dla pewności .. i po kliknięciu w licencję wyskakuje komunikat : Nie możesz użyć tego bonusa na tym łowisku.

haha

tak na marginesie to chyba powinno być " tego bonusu " ? .. ale jak ktoś był ( i jest ) dobry z polskiego to proszę o zwrócenie uwagi gdyż ja akurat słaby byłem ;)

w każdym razie ta zanęta jako nagroda to bezsens .. jest bezużyteczna 

..

wiem , wysypię zanętę i będzie jak znalazł mała trumienka na kanarka jak zdechnie  .. tylko nie mam kanarka .. ma ktoś tanio sprzedać ? najlepiej jakby już stary był :)

zachęcam do zgłaszania innych nagród , których nie można w tym momencie użyć w grze .. lub zgłaszać swoje propozycje co powinno się znaleść w nagrodach za szybkie wydarzenie

pozdrawiam i życzę udanego dnia 

5690e7b599494_zanta.jpg.076ba8ad5e468a56

• Like 1

Przynęta na  "iphone'a" :)

Łowiska polikwidowane, ale zanęty/przynęty pozostały w "bazie". Stąd możliwość wygrania. Wystarczyłoby "posprzątać"...

Ale jest też jakiś pozytyw -ostatnio widziałem zanętę na jesiotry (ogólna), której podobnie jak błystki już dawno nie ma, ale sprawdzałem kiedyś jedno i drugie -nadal działa zgodnie z przeznaczeniem!

w szybkich wydarzeniach chodzi o to zeby gonic level, im wyzszy lev tym wiecej kasy musisz wydac zeby cos zlowic

• Like 1