Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Ania

Ranking klubów

Recommended Posts

Witam. Na obecną chwile (na FB) ranking klubowy przewiduje nagrody tylko dla pierwszych trzech klubów. Czy jest   mozliwośc rozbudowania ich dla np 10 miejsc  ?

Jak widac od miesięcy ranking jest oblegany przez te same kluby .Taka rozbudowana punktacja  dałaby speeda innym  do  walki.  Nie wiem jak na innych portalach ale na FB jest dużo klubów ,które wcześniej grały ale odpuściły sobie ,bo   te same  wciąż zgarniają całą pule .  

• Like 1

Popieram, ale dobrze by było najpierw zrobić coś z wyrównaniem szans w takiej rywalizacji i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o zasobność portfela, tylko o wykorzystywanie przez graczy błędów i zaniedbań organizacyjnych w grze.. W przeciwnym wypadku coraz większa ilość osób mając realne szanse na ugranie czegoś, zacznie wykorzystywać bezpardonowo każdą przewagę, każde stare konto ze sprzętem, które daje miejscówkę na podium, czy też programy o których była mowa.. -że są, to chyba nikt nie kwestionuje, nawet TSG zrobiło kiedyś w grze zakładkę z rankingiem bociarzy.. W tej chwili kluby grają o nic, bo podium poza rzadkimi wyjątkami zarezerwowane jest przez kluby o wątpliwej reputacji.. -podobnie jak w mistrzostwach, których screeny dawałem na forum.

Edited by GKar

Na pewno inne kluby miały by większą motywacje do gry ,gdyby były realne szanse  :)))

• Like 1