Jump to content
Let's Fish Community

pałasz

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About pałasz

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

1593 profile views
 1. Spadaj - jesteś głupszy niż ustawa przewiduje!!
 2. linka znajdziesz na czacie -zapytaj, podadzą>:) zaloguj się na konto poprzez ten link i nagrodę zgarniesz - i gwoli zadośćuczynienia - LINK MOZESZ WYKORZYSTAĆ NA KAŻDYM KONCIE TYLKO RAZ - zatem zrób kilka kont i nagroda jak znalazł na początek gry>:)
 3. czy chcę czy nie nagrody otrzymałem za powstałe zamieszanie, ale nie to jest przedmiotem sporu. Ciąg dalszy na drugiej stronie, też magia i też 40 sztuk.
 4. Ten, który usiłuje być bardziej papieski od papieża!!!!
 5. Co to za kolejny twór? Czego 750? Zapytanie poszło do tych konstruktorów - do dzisiaj żadnej odpowiedzi. Ale jak wejść na konto i zabrać prawidłowo nabyty towar to wiedzą jak zrobić!!!
 6. Jak chcesz robić dym to nie jest dobre miejsce na to, spadaj na łowisko, tam niejednokrotnie już zadymę robiłeś.
 7. Wirtualna waluta została zwrócona ale nie REALNA KASA. Co za kretyn to napisał? Toż to jawna kradzież, wyłudzenie tudzież świadome oszustwo!!! Za tę virtualna walutę nawet wacików nie można kupić!!!
 8. Takich numerów było więcej, ale to pikuś z tym co zrobili zabierając LEGALNIE NABYTY SPRZĘT. ( BTW- u mnie zniknęło część siłek x 60) Licencji nie liczyłem a szkoda!!
 9. Nie można było lepiej. Trzeba skończyć z tą bufonadą administracyjną.
 10. he,he -będą płotki po 1000 kg
 11. Dla mnie sprawa jest o tyle prosta, że walczę o ZASADY - nawet jak otrzymam ten sprzęt z powrotem to i tak nie zmieni już mojego podejścia do gry. Zakończyłem już grę.
 12. A to mnie gówno za przeproszeniem obchodzi czy przestaną grać czy nie. Wiele w tej grze już widziałem( siedzę prawie od początku) także przestań ujadać gówniarzu jak nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia!!! Ci co kupili ten sprzęt na początku tej gry robili takie przekręty, że głowa mała.!!
 13. Mam to gdzieś, kto się przy tym "obłowi" . Tylko zwrot zakupionego sprzętu nauczy tę pazerną administrację szacunku dla graczy oraz będą bardziej uważni przy kolejnych promocjach - BO PIĆ TRZEBA UMIĆ!!!
 14. Pieprzysz bez sensu - wpisać sobie można dowolną kwotę( powiedzmy damy wam przedmioty warte 1000 zł) ale to tylko wirtualne przedmioty, a wydana kasa była REALNA. Zatem, wracaj do połowów i nie zabieraj głosu tam gdzie nie powinieneś.
 15. Na wasze konto wpłynęła realna kasa, towar został zakupiony ( a pod osłoną nocy WYKRADZIONY Z KONTA ) - zatem tylko pełne przywrócenie stanu posiadania przywróci mi wiarę, że coś chcecie zrobić dla graczy.
×
×
 • Create New...