Bandziorno

Members
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About Bandziorno

 • Rank
  Professional
 1. Wyzwania - Feedback

  Jak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.
 2. Challenges - Feedback

  Oczywiscie ze mam: Jak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.
 3. Nowe pojedynki

  Zgadza się programisci i oszusci niczego sie nie obawiają. Dzięki Charles oraz Fidler web debuger są w stanie wyciągać ryby pod rekord jedna po drugiej.
 4. dwa światy

  Renard dotyczy to świata SUM i proceder trwa od kilku miesięcy !!! pisałem o tym !!! na szczupaku owszem jest dzielona ale na SUM nie !!! i sobie to zapamiętaj !!!
 5. Chciałem zglosic błąd związany z przyznawaniem nagród za cykl klubowy (tj 2 tygodniowy) na świecie SUM. Podobna sytuacja, która miała miejsce na świecie SZCZUPAK jest opisana w temacie "ustawka paranormalnych". W nowym świecie SUM ustawkę taką stosują gracze z klubu KESTUFISH. Proszę moderatorów o przekazanie tego błędu jak najszybciej do działu technicznego i zmianę sposobu przyznawania nagród tak jak to naprawiono na świecie SZCZUPAK !!! Najlepiej jeszcze dzisiaj tak żeby gracze z Kestufish dostali nauczkę !!!! na dowód załączam print screena
 6. BŁĘDY W GRZE

  Chciałem zglosic błąd związany z przyznawaniem nagród za cykl klubowy (tj 2 tygodniowy) na świecie SUM. Podobna sytuacja, która miała miejsce na świecie SZCZUPAK jest opisana w temacie "ustawka paranormalnych". W nowym świecie SUM ustawkę taką stosują gracze z klubu KESTUFISH. Proszę moderatorów o przekazanie tego błędu jak najszybciej do działu technicznego i zmianę sposobu przyznawania nagród tak jak to naprawiono na świecie SZCZUPAK !!! Najlepiej jeszcze dzisiaj tak żeby gracze z Kestufish dostali nauczkę !!!! na dowód załączam print screena
 7. Niewygodne pytania do twórców gry

  A gdzie pójść z twoimi ciągłymi wyzwiskami i obrażaniem innych? może podpowiesz? "Ten oto frajer KACZYKAJO, zazdrośniku o wadliwej konstrukcji umysłowej, są przygłupami podobnymi do ciebie, zazdrośniku, skoro należysz do niższości człowieczeństwa, jesteś podgatunkiem gracza, którzy mają duże kije, kupili je , ponieważ mają bardzo małego." To tylko niektore i niewiele z twoich bzdetów jakie tu wypisujesz obrazajac innych... Może administracja się wypowie? Dlaczego taki ktoś może kogoś bezkarnie obrażać, a innych wpisy są usuwane po użyciu jednego nieparlamentarnego słowa !!!! Czekam na odpowiedź i kroki w postaci zablokowania na stałe na tym forum Azirika oraz Adullka !!!
 8. Legendarne odznaczenia

  Drukuj sobie w ramke i nad łózko wyzszy poziom to jest na mistrzostwach i eventach a nie lapanie 115stek z 10 razy wiekszym hakiem niz w danej randze rywalizacji
 9. OSZUSTWA w RANKINGU TYGODNIOWYM

  Po pierwsze dlaczego mój post został usunięty? skoro nazwałem rzeczy po imieniu? wystarczy spojrzeć w ranking turniejów żeby zobaczyć ilu graczy z klubu enjoy the silence oszukuje w ten sposób, łącznie z Azirikim vel Adullkiem Po drugie dlaczego Adullek vel Azirik może bezkarnie wyzywać innych na forum od śmieci i oszustów oraz cepów? a ja użyłem tego słowa raz i od razu mój post zniknął? Po trzecie rozwiązanie nie jest dziecinnie proste. Jeśli w niedziele o godzinie 00:01 będzie zaliczało do nowego rankingu to można będzie wykorzystać ten błąd w sobotę przed rozpoczęciem nowego rankingu, zamiast w niedzielę na jego zakończenie. Widocznie ktoś powyżej ma problemy z logicznym myśleniem. Rozwiązaniem było by jedynie skrócenie rankingu do pięciu dni (czyli wto-sob lub pon-piątek) z wyłączeniem dwóch dni w tygodniu. To pozwoliło by uniknąć ustawiania turniejów dodatkowych.
 10. Kufer wedka 705

  Zaraz spece na tym forum napiszą, że Ci co kupili ten kufer legalnie na 105 poziomie to oszusci i powinni go oddac albo zostać zablokowani i nie grac mistrzostw i ryb dnia tak jak bylo ze slawną morską 300 kg - niektorzy kupili ją legalnie za swoją kasę ale oczywiscie waleczni społeczniacy domagali sie zajadle "sprawiedliwosci". A to kolejny przyklad błędów i braku wyobrazni TSG za które nie powinni odpowiadać gracze.
 11. Kolejne oszustwa TSG

  Ta gra z logiką nie ma nic wspólnego
 12. Krótkie Wydarzenia

  Kaczykajo napisz lepiej jak używać Charlesa albo Fidlera i wtedy będą równe szanse dla wszystkich. Dzisiaj grupa ludzi ma taką tajemną wiedze i koszą wszystko - ryby dnia, mistrzostwa bo potrafią tego używać. Napisz na forum albo ktos kto umie i wtedy będzie sprawiedliwie.
 13. MANIPULACJA ADMINISTRACJI !!!

  Jak będziecie tak biadolić o małych wędkach to niedlugo wszystkie eventy zrobią pod poziom gracza i się skonczy. Nie możecie zamknąc japy i siedziec cicho?
 14. Kolejne oszustwa TSG

  Dajcie spokój. Po tych kilku wypowiedziach Renarda i Zenka wniosek jest prosty. Odpisują nam ludzie, którzy tej gry na oczy nie widzieli, w nią nie grali i nie mają o niej zielonego pojęcia. To jest kpina i tyle... A to to już w ogóle totalna bzdura Czy można porozmawiać z kimś kompetentnym?
 15. Konkurs ,,Pogoń za rybą"

  Gra do tego zmierza, ale ten event to błąd krytyczny albo bezprawie !!! Jesli wlasciciel daje konkurs, który mozesz ukonczyc jedynie pod warunkiem, ze cos zakupisz to jest to niezgodne z prawem. Prosze natychmiast zmienic wagi ryb bo jak zlowic na wedke 20 kg rybę 301,5 kg??? moze Renard albo ktorys z administratorow wyjaśnią, czekam...