Bandziorno

Members
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About Bandziorno

 • Rank
  Professional
 1. Ty robisz tak szybko event bo masz nowy program do lowienia ryb 99 reszta go nie ma wiec swoje propozycje zachowaj dla siebie
 2. Kompromisem tego mogą być mistrzostwa, które kiedyś były w grze obecne. Mianowicie 5 ryb było w zasięgu wędek za monety, a ta szósta była o wiele większa i tylko w zasięgu wędki za banknoty. Doświadczenie by wtedy nie rosło tak szybko, a wędki premium miały by wreszcie swoje zastosowanie. Sugerowałbym też zmianę nagród za pierwszą dziesiątkę w mistrzostwach. Medale z numerami 1 do 10 oraz odpowiednio nagrody za 1 miejsce 1000$ za drugie 900$ za trzecie 800$ za czwarte 700$ i tak dalej aż do 10. Rywalizacja była by wtedy o wiele ciekawsza i warto by było walczyć o każde miejsce w 10 a nie tak jak jest teraz walczy się o podium a jeśli jest poza zasięgiem to się odpuszcza bo i tak każdy z miejsca 4go do 10go otrzyma takie same nagrody więc po co tracić bonusy?
 3. Mam sugestię: Kiedy odbędą się mistrzostwa dla poziomów 0-100 na duże ryby??? Ludzie pokupowali wędki za banknoty (które są większe) w danych rangach, zarówno morskie jak i spinningowe a jak do tej pory praktycznie wszystkie ryby w mistrzostwach są w zasięgu wędek za monety... Po co więc to było kupowane??? Już teraz dużo ludzi mówi ze nie kupi więcej wędki za banknoty grając do setnego poziomu bo nie ma po prostu sensu. Moja sugestia - powinny raz w miesiącu być mistrzostwa dla poziomów 0-100 na duże ryby ! o wiele większe niż te co obecnie tak by użytkownicy wędek kupionych za banknoty mieli po co je mieć !!! Bo jak do tej pory z tymi wędkami jedynie utrudnione są eventy (duża waga ryb ze względu na dużą wędkę) i nie ma żadnych korzyści To odstrasza innych od kupowania takich wędek.
 4. Wystarczy zwinąć czat jednym kliknięciem i oszczędzisz żołądek od zbędnych leków Nie wpadłeś na to ? czy po prostu się czepiasz i jesteś z tych "co ryją" ?
 5. Oni nie zrobią z tym nic, ale to co piszesz to smutna prawda. Pozostaje zabawa poza topowymi miejscami dla plebsu, ktory nie ma programów i chce grac uczciwie Można też znaleźć inną grę, w której oszukiwanie nie będzie możliwe do takiego stopnia jak piszesz. A nie zrobią nic, bo się po prostu nie da... niestety... z punktu widzenia informatycznego jest to niemożliwe, ale nikt z administracji Ci tego nie napisze oficjalnie bo wszyscy (którzy płacą) przestaną płacić na to kasę. Sam Rennard prywatnie zadał mi pytanie jak działa Fiddler web debuger... a skąd ja mam to wiedzieć? macie informatyków to zrobcie coś? czy ten dział techniczny to po prostu fikcja? a programisci Wam na ręke żeby głupole płacili i ich gonili?
 6. Podeślij koledze bo widocznie u niego Charles nie działa i nie wiedział że można na V1
 7. Poblokowali i programisci znalezli obejscie i tak moga sie bawic w nieskonczonosc z nimi a to kosztuje. Moze im na reke ze ktos wykreca programem wynik a uczciwy jak glupi placi i probuje dogonic?
 8. Nic nie udowodnisz... Nie ma takich narzedzi. Bo jak udowodnic komus ze edytowal wysylane informacje do serwera proxy ze swojego komputera? Nie ma takiej opcji, musieli by Ci na kompie zalozyc pluskwe - dla administracji to bardzo dobry gracz
 9. A Ty przecież ostatnio tak czule się żegnałeś z grą co rozstać się nie możesz? Sami dali duże kije przy "wielkich zmianach" tzw rebalansie więc to ich wina tak jak po 100 poziomie mają kije za perły jakieś tam duże, a promocję już wycofali znowu TSG oddało w ręce graczy kije, których już mieć nie można i co ? kto ma za to odpowiadać?
 10. O co Wam chodzi, przecież wszystkie problemy zostają przekazane do działu technicznego na bieżąco
 11. Dokładnie dowalą nowe łowisko nowe ryby wszystko ku uciesze graczy i dla ich dobra a problemy? hm jakie problemy? wszystkie przecież zostały przekazane do działu technicznego o ile takowy w ogóle istnieje
 12. Jak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.
 13. Oczywiscie ze mam: Jak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.
 14. Zgadza się programisci i oszusci niczego sie nie obawiają. Dzięki Charles oraz Fidler web debuger są w stanie wyciągać ryby pod rekord jedna po drugiej.
 15. Renard dotyczy to świata SUM i proceder trwa od kilku miesięcy !!! pisałem o tym !!! na szczupaku owszem jest dzielona ale na SUM nie !!! i sobie to zapamiętaj !!!