Jump to content
Let's Fish Community

kaczykajo

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kaczykajo last won the day on January 31 2016

kaczykajo had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About kaczykajo

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panie dabar, tylko, że ja to zagrałem uczciwie, bo możliwe jest wygranie szybkiego, grając uczciwie, podpowiem, że najłatwiej o to w nocy..., natomiast ja nie piszę bzdur o odpowiednim doborze sprzętu i doświadczeniu zebranym, dzięki wieloletniej grze, tak jak robisz to ty i tobie podobny (każdy wie o kogo chodzi). Nie pozdrawiam:)
 2. Wszystkim zainteresowanym wyjaśnię jak gwiazdor "posejdon" i drugi gwiazdor "dabar" ustawiają sprzęt, który pozwala im łapać powyżej 10 ryb na minutę. Logują się do gry na przeglądarce "coowon", po czym wciskają ikonkę rakiety, znajdującą się w prawym górnym rogu i wartość "Integer" ustawiają na 8 lub 9. Kto nie wierzy, niech spróbuje:), dodam tylko, że support poinformował mnie, że korzystanie z tej przeglądarki jest zabronione, aczkolwiek nic nie robi, aby karać tych, którzy z niej korzystają. Pozdrawiam:)
 3. Przeczytałem tutaj informację, że gra ma być dostępna w granicach godziny 16:00. Pytanie do Administracji...., którego dnia?
 4. Poziom swojej kultury osobistej uważam, za nie najgorszy, w związku z tym, nie mam w zwyczaju pluć w twarz komukolwiek......, wyjątkiem w tej regule są kapusie, ale Ty pewnie nim nie jesteś:):):), więc zakończmy temat.....
 5. dabar, jednak odezwę się jeszcze raz i napiszę, że tobie pluć w twarz, to powiesz, że deszcz pada..... , "tobie" z małej litery celowo......, kończę, bo mogę za dużo napisać......, bez odbioru.
 6. dabar, obiecałem sobie, że nie odezwę się tutaj, ale po przeczytaniu Twoich wyliczeń, geniuszu matematyczny, mie mogęsię powstrzymać od zadania jednego pytania......Czy Ty chcesz mi wmówić, że ten "gracz" przez 28 minut łapie same kaługi za 99 pkt???? . Może lepiej nie odpowiadaj i nie kompromituj się bardziej, chociaż nie wiem, czy bardziej można się skompromitować............Przepraszam z góry, że nie skomentuję Twojego, ewentualnego posta.... Powód podałem powyżej....
×
×
 • Create New...