Jump to content
Let's Fish Community

renata 11

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About renata 11

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

1058 profile views
 1. JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W POJEDYNKU 1v1?
 2. Witam! Nie umiem znaleźć numeru UID. Czy możecie mi go podać? Dziękuję
 3. To nie jest indywidualny. Wczoraj podczas aktualizacji widziałam negatywne opinie. Proszę sprawdzić i przeczytać jak klientom, którzy utrzymują grę z zakupów polepszyliście grę aktualizacją. Więc.....? Wczoraj do momentu " super" aktualizacji gra śmigała. Więc nie tylko mnie polepszyliście. Tyle błędów już było i nikt nie przeprosił.
 4. Tragedia z aktualizacją. Gra nie działa tak jak powinna. Zmulona tragicznie. Zróbcie coś z tym. Nie da się grać. Odpowiedzi żadnej z Waszej strony ADMINISTRATORZE!!!
 5. renata 11

  Eventy

  Czy macie już dostępne eventy w dzisiejszym turnieju
 6. Administratorze teraz obejrzałam 10 filmików a banknoty dostałam za 5. ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!! CZEKAM NA WYRÓWNANIE NIE TYLKO Z DZISIEJSZEGO DNIA!!!
 7. Administratorze codziennie wchodzę i korzystam z okienka darmowych banknotów. Dzisiaj obejrzałam 19 filmików, czyli 38 banknotów. DOSTAŁAM 20. WCZORAJ I NIE TYLKO ZOSTAŁAM OSZUKANA. O CO TU CHODZI!!! KIEDY BĘDĄ UZUPEŁNIONE? CZEKAM!!!
 8. Co z poziomami Administratorze? Bonus doświadczenia50%, bonusy doświadczenia 10% już nawet nie wiem ile, 2 bonusy siły 60%, bonusy siły powyżej 20%, niespotykane zanęty na największe ryby 2 szt. , specjalna zajęta na największe ryby, zanęty na konkretne gatunki. POZIOM NIE OSIĄGNIĘTY !!! O CO TU CHODZI??? Czekam na reakcję!!!
 9. Prosiłam administratorze o zwrot wędki do sklepu. Proszę o ustosunkowanie się do sprawy.
 10. Administratorze niechcący kupiłam wędkę spławikową 6kg za 100 banknotów. Chcę ją zwrócić. Co zrobić?
 11. Administratorze co jest ze zdobywaniem poziomów w grze? Tyle użytych bonusów do siły, bonusów doświadczenia, zanęt a poziom nawet nie rusza z miejsca. O co tu chodzi?
 12. Co z darmową przynętą po oglądnięciu filmiku? Ładowanie trwa bez końca. Bonus do siły zakupiony leci czasowo w turnieju jak i filmik a przynęty nie ma? Co zatem administratorze?
 13. Co z darmowymi banknotami administratorze?
 14. Co z darmowymi banknotami? Filmiki lecą a banknoty stoją w miejscu!!!
 15. Oszustwo administratora trwa. Zabrali mi z plecaka wszystkie
×
×
 • Create New...