Jump to content
Let's Fish Community

janjo

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

janjo last won the day on April 2 2016

janjo had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About janjo

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już zaczynają włączać dojarki, LIMITOWANA OFERTA - 1000$, morska W. + Ż. + B. 125kg., kołowrotek 35% za jedyne 49,99pln. A jestem na 25 poziomie. Okazja, ale ja z tego nie skorzystam. To ich sposób na ściąganie z nas kasy.
 2. Gracze !!! PRZECIEŻ CHODZI O TO ŻEBY NAS WYDOIĆ. Żeby zrobić event z jedną gwiazdką wyczyścisz sobie plecak a potem żeby cokolwiek zdziałać to musisz wszystko kupić. Ja mam ich w ... i szukam innej gry. Pozdrawiam.
 3. 18,05,2016 zakończył się event "ŁOWISKA STAREGO KONTYNENTU" 3 dniowy za 300 $ 19,05,2016 czyli dzisiaj zaczyna się "AMERYKAŃSKI POŁÓW" 4 dniowy za 200 $ Ktoś wie o co chodzi bo ja nie. Więcej roboty a mniej kasy. Powinno być 100$ za jeden dzień i po kłopocie.
 4. jeżeli kupiłem przynętę na (X) i zostało mi 10 szktk to mogę ja komuś dać (jak w prezentach, 3szt.). Jeżeli czyjś lev jest zbyt niski to on je widzi w plecaku matowe. Wiadomo, sprzęt typu wędka, żyłka, hak czy błystki zostają, tego się nie daje.
 5. Dlaczego przechodząc na kolejny lvl dostaję raz 100$ a potem 20$. Kto wie o co chodzi ?
 6. Dodajcie plecak do prezentów. Dlaczego mogę kupować a nie mogę rozdawać. W okienku prezent powinno być do wyboru prezent z gry lub z plecaka.
 7. Ludzie, to jest kasyno. Nie macie wygrywac tylko kase wydawac. Dlaczego w plecaku przynety i zanety sa podzielone ? Przyneta na suma kupiona w sklepie jest osobno niz ta z prezentu. Chcac zlowic suma otworz karte suma i kliknij na przynete dedykowana (watrobka na suma) jak dostales to i tak nie masz. Skoro sa podzielone to znaczy ze ich wartosci sa inne.
 8. może i racja. Ania ma racje. kto kiedyś zdobył sprzęt to teraz połapie.
 9. uwolnijcie trzecią ścieżkę talentów. po zrobieniu dwóch gra bardzo dużo traci. nie ma co robić.
 10. coś się dzieje, już kradną, sprzątają nasze plecaki, przed chwilą wcieło mi magiczne przynęty, miałem w dwóch pozycjach a gdy chciałem zmienić przynęte zobaczyłem że jest tylko jedna pozycja, gdzie są przynęty z drugiej pozycji. CO JUŻ KOMBINUJĄ
 11. w szybkich wydarzeniach chodzi o to zeby gonic level, im wyzszy lev tym wiecej kasy musisz wydac zeby cos zlowic
 12. ladny okaz, gdzie go dostales i na co ? na narodowym byly pilki i buty.
 13. skoro to nie jest wielka kasa to oddajcie. w czym problem ? ale NIE ! graczy jest tysiące i od każdego po 20zł to się uzbierało, szkoda oddać nie miał bym nic przeciw gdybyście przy następnej WIELKIEJ PROMOCJI podali mój numer konta. kto by się kłócił temu bym oddał a i tak worek kasy by mi został
 14. Zgadza się. cachorra 25kg = 99pkt a 250,424kg to 115pkt - - - - ale koleś z klubu napisał nam że na wędkę 250kg dostał 115 karaś 4,894kg = 99pkt a 6,596kg to 115pkt - - - - dostać karasia 5,5kg to graniczy z cudem, małe jeziorko, chleb i hak max 40kg jeśli ktoś dostał większą rybkę to powinni podnieść wartość haka. w tym przypadku chleb powinien wejść na haku 60kg
 15. Kiedy naprawicie KARASIE ? Jeszcze nie złowiłem ponad 5kg. Podnieście haczyk na karasia do 60kg.
×
×
 • Create New...