Jump to content
Let's Fish Community

ryszardpan

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About ryszardpan

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

1440 profile views
 1. Kolego może byś zwrócił uwagę na to co piszesz.Nie życzę sobie aby ktoś mnie oczerniał z jakiegoś powodu bo mam level ponad 300 .Zastanów się proszę nad tym co i do kogo piszesz,bo nie wszyscy,a Ty nie napisałeś tego,są nieuczciwi
 2. Witam jak na początku nicku mam na imię Ryszard jestem w grze od 2 miesiąca jej powstania,spędziłem z nią i innymi grającymi szmat czasu. Bardzo mile wspominam początki gry .
 3. Darek masz rację ,najlepiej żeby nawet nie rozbudowywali bo znowu wszystko będzie pomieszane ,a niech tylko dopracują to co do tej pory jest przez te wszystkie zmiany spieprzone
 4. I tu też blef, były zapowiedzi że w dziennym losowaniu ,będzie można wylosować po obniżonej cenie sprzęt na starożytne-jak dotąd przez tak długi czas nie trafiłem na żadną rzecz oprócz wędki 50 kg którą można było zaliczyć bez spinki w evencie
 5. Dlaczego zrezygnowano w turniejach z ryb o bardzo dużej wadze? mamy sobie duże wędki za które wywaliło się sporo kasy na kolanie połamać ?
 6. No to już mnie nic nie zdziwi.Proszę o podawanie z wyprzedzeniem co będzie w turkach i o której żeby móc sobie życie poukładać(stać mnie na to)
 7. Te dwa zdania śnią mi się już po nocach .Proszę wymyślcie coś nowego.
 8. Zerują innym konta za "możliwe że posiada kilka kont" itp. jak jednemu z graczy z klubu w którym jestem,a tych od botów nie dorwią bo są za ciency informatycy a to widać przy wszystkich zmianach w grze
 9. jak jest tak ciężko na małych levelach robić eventy to tylko wbijać następne skoro twierdzisz że na wysokich rangach jest lżej.
 10. ryszardpan

  Poczatek.

  ja w tej grze jestem prawie od początku wraz z żoną jenny1 .Spędziliśmy z tą grą szmat czasu lecz ostatnio po różnych niekorzystnych zmianach nie dostarcza już tyle satysfakcji,i gdyby nie klub w którym jesteśmy , z tymi wspaniałymi ludzmi to na pewno zakończylibyśmy tą grę ,a na razie gramy tylko robiąc zadania klubowe.Mamy nadzieję że coś się zmieni na dobre w grze to znowu zaczniemy ją w pełni użytkować,bo w obecnym kształcie nie widzimy sensu,ogromne wydatki a zadowolenia żadnego.
 11. Super że podnosicie dialog którego tak bardzo brakowało,a więc postarajcie się wprowadzić chociaż te proste zmiany jak np. odpowiednia ilość banknotów w stosunku do dni eventu i troche kosmetyki o których tu piszą gracze, jak rekordowa ryba którą usunięto w zamian grubej ryby itp.
 12. dlaczego gracz z 335 levelem grający od początku gry ma zablokowaną możliwość kupna sonarów i siłek 70% na 60 min.Czy to jest spowodowane tym że nie ma sprzętu za banknoty lub perły?czy jest tym gorszym sortem przez to?
 13. wszystko super, ładnie,oby tylko nie kasowano niewygodnych postów (nie wygodnych dla "twórców gry")
 14. witaj Darek właśnie przez to co napisałeś i parę innych spartaczonych poprzez te "zmiany w grze"spraw, po tylu latach gry mam ją jak na razie głęboko gdzieś.Mam nadzieję że inni też tak postąpią bo tylko to może zadziałać aby "twórcy gry" otwarli oczy też w kierunku graczy a nie tylko kasy dla siebie.
 15. witaj Robert,gram prawie od samego początku tej gry i jeszcze się nie zdarzył aby jakiekolwiek zmiany były na lepsze,tu tylko wydarcie kasy się liczy a nie komfort grania
×
×
 • Create New...