Jump to content
Let's Fish Community

Tuturututu

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Tuturututu

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to Zły Posejdon jesteś w błędzie - ha ha. Przy przestępstwie oszustwa nie liczy się kwota - wystarczy 1 (JEDEN) grosz. JEDEN GROSZ powtórzę. Znikoma szkodliwość społeczna czynu ??? OSZUSTWO co najmniej kilkuset ludzi nazywasz nikłą szkodliwością? Mam wrażenie, że należysz do zespołu TSG he he- no to się zdziwicie :)))). Poczytaj o różnicy pomiędzy kradzieżą a oszustwem - tylko ze zrozumieniem - bo pajacujesz.
 2. Otrzymałem maila z info abym się wypchał i przyjął przeprosiny a o pieniążkach cisza. Ma odpowiedź poniżej - a wędki na kołku Nie chcę niczego zwracać ani nie żądam przywrócenia zakupu! Domagam się aby usunięto wszystkie skutki zdarzenia określanego przez TSG raz "błędem" innym razem "usterką techniczną" leżącą w 100% po Waszej stronie, w wyniku czego doprowadziliście do niekorzystnego dysponowania przeze mnie mieniem, którego zwrotu się domagam!! Żądam przywrócenia stanu znaków i wyposażenia plecaka mego konta w grze do tego sprzed zakupu znaków (pereł) oraz zwrotu wpłaconych środków pieniężnych!! Możecie nazywać to odstąpieniem od umowy, rekompensatą za swój błąd czy w jakikolwiek inny sposób. Przeprosiny nie zostały przyjęte. Robią wszystko aby nie oddać kasy - ale emeryt ma czas - zamiast łowić będzie korzystał z innych możliwości :))
 3. Rybko - twierdzisz, że nie wolno naruszyć pereł aby anulować transakcję? Tylko wtedy jeśli coś się już zużyje i nie ma czego wymieniać na perły - a biorąc pod uwagę winę leżącą po stronie sprzedającego to nie ma to żadnego znaczenia - nie mój błąd i nie moja wina! Nie kupiłem wędek a osprzęt i ten kuferek za 5 pereł, który sobie cały czas w tej samej cenie wisiał. Kufer ten jest nietknięty i jeśli można "usunąć" inne przedmioty - to tak samo można i kuferek. TSG może w naszych profilach zrobić wszystko! Cytat z w/w maila - "Niestety zwrot sprzętu zakupionego w trakcie trwania błędu w grze jest niemożliwy" No ale ja nie chcę niczego zwracać ani nie żądam przywrócenia zakupu! Ja żądam aby usunięto z plecaka te przedmioty kupione za perły ( w identyczny sposób jak zakupione żyłki i inne perełkowe dyrdymały) oraz usunięto wirtualną walutę a zwrócono mi realne pieniądze. Tylko wtedy uznam działanie TSG za właściwie. Jeśli nie był to skok na kasę to niech ją zwrócą - być może w następne promo ta sama kasa zasili klub kuferkami z bonusami? W innym przypadku jest o jednego gracza mniej. Dokonałem zakupu pereł tylko dlatego, że spodziewałem się podwyższenia wagi wędek, przyponów, ryb lub innych "cudów na kiju" bo dlaczego miałby biznesmen (TSG) psuć sobie zarobek? Pozostałem na swoich starych "żółtych" wędkach bo łowiłem dla zabawy. Myślałem sobie: co knuje "tfurca" gry?? i postanowiłem: "sprawdzam" Każdy z graczy ma swoją rację i oczekiwania - ja na razie czuję się oszukany i żadne rekompensaty mnie nie interesują - to jak propozycja rzezimieszka w ciemnym zaułku: no kup pan cegłę! kasa misiaczku kasa :)))
 4. Wysłałem żądanie odstąpienia od umowy zakupu pereł - treść poniżej. Do czasu zwrotu pieniążków rezygnuję z gry. Jeśli dojdzie do sporu zbiorowego z przyjemnością dołączę się do skarżących. Spodziewałem się nowego sprzętu czy nowej waluty - w każdym razie nowego sposobu wyciągnięcia kasy ale nie tak obrzydliwego wyłudzenia!! Była już akcja z NC+ która przyniosła pożądane efekty zatem mam nadzieję, że i tu znajdą się osoby potrafiące odpowiednio i adektwatnie nagłośnić to zdarzenie - według mnie zaplanowane i przemyślane. "Rzekomy błąd zaistniały z winy właściciela gry Na ryby (promocja na sprzęt za "perły"), doprowadził w konsekwencji do zakupu przeze mnie wirtualnej waluty gry w celu skorzystania z tejże promocji. Wyjątkowy termin jej uruchomienia -dzień Zmartwychwstania Pańskiego oraz jedynie częściowa obniżka cen artykułów za walutę gry (zarówno perły jak i monety) wskazywała na przemyślane działanie. Oferta promocyjna nie budziła żadnych wątpliwości co do celowości działania TSG - maksymalizacji zysków - i w żaden sposób nie wskazywała na jakikolwiek błąd w grze! Większość graczy( w tym i ja) spodziewała się wprowadzenia większych wędek, nowej waluty gry itd i nie podejrzewała żadnego błędu! Wycofanie się z tej reklamy promocyjnej w taki sposób nosi znamiona czynu zabronionego polskim prawem. W związku z powyższym żądam anulowania transakcji zakupu o nr ................................. i zwrotu wpłaconych pieniędzy z jednoczesnym usunięciem wszystkich skutków na moim profilu gry (usunięto jedynie część przedmiotów zakupionych za perły).
×
×
 • Create New...