Jump to content
Let's Fish Community

leo55555

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About leo55555

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Agent TSG (tensquaregames) 3 kwi, 11:40 Witamy! Dziękujemy za wiadomość. Zestaw obejmuje: KUFEREK PRZEDMIOT ZA PERŁY SZTUKI Sonar 4 Bonus do siły 70% 4 Magiczna przynęta 40 Magiczna błystka 40 Magiczna błystak morska 40 PRZEDMIOT ZA BANKNKOTY SZTUKI Niespotykana zanęta na najwieksze ryby 15 Zapraszamy do dyskusji na naszym forum - https://lets-fish.com/community/forums/ Z wyrazami szacunku, Zespół Ten Square Games Support www.tensquaregames.com
 2. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź: " Agent TSG (tensquaregames) 30 mar, 13:03 Szanowny graczu, Dziękujemy za wiadomość. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ceny przedmiotów były spowodowane błędem technicznym, w związku z tym musieliśmy przywrócić stan przedmiotów sprzed czasu pojawienia się błędu oraz zwrócić wydane na nie perły. Chcielibyśmy zaproponować Państwu opcję specjalnego zestawu przedmiotów w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację. Wartość tego zestawu to równowartość około 150 PLN. Zestaw jest dodawany za darmo. Prosimy o informację, czy są Państwo zainteresowani zestawem bonusów. Z wyrazami szacunku, Zespół Ten Square Games Support www.tensquaregames.com " Ciekawe co to za przedmioty.
 3. Daj znać co powiedział,bo też się noszę z takim zamiarem.Nie jestem tylko pewien,czy nie trzeba czekać na odpowiedź (lub jej brak w ciągu 14 dni) z supportu.
×
×
 • Create New...