Jump to content
Let's Fish Community

skaskaNH

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About skaskaNH

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aa, myslałam, że to sobie trzeba na koncie odszukać. Na link z czata próbowałam wejść, ale "podany link już stracił ważność". P.s. Pałasz, mnie wystarczą te dwa, co mam, ledwo je obrabiam, czasu brakuje
 2. Przepraszam, coś pokręciłam z cytowaniem, wybaczcie Ja nigdy wcześniej nie kupowałam pereł, a też dostałam propozycję rekompensaty. Pałasz, gdzie znalazłeś te bonusy? Bo u mnie nic takiego nie ma.
 3. ona.91 - mnie natomiast bardzo ciekawi, od kiedy jest dostępny pakiet pereł za 19,99 zł, bo dość długo najmniejszym pakietem był ten za 49,99 zł. Jeśli jest od niedawna, to też by wskazywało na celowe działanie, bo kwota 19,99 jest poniżej jakiejś bariery psychologicznej, natomiast wydanie 50 zeta na wirtualne gadżety to dla niektórych już przesada i nie udało by się zrobić akcji na taką skalę. Że nikt z modów nie pisze, to akurat mnie nie dziwi. Ja do tej pory nie mam odpowiedzi na zgłoszenie, mój mąż również (bo on też się połakomił na tę "świąteczną promocję"). Przypuszczam, że mają świadomość, że przegięli i teraz kombinują, co będzie lepsze - oddawać kasę czy iść w zaparte.
 4. Witam Oszukanych. Też mnie bardzo zaskoczyła wczorajsza "promocja", ale w życiu mi nie przyszło do głowy, że nam TSG taki numer wytnie. Przypuszczałam, że to raczej chwyt na zakup pereł przed puszczeniem za jakiś czas "perłowego" sprzętu za banknoty. Przemknęło mi też nieśmiało przez myśl, że to może jakaś akcja świąteczna. Kupiłam pierwszy raz perły, tylko i wyłącznie ze względu na promocję. I teraz okazuje się, że oddano mi perły, które normalnie nie są mi do niczego potrzebne i których bym w życiu nie kupowała, gdyby nie ta promocja. Nieuczciwe jest, moim zdaniem, rozwiązanie problemu przez TSG, gracze powinni otrzymać zwrot realnej kasy, gdyż, w przeciwnym wypadku, zachodzi podejrzenie przestępstwa, tj. doprowadzenia do niewłaściwego rozporządzenia swoim mieniem (o czym już ktoś wcześniej wspominal). Nie chodzi tu o te nieszczęsne 19,99 PLN, ale o zwykłą przyzwoitość. Było nie było - właściciele gry zgarnęli w ten sposób całkiem ładną gotówkę, a nam zabrano to, co kupiliśmy. Warto zauważyć, że chyba dla nikogo wczoraj perły nie były celem samym w sobie, kupowaliśmy ze względu na promocję sprzętu, którą teraz nazywa się awarią. Wysyłam dziś reklamację, ale nie liczę na cuda. Myślę o zaskarżeniu do UOKiK, może rzecznika praw konsumenta? Gdyby ktoś podejmował się pozwu zbiorowego, to jestem zainteresowana. Mam też printscreena z wczorajszej "promocji", co może być dowodem w sprawie.
×
×
 • Create New...