maxus

Members
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About maxus

 • Rank
  Amateur
 1. Nie grałem jakieś 3 miechy,bo wkurzało mnie pazerstwo TSG,ale jak się teraz zalogowałem i moim oczom ukazały się te przepiękne gazetki to normalnie mowę mi odjęło.Tsg w końcu znalazło sobie godziwy i ciągły dopływ gotówki,a dla graczy powstała "studnia bez dna".Nowe rybki=nowe gazetki i tak w kółko.BRAWO ja,że w porę zakończyłem tą nierówną walkę,na pewno nie będę uganiać się za jakimiś gazetkami,w końcu to miała być gra o łowieniu.
 2. "Drogi" Rennardzie widzę,że intensywnie przeglądasz forum i dzielnie udajesz,że mojego pytania nie widzisz i raczej odpowiedzi się nie doczekam.Jasne,tak jest najwygodniej zwłaszcza gdy nie wiadomo co odpisać, a tak przy okazji to zasady przyznawania punktów wyzwań w ich opisie są nadal takie same jak były.Wasze podejście do graczy można określić jednym słowem ŻENADA.
 3. Fotka zrobiona dziś prawie o 22 i w zasadach wyzwań ja żadnych zmian nie widzę,a zasady zmieniły się już wczoraj.Może uchylisz mi rąbka tajemnicy i napiszesz gdzie jest podane że zasady wyzwań zostały zmienione???Wypadałoby poinformować graczy o wprowadzanych zmianach,a nie robić tak jak wam wygodnie,nawet tu na forum nikt nie raczył o tym wspomnieć,bardzo profesjonalne podejście do graczy--- zresztą jak zawsze.
 4. Za to z ciebie kultura aż wypływa,gdy wypowiadasz się na czacie
 5. No tym uczciwcem z jednym kontem to zapewne ty jesteś,ciekawe że jednym kontem wygrałeś tyle razy tygodniówkę 1v1,a drugim już nie,pewnie dlatego że grasz je sam ze sobą swoją "tyci" morską.
 6. Jeszcze wczoraj było wam razem tak dobrze,a dziś widzę,że wykopali cię z klubu.
 7. Czym ty się tak podniecasz,że otrzymałeś wirtualny tytuł w wirtualnej grze???Proponuję zeskanować,wydrukować,oprawić w złote ramki i nad łóżko powiesić żebyś zawsze miał przed oczami ten największy sukces życiowy.A tak na marginesie to tam wszyscy są oficerami,czyli ten awans to taki bardziej zbiorowy był.
 8. Teraz to mnie rozbawiłeś(do łez prawie),ty "mój" samarytaninie tej gry.Twoje zasługi odnośnie poprawy gry wprost powalają na kolana.Jedynym twoim sukcesem(jeśli to w ogóle można nazwać sukcesem) jest zmiana przyznawania nagród za ranking klubowy, a interweniowałeś w tej sprawie nie dla innych graczy,tylko dla siebie.Po prostu zżerała cię zazdrość,że w Para zgarniają co cykl dolce,a ty nie możesz uszczknąć nic z tego tortu. Zazdrość i zawiść dają ci niezłego "kopa" do działania co pokazuje powyższy przykład.
 9. A ty najlepiej nie pisz już wcale.Produkujesz się przez godzinę,tylko po co jak i tak twoje bazgroły usuwają.
 10. A wiesz gdzie ja mam twoje zdanie...domyśl się i skończ już to ujadanie,bo monotematyczny się zrobiłeś.Tylko płaczesz i żale wylewasz i tak na zmianę.Wszyscy według ciebie oszukują,a ty jedyny sprawiedliwy tej gry.Szeryf się znalazł od siedmiu boleści,przecież administracja odpisała ci,że nie widzi problemu,więc skończ już i wstydu sobie oszczędź. Ty jak grasz w tygodniówce o jeden turek więcej,to też komuś zabierasz punkty,ale tego już nie widzisz.
 11. Skończ już zaśmiecać to forum,bo wszędzie widzę Twoje wypociny. Z początku to nawet było zabawne czytać,jak dorosły facet przeżywa jakieś wirtualne pucharki,ale z czasem stało się okropnie nudne.Twoja bazgranina nie robi na nikim żadnego wrażenia(a zwłaszcza na supporcie),więc po co się produkujesz??Ulep bałwana(jak masz śnieg),pośpiewaj kolędy to może Ci przejdzie,bo jak na razie to masz pretensje do wszystkich,o wszystko.A jak gra Ci się nie podoba(bo nie jest taka jak byś chciał),to przestań grać,podejrzewam że gra poradzi sobie świetnie i bez Twoich wpłat.
 12. Uczciwszy oszust,no nie ten tekst pobija wszystkie inne.Proponuję nominację do dowcipu roku.
 13. Skończ już te wylewne wywody,które nikogo nie obchodzą.Czy Ty nie znasz innego słowa niż "OSZUŚCI".Obrońca graczy z małymi wędkami się znalazł,który w ich imieniu protestuje.Ja mam mały lvl(79) i malutką morska na nim(47kg) i nie zrobiłem tego 2* eventu,bo waga rybek była grubo ponad możliwości mojej wędki(coś około 500kg) i czy widzisz żebym ja wylewał gdzieś swoje żale że go nie zrobiłem???Ja nie protestuję za to Ty protestujesz w moim imieniu,czego absolutnie sobie nie życzę.I żeby była jasność to event mogłem zrobić wystarczyło kupić większą wędkę,to nie rozumiem Twoich wpisów o nie wykonalności tego eventu.
 14. Zenek byłem w tym klubie. Ranking skończył się o godzinie 0:00 dnia 28 listopada wyszedłem o godzinie 8:00 dnia 29 listopada więc logiczne jest że nagrody powinienem dostać .Tym bardziej że niejednokrotnie wychodziłem z klubu po skończonym rankingu i zawsze otrzymywałem nagrody nawet jak byłem w innym klubie. Teraz wprowadziliście jakies zmiany nie informując nawet graczy. Z drugiej strony skoro nagrody za ewenty otrzymywane są po północy to czemu nie są od razu wydawane nagrody za rankingi. Nie irytuj się tak bo złość piękności szkodzi.A tak na poważnie jak byłeś w para i zgarnialiście po 40 osób nagrody za 1 miejsce w klubie co sezon, to mówiliście,że nigdzie w regulaminie nie ma napisane że tyle osób nie może zajmować 1 miejsca i korzystałeś dopóki nie zmieniono zasad przyznawania nagród.Teraz gdy sytuacja się odwróciła stałeś się wielkim pokrzywdzonym.Jak Ty "doiłeś" TSG to było dobrze,ale jak TSG zrobiło to samo i "wykiwało" Ciebie to widzę że zabolało. Tak to bywa jak się za dużo kombinuje.Nie masz co narzekać,na niedoróbkach w grze straciłeś "tylko"2 tysie .a z para zarobiłeś pewnie lekko ze 20 tysi to i tak jesteś do przodu.
 15. Po chwilowej burzy jaka wystąpiła zniknęły nagle wszystkie promo 50% na błystki do eventów to pewnie następna nowość