maxus

Members
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About maxus

 • Rank
  Amateur
 1. Następny z zostawionymi punktami,oj jak wy się za coś zabierzecie to tylko ręce załamać,jednym zabrać,drugim zostawić wedle widzi mi się administracji.
 2. Widzę,że nasze nieudolne chłopaki z działu technicznego po dwóch tygodniach od zgłoszenia, zabrali się w końcu za naprawę błędu w tygodniówce.Ciekawe tylko dlaczego jednym punkty za ostatni niedzielny pojedynek zabrali,a innym zostawili?Za wygrane 6 turków 750+wygrana wczorajsza ryba dnia to jest 875,czyli jak na dłoni widać,że pierwszemu w rankingu punktów za niedzielnego ostatniego turka nie zabrali,ciekawe ilu jeszcze się takich do północy znajdzie.
 3. W rankingu tygodniowym na LF od dwóch tygodni jest znowu błąd przy naliczaniu punktów.Pojedynek niedzielny kończący się w poniedziałek zalicza do obecnego rankingu.Tydzień temu było to samo,pisałem w tej sprawie do supportu i jakiś śmieszny AGENT odpisał zacytuję"dziękujemy za sugestię,na pewno zostanie przekazana twórcom gry.Ewidentnie jest błąd w naliczaniu a on mi o sugestiach jakichś bredzi.Dwóch arcy ma taki sam wynik,pewnie razem wczorajszą rybę dnia wyciągnęli jak tyle punktów już mają.Żaden nie załapał się nawet do wczorajszej ryby dnia a po 500 punktów mają ciekawe nieprawdaż?
 4. Ja po zalogowaniu też padłem ofiarą loterii cale szczescie ze tylko jakas zaneta a nie coś za grube dolce albo jeszcze gorzej jakaś za duża wedka której absolutnie nie chce
 5. Nie grałem jakieś 3 miechy,bo wkurzało mnie pazerstwo TSG,ale jak się teraz zalogowałem i moim oczom ukazały się te przepiękne gazetki to normalnie mowę mi odjęło.Tsg w końcu znalazło sobie godziwy i ciągły dopływ gotówki,a dla graczy powstała "studnia bez dna".Nowe rybki=nowe gazetki i tak w kółko.BRAWO ja,że w porę zakończyłem tą nierówną walkę,na pewno nie będę uganiać się za jakimiś gazetkami,w końcu to miała być gra o łowieniu.
 6. "Drogi" Rennardzie widzę,że intensywnie przeglądasz forum i dzielnie udajesz,że mojego pytania nie widzisz i raczej odpowiedzi się nie doczekam.Jasne,tak jest najwygodniej zwłaszcza gdy nie wiadomo co odpisać, a tak przy okazji to zasady przyznawania punktów wyzwań w ich opisie są nadal takie same jak były.Wasze podejście do graczy można określić jednym słowem ŻENADA.
 7. Fotka zrobiona dziś prawie o 22 i w zasadach wyzwań ja żadnych zmian nie widzę,a zasady zmieniły się już wczoraj.Może uchylisz mi rąbka tajemnicy i napiszesz gdzie jest podane że zasady wyzwań zostały zmienione???Wypadałoby poinformować graczy o wprowadzanych zmianach,a nie robić tak jak wam wygodnie,nawet tu na forum nikt nie raczył o tym wspomnieć,bardzo profesjonalne podejście do graczy--- zresztą jak zawsze.
 8. Za to z ciebie kultura aż wypływa,gdy wypowiadasz się na czacie
 9. No tym uczciwcem z jednym kontem to zapewne ty jesteś,ciekawe że jednym kontem wygrałeś tyle razy tygodniówkę 1v1,a drugim już nie,pewnie dlatego że grasz je sam ze sobą swoją "tyci" morską.
 10. Jeszcze wczoraj było wam razem tak dobrze,a dziś widzę,że wykopali cię z klubu.
 11. Czym ty się tak podniecasz,że otrzymałeś wirtualny tytuł w wirtualnej grze???Proponuję zeskanować,wydrukować,oprawić w złote ramki i nad łóżko powiesić żebyś zawsze miał przed oczami ten największy sukces życiowy.A tak na marginesie to tam wszyscy są oficerami,czyli ten awans to taki bardziej zbiorowy był.
 12. Teraz to mnie rozbawiłeś(do łez prawie),ty "mój" samarytaninie tej gry.Twoje zasługi odnośnie poprawy gry wprost powalają na kolana.Jedynym twoim sukcesem(jeśli to w ogóle można nazwać sukcesem) jest zmiana przyznawania nagród za ranking klubowy, a interweniowałeś w tej sprawie nie dla innych graczy,tylko dla siebie.Po prostu zżerała cię zazdrość,że w Para zgarniają co cykl dolce,a ty nie możesz uszczknąć nic z tego tortu. Zazdrość i zawiść dają ci niezłego "kopa" do działania co pokazuje powyższy przykład.
 13. A ty najlepiej nie pisz już wcale.Produkujesz się przez godzinę,tylko po co jak i tak twoje bazgroły usuwają.
 14. A wiesz gdzie ja mam twoje zdanie...domyśl się i skończ już to ujadanie,bo monotematyczny się zrobiłeś.Tylko płaczesz i żale wylewasz i tak na zmianę.Wszyscy według ciebie oszukują,a ty jedyny sprawiedliwy tej gry.Szeryf się znalazł od siedmiu boleści,przecież administracja odpisała ci,że nie widzi problemu,więc skończ już i wstydu sobie oszczędź. Ty jak grasz w tygodniówce o jeden turek więcej,to też komuś zabierasz punkty,ale tego już nie widzisz.
 15. Skończ już zaśmiecać to forum,bo wszędzie widzę Twoje wypociny. Z początku to nawet było zabawne czytać,jak dorosły facet przeżywa jakieś wirtualne pucharki,ale z czasem stało się okropnie nudne.Twoja bazgranina nie robi na nikim żadnego wrażenia(a zwłaszcza na supporcie),więc po co się produkujesz??Ulep bałwana(jak masz śnieg),pośpiewaj kolędy to może Ci przejdzie,bo jak na razie to masz pretensje do wszystkich,o wszystko.A jak gra Ci się nie podoba(bo nie jest taka jak byś chciał),to przestań grać,podejrzewam że gra poradzi sobie świetnie i bez Twoich wpłat.