Jump to content
Let's Fish Community

piotr2511

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by piotr2511

 1. piotr2511

  Rekordy ryb

  No więc obecnie po złowieniu danej ryby w panelu wyświetlają nam się tylko informacje o jej gatunku, wadze, ilości PD, cenie a także o ilości gwiazdek i punktów za rybę. Z tego co pamiętam dawniej wyświetlał się, także nasz osobisty rekord danej ryby w panelu po jej wyłowieniu i teraz trochę mi tego brakuje (nie mówię o rekordzie który widnieje w naszym profilu ani o rekordzie serwerowym danej ryby). Wiem, że od ostatniej aktualizacji największa waga danej ryby widnieje przy jej ikonce w panelu łowisk ale zaglądanie tam co chwile jest krótko mówiąc nie wygodne... Słabo się w tym forum orientuje dlatego proszę by odpowiednia osoba przeniosła propozycje do działu sugestii jeśli takowy istnieje.
 2. "ZRĘCZNOŚĆ ma tak naprawdę tylko 2 przydatne funkcje po tym jak zasadniczo zmniejszono dynamikę wyciągania ryb" mogli by przywrócić tą starą dynamikę wyciągania rybek przynajmniej można było się refleksem i dobrym rytmem wykazać na i był ten dreszczyk gdy się łowiło na zanęcie bez bonusu do siły... co do odblokowanie 3 ścieżki to to raczej nie ma sensu przynajmniej jest teraz jakaś różnorodność. co do reszty to mi pasuje
 3. No więc obecnie po złowieniu danej ryby w panelu wyświetlają nam się tylko informacje o jej gatunku, wadze, ilości PD, cenie a także o ilości gwiazdek i punktów za rybę. Z tego co pamiętam dawniej wyświetlał się, także nasz osobisty rekord danej ryby w panelu po jej wyłowieniu i teraz trochę mi tego brakuje (nie mówię o rekordzie który widnieje w naszym profilu ani o rekordzie serwerowym danej ryby). Wiem, że od ostatniej aktualizacji największa waga danej ryby widnieje przy jej ikonce w panelu łowisk ale zaglądanie tam co chwile jest krótko mówiąc nie wygodne... Słabo się w tym forum orientuje dlatego proszę by odpowiednia osoba przeniosła propozycje do działu sugestii jeśli takowy istnieje.
 4. witam. w grę nie grałem właściwie już od 3-4 lat a widzę że zaszło tutaj sporo zmian w większości wg mnie gorszych. No ale przejdźmy już do rzeczy otóż dzisiaj pobrałem sobie grę mobilną i mam kilka pytań. 1. czy wersja mobilna ma swój własny serwer jeśli nie to na jakim gram? 2. czy jeśli zaloguje się przez facebooka serwer zostanie zmieniony? 3.czy "loteria" występuje także na wersji mobilnej gry (u mnie jej nie ma)? 4.czy w wersji mobilnej występują szybkie wydarzenia ? 5. chciałbym aby dawna szybkość brania została przywrócona no ale to chyba tylko moje marzenie
 5. tak mowa o sytuacji sprzed 3 lat. Dzięki za pomoc
 6. No i jeszcze perełki których bez dużego portfela nie da się zdobyć. 3 lata temu to była jedna z lepszych gier na flescha. Widzę ,że podczas mojej nie obecności starali się jak mogli aby to zmienić. weźmy chociaż na przykład dzisiejsze działanie bonusów na wielkość ryby wpływają oprócz (zanęty które i tak podzieli na lepsze i gorsze) bonusy do siły zwykłe i klubowe. Dawniej aby wyciągnąć dużą rybę wystarczyła tylko zanęta szybki komputer i dobra myszka( ryba często się zrywała nawet z bonusem do siły a teraz 3 razy się kliknie i ryba wyciągnięta nie wiem jak was ale mnie to strasznie nudzi) . Bonus do siły tylko ułatwiał wyciągnięcie ryby a teraz także na nią wpływa.
 7. Dokładnie we wszystkich grach tego typu jest taka sama sytuacja, w większym lub mniejszym stopniu. Płacisz możesz wszystko nie płacisz lub mniej płacisz nie masz nic.
 8. Tak wiem wczoraj przez takich gagatków wypadłem z 10-tki A co do programów tego typu możliwe, że niedawno pojawiły się jakieś nowe. Wczoraj co jakiś czas sprawdzałem swoją pozycje w mistrzostwach, a także rekordy i wyniki graczy którzy byli za mną,aby wiedzieć ile mam zapasu. No i tak się zdarzyło, że zauważyłem bardzo dziwną sytuacje. A mianowicie gracz z rekordem 176 kg bodajże z 20-stej którejś pozycji wskoczył sobie w ciągu sekundy na 2 miejsce. Rekord oczywiście mu się zmienił na 350 kg plus parę gramów. Podobnych sytuacji tego typu było wczoraj na mistrzostwach więcej. Co o tym myślicie?
 9. 1.2 tygodnie temu wróciłem do gry. Dawniej była możliwość wzięcia udziału w turnieju na dowolną wędkę z swojej rangi. Teraz nie ważne jaką mam założoną przypisuje mnie do największej posiadanej. Czy to błąd? 2. punkty prestiżu z mistrzostw przypisywane są do tygodnia w którym trwały mistrzostwa, czy do następnego już nadchodzącego?
 10. mam pytanie pro po mistrzostw do doświadczonych graczy jaką największą rybę da się wyciągnąć na sprzęt morski 125 kg (ryby w okolicach 350 kg są w zasięgu) ?
 11. To samo tyczy się sprzętu spławikowego i spiningowego.
 12. posiadam wędkę morską 95 kg, to samo tyczy się żyłki. Mam błystkę za banknoty " błystka na ryby morskie". problem polega na tym, że do owego wydarzenia mam złowić ryby o wadze 239 kg. Kiedy na ten sprzęt przy bonusie 50% do siły i zanęcie na największe ryby moja największa wyłowiona miała 205 kg, większych wyłowić się nie dało. Większe ryby po prostu nie szły, choć rybę 205 kg wyławiałem na luzie
×
×
 • Create New...