Jump to content
Let's Fish Community

ARK

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ARK last won the day on March 25 2017

ARK had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About ARK

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, kolejna wtopa twórców gry, a raczej osób zarządzających nią. Proszę mi wytłumaczyć jak mam złowić dorsza arktycznego w evencie na morzu Davisa skoro on znajduje się na Hawajach?
 2. ARK

  pojedynki

  Nowe pojedynki to jakiś banał, czas pojedynku upłynął pokazuje mi, że wygrywam po czym mija kolejne 10s i info przegrałeś pojedynek. Jak to w końcu jest, przecież wyraźnie w regulaminie pojedynku widnieje informacja, że zalicza tylko te ryby złowione w wyznaczonym czasie. Kolejne niedociągnięcia zresztą to już staje się standardem. Brawo tak trzymać.
 3. Problem z otwarciem strony z zadaniami przeznaczonymi na dzień 5.11 W wersji mobilnej (strona się otwiera) problem częściowo znika jednak nie do końca ponieważ brak informacji na temat ryby która ma być złowiona na Kraterze. Drogą dedukcji :-) chodzi o Scapanorynchusa, jednak po wyłowieniu nie jest zaliczany do zadania
 4. Witam, który to już raz sytuacja się powtarza nowa ryba w evencie i kolejny raz nie ma obniżki ceny błystki. Czy to celowe działanie, czy kolejne nie dopatrzenie?
 5. Witam, jeden z klubowiczów natrafił na pewien problem w obecnym evencie, zadana ryba Alektys żółty 288 kg natomiast obecny rekord wynosi 126,146 kg. Proszę o informacje w jaki sposób ma wykonać to zadanie?
 6. Witam, kolejny event i ponownie zablokowane łowisko tym razem Ukryta Zatoka. Czy to kolejne przeoczenie administratora,czy od tego eventu trzeba mieć wykupioną licencję bądź pojazd by móc łowić?
 7. Witam, do tej pory podczas eventu łowiska były automatycznie odblokowywane, w chwili obecnej widzę ze trzeba posiadać licencję albo pojazd na dane łowisko. Mam pytanie czy to kolejny błąd, przeoczenie administratora, czy od tego eventu tak już będzie
 8. Witam, krótko i na temat jest pewne wyjście z tej sytuacji. Szanowni administratorzy stwórzcie dwie osobne konferencje europejskie np. południową dla rumuńskich, serbskich, włoskich oszustów(południowców), północną dla Polski i innych krajów, patrząc na mapie powiedzmy od Austrii w górę i trzecią reszta świata. Uważam że problem zostanie rozwiązany, a południowcy niech się "leja " między sobą i prowadzą wyścig na najlepszy program hakerski.
 9. Witam, może ktoś uznać, że się czepiam ponieważ bonusy i banknoty zostały przyznane, jednak czy byłaby również możliwa zmian przyznanych pucharów na właściwe za wykonany event :-)
 10. Ten sam problem pojawił się również u jednego z graczy, z klubu którego jestem liderem.
 11. W evencie Kraina Jezior system nie dolicza punktów, pomimo ukończenia eventu naliczanie punktów zakończyło się na 1 dniu.
×
×
 • Create New...