Jump to content
Let's Fish Community

vitekga

Members
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

vitekga last won the day on March 30

vitekga had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

1 Follower

About vitekga

 • Rank
  Master

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bijecie pianę o sformułowanie "złów" xxx ryb na sumę... Przecież suma to taka niedzielna msza, pewnie ichni dobrodziej głodny chodzi i o to zapewne adminkowi durnowatemu chodziło, czytajcie ze zrozumieniem Przepraszam, ale już inaczej tych "mądrości" z tsg komentować nie potrafię.
 2. A ktoś ma te ichnie "nieusuwalne "punkty gdzieś indziej, niż w należnym im miejscu ???
 3. Uciekaj z tej gry, póki się nie wciągnąłeś !!!!
 4. vitekga

  parodia mś

  Poniedziałek, kac "połykendowy" Zenki leczą, a Ty tu z takimi dylematami, miejże litość.
 5. vitekga

  parodia mś

  lupropibaki, dodałbym jeszcze podpunkt d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe
 6. Zenobiusze, Edki, Rennardy czy kto tam jeszcze: POBUDKA !!! Jest godzina 9.30, gdzie jakże ciężko wywalczony pucharek za te m mistrzostwa, półeczka pusta Bez tego pucharka jestem czuję się zdołowany i niespełniony, na skraju załamania wręcz.
 7. JA to obawiam się, że "koronka" ich dopadła i w malignie takie rzeczy wyczyniają. Chociaż oni w malignie są chyba notorycznie.
 8. O, Zenobiusz po "półtoradnia" ożył w temacie łowiska na kolanie, foszek mu minął, i nawet użył wyrazu na "p" baaaardzo parzącego go w organ wymowy użył
 9. janiemogę kiedyś utwór taki był pewnego kabareciarza "oj, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle...", punkta nieusuwalnego prędzej dostaniesz, niż odpowiedź jakąkolwiek, a już szczególnie sensowną
 10. Lupropibaki, słowo na "p" to oni znają, ale nieco inne: "p...ć" graczy. I oczywiście jakiś "gieniuś" pn matiX punkty znalazł tym razem tylko DWA, chyba za delikatny byłem A jeśli o uklejkę i inne chodzi to o metodzie "na szarpaka" nie słyszeliście ?
 11. I jeszcze jedno, Zenobiusz, ew "nigdynieusuwalne" punkty oczywiście przyjmuję, jednak nie na klatę. W zupełnie inne miejsce.
 12. Zenobiusz, mój wpis usunąłeś, "nigdynieusuwalnych" punktów chyba zabrakło, bo nie dostałem, jednak do babola przyznać się nie umiesz, przeprosić tym bardziej. No, ale czego jak oczekuję od od takich nieudaczników. Ciekawe czy to też usuniesz ?
 13. A co ja, jasnowidz jestem ?
 14. jasnowidz i nie wiesz ???
 15. Spamowanie Ostrzeżenie nadane przez Rennard March 15, 2018 Kara Nadano 1 punktów, które nigdy nie wygasną. Blokada pisania - 3 3 dni i 23 godziny Notatka dla użytkownika Otrzymujesz blokadę pisania do poniedziałku za pisanie nic nie wnoszących postów do dyskusji. Posty wymierzone w naszych moderatorów nie będą tolerowane. 5 Nieodpowiedni język Płatności Ostrzeżenie nadane przez Zenek February 29 Kara Nadano 5 punktów, które nigdy nie wygasną. Notatka dla użytkownika Drogi wędkarzu, prosimy po raz kolejny o wypowiadanie się na forum z zachowaniem szacunku do każdej z osób, które uczestniczą w dyskusjach, w tym do administracji również. Wyzwiska stosowane w kierunku dowolnej z osób naruszają regulamin tej społeczności i nie będą tolerowane. Połamania kija! Zenek Ze "wstydem" do swoich sześciu "nigdyniegasnących" się przyznaję, i w ramach pokuty chyba na kolanach do Częstochowy się udam
×
×
 • Create New...