vitekga

Members
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About vitekga

 • Rank
  Expert
 1. I 31% dla agromexa
 2. ALE NUDA, raz w tygodniu nowe łowisko bym chciał.
 3. Taaa, bo inwestorzy forum czytają , raczej patrzą na przedstawione wyniki finansowe.
 4. Ten, co tę grę stworzył, zrobił do dla kasy raczej niż dla idei I to jest logiczne, nic w tym złego, natomiast mógłby trochę poważniej wpłacających i pozostałych graczy traktować!
 5. "Stary" gracz to już nałogowiec, po co go doceniać, i tak będzie grał, skoro już tak długo gra, a nowych trzeba dopieścić
 6. "Rybek" w grze jest trochę ponad tysiąc, więc przed nami dłuuuuga droga
 7. Pomysł nie jest zły, turnieje przy okazji oddzielić by można, tak jak mistrzostwa
 8. Niedługo lepiej na magię będzie łowić, niż na blachy po 300 papierków.
 9. Hiena, bredzisz, to nie jest loteria w tej gierce, Loteria podpadająca pod paragraf jest jeśli jest za realne złocisze, tu jest to zakamuflowane, loteria jest za jakieś papierki i tyle, a że papierki możesz wygrać albo kupić za realną kasę to już pod paragraf nie podpada, ale napinaj się dalej, myślisz, że TSG z prawników nie korzysta ?
 10. Taaa, Izba Celna Loteria zagraniczna, cło zapłacić trzeba, a i VAT do tego. Ale wynaleźliście temat !!! Ludzie, co z wami ??? Może dobry specjalista potrzebny ? Przecież to tylko gra.
 11. Wszędzie wszyscy ciągle piszą, że wpływy im spadły. I tak chyba od roku co najmniej. Czy wy księgowymi u nich jesteście ??? Też miłością do TSG nie pałam, ale gdyby tak ciągle te wpływy im spadały to gierka dawno by zniknęła, więc może zacznijcie pisać o tym co wiecie NA PEWNO, a nie o swoich domysłach czy pobożnych życzeniach !!!
 12. "...kasa, misiu, kasa... "
 13. A kto Wam każe na ten pasek zaglądać i te "5 minut" tracić ???
 14. A czym się różni założenie drugiego konta od założenia 50 kont ??? Poza skalą oczywiście. Jedno i drugie z regulaminem (zresztą łamanym przez samo TSG) zgodne nie jest. O botach itp. nie piszę, bo to oczywiste. Więc nie bądź świętszy od papieża.
 15. Oj tam pół roku, łowienie ryb to nauka cierpliwości