Jump to content
Let's Fish Community

-drak140-

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About -drak140-

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wiem ale może jak jednak ktoś z TSG czyta to może jak będzie miał wytłumaczone łopatologicznie to w końcu się zastanowi i zacznie działać w dobrą stronę
 2. ale jakby wprowadzili dodatkowy podział na kluby to wielce prawdopodobne, że by mieli większy wpływy na konto bo więcej klubów zaczęło by jednak walczyć, gracze bardziej by się zmotywowali i uaktywnili. Zresztą TSG popełnia do wszystkich ofert zasadniczy błąd obniżyliby cenę 10x to wpływy by mieli o wiele większe niż obecnie bo łatwiej wydać np 5 zł niż 50zł.
 3. Ranking klubów praktycznie w top 6 jest praktycznie niezmienny. Mniejsze kluby w obecnych rankingu faktycznie nie mogą zaistnieć. Dlatego proponuję aby lider mógł wybrać ilość miejsc w klubie jaka będzie dostępna dla graczy. sugeruję podział na kluby duże do 50 graczy, kluby średnie 25 graczy oraz kluby małe do 15 graczy i dla każdego stworzyć oddzielny ranking z oddzielnymi nagrodami. W związku z tym, że w niektórych klubach będzie tylko 15 graczy to proponuję albo zrezygnować z walki o łowiska (obecnie i tak ona i tak nie istnieje bo kluby z top 6 i tak się już podzieliła łowiskami)albo zmniejszyć liczbę zaliczanych wyników do np5. Wydaje mi się, że takie coś spowodowałoby ożywienie w grze gdyż obecnie coraz więcej graczy rezygnuje z gry bo i tak nie są w stanie grać przeciw największym klubom.
 4. szukam znajomych -drak140- lets fish
×
×
 • Create New...