Jump to content
Let's Fish Community

pimpek12

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pimpek12

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. właśnie teraz punktacja jest zgodna z regulaminem 1vs1 !!
 2. Przy tych nagrodach gracze zbierają punkty tylko z uwagi na prestiż klubu, gdyby nie to to nikt by 1vs1 nie grał bo nagrody nijak się mają do kosztów szczególnie przy rybkach na magię .
 3. Żeby nie było wątpliwości - zmiana zasad punktowanie niczego nie zmieniła w rywalizacji 1vs1, gracze dogadują się jeszcze łatwiej niż poprzednio. Kto chce grać za wszelką cenę to gra a pozostali ustalili zasady poddawania i mają się całkiem dobrze. Ja nie gram 1vs1 dla zasady tzn. dopóki przyznawanie pkt w rywalizacji nie będzie pokrywać się z regulaminem dotyczącym tejże rywalizacji. Co do kolegi Adula - z zasady nie dyskutuję z folklorem lokalnym a tak traktuję tego gracza choć przyznaję że jego wpisy zaczynają z lekka irytować, po prostu nudzi człeczyna.
 4. Regulamin wyzwań mówi co innego a dla graczy to regulamin powinien być wyznacznikiem , nie Twoje tu stwierdzenia - osobiście czuję się oszukiwany i Wyzwań nie będę grał, przynajmniej do chwili przestrzegania przez was własnego Regulaminu. Jeżeli to błędna forma to ją zmieńcie.
 5. Czemu regulamin pojedynków nie jest przestrzegany przez jego twórców? Ilość przyznawanych punktów nie jest zgodna z zapisami regulaminu. Brak pkt za złowioną większą rybę w przypadku przegranego 1vs1. Wydaje mi się że wpierw należy zmienić regulamin pojedynków a dopiero po zmianie można przyznawać lub nie punkty na innych zasadach. I proszę nie pisać że "wydaje mi się" jest kluczowe w moim pytaniu, nie mam nastroju na puste dyskusje.
 6. I jeszcze jedno - towar zakupiony został przekazany na konto graczy a potem odebrany, to zwykłe złodziejstwo a nie naprawa błędu, nawet bank przy omyłkowej wypłacie liczy na dobrą wolę klienta, w przypadku braku takowej konsekwencje błędu ponosi przcownik który bierze pieniądze za to by błędów nie popełniać.
 7. Było już kiedyś podobne zdarzenie. Za 1 SMSa gracze podostawali jakieś niemożliwe kwoty banknotów - wtedy też odebrali "pomyłkowo" zakupione banknoty ale towaru który za nie nabyto nie odważyli się odebrać. Widać "dobrą zmianę" i tutaj, nie można być pewnym nawet utrzymania towaru nabytego za legalnie kupione "znaki" po oficjalnie wystawionej przez oferenta cenie, takie "znaki czasów", a tak naprawdę ordynarne oszustwo polegające na przerzucaniu ewidentnego błędu ludzkiego na klientów dokonujących zakupów po bardzo atrakcyjnej ale mimo wszystko LEGALNEJ, promocyjnej cenie. Towar tak zakupiony należy wydać zainteresowanym a odpowiedzialności dochodzić u winnych.
×
×
 • Create New...