Jump to content
Let's Fish Community

kat

Members
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kat last won the day on February 22

kat had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About kat

 • Rank
  Professional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz bedziemy karani jak sie napisze o nich prawde jacy są .a.GDZIE WOLNOŚĆ SŁOWA.Teraz widac że komunista rzadzi gra,chce wszystko i wszystkich podparządkowac sobie.piekna jest ta gra z oszukiwania graczy czy teraz dostane w nagrode bana ??
 2. Ja też dostałem 10 karnych.Prawda ich boli.Szkoda słow juz na nich totalne dno.
 3. Dopiero sie dowiedziałeś ze ta cała spólka to oszuści że tacy ludzie zyja.Może wirus ich dopadnie i....
 4. kat

  POBUDKA!!

  Msci sie za straszenie go przecież zenek łapie wieksze ryby na wędke 0.7kg.
 5. kat

  POBUDKA!!

  To kara Zenka za to że straszycie ich sądem, to teraz za kare bedziecie płaci im wiecej kasy.
 6. kat

  nie wiem co mysleć

  Jak to kiedyś napisał Pan Zenek trzeba wiecej zaangazowania gracza i da sie zrobić wszystko
 7. kat

  parodia mś

  Dla przykładu pierwszym z zakresów były poziomy od 1 do 9. Gracz mógł dołączyć do tego zakresu na poziomie 8. Po dołączeniu gracz mógł zdobyć poziom 15 i nadal pozostawał w zakresie 1-9.To czego w normalnym open jak przechodzisz range to mniejsza sie nieliczy i walczysz w wyższej randze???Sam sie juz pogubiłes Zenek.Jak robicie regulamin to jego trzymajcie a nie macie głupie wytuimaczenia .Gracze nie sa tacy głupi jak myślicie.POZDRAWIAM.
 8. kat

  parodia mś

  Exspert z Mistrzem w globalnym.Poco dajecie regulamin jak sie do niego niestosujecie.Do cholery kiedy ogarniecie tą gre ,tylko kase umiecie ciagnąć nic wiecej ZŁODZIEJE.
 9. Powinieneś sie ceszyć że władcy napisali tak wcześnie mogli napisać 23 .
 10. kat

  parodia mś

  A zepiasz sie Zenka to bład gry,wazne żeby kasa płynęła strumieniem reszta to nieważne jest dla nich.
 11. Trzeba sie zastanowic nad ta gra bo to juz jest parodia gry ale inni ładująkase jak szaloni .Moze tu tylko czuja sie dowartościowani a TSG ma ich wiadomo gdzie tylko kasa sie liczy.
 12. Tak mają szacunek do graczy.Sraszenie maja gdzieś możecie im naskoczyćte obrazki mówiĄ WSZYSTKO O SZACUNKU DO GRACZA.
 13. Nic sobie z błedów nierobia i dalej was wala w 4 litery a wy im dalej za to płacicie to nie gra tylko wolna amerykanka juz jest jakaś parodia gry błąd goni błąd.Jak takie cos jest na rynku i to spółka prowadzi co jest na giełdzieWtydu niemaja tylko okradaja graczy na zywca.Takiej gry niepowinno być ale widocznie graczom to odpowiada że są robieni w konia jak dzieciaki
 14. Tak go sraszyliście to teraz płacić a błedy dalej w grze totalne dno tu juz jest,
 15. Tyle sie napisałeś ale dobrze wiemy że ich polityka juz sie niezmieni,a zawsze znajdą sie oszołomi co kupią wygrana bo inaczej nieumia.Ina nich żeruje złodziejska spółka TSG,Liczy sie tylko zysk,a jak komuś sie niepodoba to wypad.Ciekawe kiedy ta gra padnie.Kiedys sie prezes chwalił że juz ponad 100mil.zarobili na grze,tylko niepowiedział jak przy tym oszukuja graczy i jaki syf jest w grze.Gracze nic nierobią to rogi urosły
×
×
 • Create New...