Jump to content
Let's Fish Community

ZenekSpil

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZenekSpil last won the day on November 9 2019

ZenekSpil had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About ZenekSpil

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Zebrać Sieci!" - łowisko : Wielkie Jezioro Niedźwiedzie. Polecane:sieci morskie(sic!). Szanowne TSG takie permanentne niechlujstwo i bezmyślność to przejaw arogancji, absolutnego lekceważenia i braku nawet elementarnego szacunku dla graczy-usługobiorców-konsumentów. Graczy którzy Was utrzymują! Natomiast tradycyjnego już braku słowa "przepraszam" za popełniane błędu nawet nie trzeba komentować. Sami sobie wystawiacie świadectwo. I zapewniam, że nie jest ono powodem do dumy.
 2. Ale przecież TSG przez kasę zlikwidowało grę. Bezgraniczna chciwość TSG spowodowała, że Let's Fish przestało się mieścić w definicji słowa "gra". Teraz jest to zwykła licytacja o wirtualne przedmioty.
 3. Na razie jesteśmy przy pierwszej nieśmiałej jaskółce myślenia, uczciwość potem. Może. Niechciane zakupy to prawda, z tym jest problem. Dobrze, że chociaż loteryjka zniknęła. Najprostszym i najuczciwszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie konieczności potwierdzenia zakupu przy zakupie ofert specjalnych i wszystkiego za perły. Klikam "kup" i wyskakuje okienko "tak / anuluj". I byłoby po problemie. No, ale to może być rozwiązanie najprostsze i najuczciwsze, więc kiepsko to widzę.
 4. Trzeba pochwalić! Pierwsza od dawna przemyślana nowość. "Lista łowiska". Pojawiająca się pod mapą. Duże ułatwienie przy sprawdzaniu które łowiska są do trenowania, którym ile punktów brakuje, ułożone zgodnie z ilością punktów. Duże ułatwienie. Brawo! Czyli można zrobić coś z głową i dla graczy. Mam nadzieję, że nie jest to pomysł jakiegoś stażysty który już skończył staż, ale razem z eventami na jednym łowisku, nieśmiały początek myślenia przy robieniu gry.
 5. Ty się ciesz, że przed tymi cyferkami jeszcze plusy są, bo znając inwencję, polot, fantazję i duuuże zapotrzebowanie "na ten gulden" państwa tfu-rców tej "gry" niedługo mogą tam minusy się pojawić 😎.
 6. I już wiadomo w jaki sposób będą wyglądać nowe, lepsze nagrody. Po prostu. Nagrodami będą rzeczy przydatne do łowienia ryb które już nie istnieją lub znikną za chwilę. Oczywiście rzeczy te cały czas będzie można kupić !!!! Zawsze jest szansa, że ktoś się pomyli i kupi. O drobnym fakcie, że gracze-konsumenci-usługobiorcy wydali masę i wirtualnych i realnych pieniędzy na fatamorganę nie wspomnę. Oczywiście było w kopercie, ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo innowacyjny pomysł. Zwłaszcza, że ryby wielkanocne czy z poprzedniego halloween mają się świetnie. O nowej formule zdarzeń specjalnych też nie zapominajmy. Kiedyś z okazji różnych świąt były proste eventy z dosyć symbolicznymi nagrodami, które pozwalały cieszyć się z ich ukończenia - wszystkim graczom. Teraz nowe ryby trzeba było błyskawicznie trenować na 10-11 lvl. Oj, przepraszam. Zapomniałem, że kiedyś w Let's Fish się grało. Teraz się to kupuje. Aż ciarki przerażenia mam na plecach na myśl co przyniesie św. Mikołaj w czapce TSG. Chyba się rozejrzę za drugim etatem coby chociaż 7 próg zrobić.
 7. Kolejne wydarzenie i nagrody. Oczywiście przemyślane, zrobione z perfekcyjną dbałością o szczegóły, żeby graczom-konsumentom-usługobiorcom dobrze i miło się grało. Kolejność pucharów jest oczywiście celowo zamieniona. Piękny puchar który zazwyczaj był za 10 próg teraz jest za 1, a szarobura dynia która teoretycznie powinna być za 1 jest za 10 próg. Twórcy w swej bezkresnej dobroci i nieograniczonej miłości do graczy, zadbali o to, żeby gorsi gracze też mogli postawić sobie piękny pucharek na telewizorze. BRAWO!
 8. "Skarby Statku Widmo" to i event kilka godzin temu zrobił się WIDMO. Sprawdzone na trzech komputerach i kilku przeglądarkach. VIVAT TSG!!!!!!
 9. Przecież oni sami jeszcze nie wiedzą gdzie im wyjdą te mistrzostwa. Może połów największej uklei na spinning na Królestwie Gigantów. Kto wie.
 10. "Złów przy pomocy sieci dostępnej za banknoty". Polecane - sieci za perły. Najlepsze na gulasz, z tymiankiem. Vivat TSG! Vivat chciwość przekraczająca granice absurdu! Vivat matura to bzdura!
×
×
 • Create New...