Jump to content
Let's Fish Community

Arek4904

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Arek4904

 1. Mam dowód na to że trzeba skończyć z nowymi łowiskami co miesiąc. ZENKI NIE MAJĄ JUŻ POMYSŁU NA NAZYWANIE RYB, WIĘC NAZYWAJĄ JE TAK SAMO.
 2. jak mam się zaangażować skoro nie daliście oferty za $$$ na gazetki ZŁOTE I FIOTELOWE na nowe łowisko ???
 3. za zrobienie wyzwań dostałem ZARĄBISTĄ NAGRODĘ. AŻ 20 ROBAKÓW mi dały złodzieje z TSG
 4. Nawet tu jest OSZUSTWO. Jest napisane 5000 monet, a zabiera 50000 monet. Żeby OKRADAĆ graczy nawet z monet to jest SZCZYT CHAMSTWA !!!
 5. I po co tam pisać skoro zawsze są te same śpiewki ?
 6. Albo jeszcze lepsze: "Nasi programiści nieustannie, w pocie czoła pracują nad tym, aby gra sprawiała radość"
 7. Orki dobrze zaczął, ale skończył jak zwykle. FATALNIE!
 8. Skoro są do niczego nie potrzebne ( bo ryb już nie ma), to tak jakby ich nie było.
 9. Jakby Zenki były normalne to by albo zostawiły te ryby w grze, albo oddali kasę za zakupione błystki. A że normalne nie są to zjumali i ryby i błystki i kasę. DZIENNY BONUS Weźcie precz te swoje śmieszne przynęty w bonusie i zastąpcie MAGIKAMI, SONARAMI , bo normalnym nie jest żeby gracz dostawał przynęty typu MAKARON, LARWA! Gdzie żeście zajumali kufer z gazetkami ???
 10. Ja tam tego nie wymieniam w obawie przed oszustwem. Gracze oddadzą błystki i wtedy może nagle i rybki zostaną w grze ???
 11. Złodzieje na dwa dni przed końcem wydarzeń związanych z tymi rybami dodali przynęty. GDZIE TSG MIAŁO OCZY PRZEZ 2 TYGODNIE ( chyba w dupi...). I jeszcze perfidnie śmieją się ludziom w twarz mówiąc że ich niedopatrzenie. A ten upominek to w sumie nic nie warty. Aaa i jeszcze te ryby na 12lvl w evencie. Gdyby one chociaż zostały w grze to jeszcze bym się zastanowił na kupowaniem ofert za $, ale skoro zostaną usunięte to mam to gdzieś.
 12. Co to za gówno ??? LARWA w nagrodach w dziennym bonusie ! Złośliwość TSG nie zna granic. Niech Was te larwy zeżrą. Nie po to kupiłem karnet żeby dostawać taki szmelc
 13. Może warto zrobić sobie POSTANOWIENIE NOWOROCZNE i zostawić te gre ???
 14. Ja mając 286lvl też dostałem podwójny pojazd. Niech se go złodziej w dup... wsadzi
 15. Fajne Święta graczom zrobiłeś. 5 eventów na 23 grudnia. I kto to ma zrobić ??? Kiedy??? Ludzie chcą sie przygotować na święta a nie łowić wasze gówna Mało tego nowe ryby potrzebne na 8/9 lvl.
 16. Za tą śmieszną kasę za eventy nie opłaca się ich robić
 17. orki3210 chyba zaspałeś gdzie jest wpis o mistrzostwach ??? naterybka proszę przywołać pacjenta do porządku
 18. Owner może być trochę popracował w pocie czoła i zrobił jakiś event na wymianę tych miedziaków -[jakieś nagrody byś wymyslił typu gazetki na każdym progu] - bo już mi miejsca zaczyna brakować na te twoje badziewie żółte.
 19. Kolego nic by się nie stało $ masz 9967 a ta siła po 10000 chodzi tylko że mu się 1 zero nie mieści ( choć troche wystaje zza znaku $ )
×
×
 • Create New...