Jump to content
Let's Fish Community

janiemoge

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by janiemoge

 1. A Ty widziałeś grabie które grabią od siebie? Zawsze jest jeden kierunek grabić do siebie. Każdy ruch Zenków jest tak obmyślany żeby gracz myślał że coś dostaje a w rzeczywistości jest mu ujmowane, a gracz się cieszy. Apropos gonienia zajączka to w tym myśleniu nie jesteś osamotniony, wielu graczy w klubach tak uważa że konta top ten są to konta administracyjne, bo nikt poważny nie będzie ładował w gierkę bez przyszłości kasy bez opamiętania.
 2. Zenki caly czas sadzą jakieś pakiety promocyjne i czekają na złowienie leszcza, czyli rzucają zanętę a jak jakaś się rybka złowi sama to on dostaje żywą kasę a my wirtualny pucharek, pod warunkiem że go nam da, bo to on pierwszy łapie tą piłeczkę , i wcale nie oznacza to że musi ją nam odrzucić. Ot taka mala konstytucja TSG. Ta gra ma tylko jeden kierunek , przepływ pieniędzy od graczy do tsg, a eventualne nagrody które wygra gracz są uznaniowe, jak to już nie jednokrotnie udowodnili.
 3. Więc administracjo tej gry proszę o odpowiedź na pytanie, czy brak przynęt dostępnych za monety zdobywane w grze to celowe założenie tego łowiska czy błąd który będzie naprawiony. Przeglądacie regularnie forum więc myśle ze ktoś się znajdzie z administracji kto jest władny udzielić odpowiedzi na to pytanie i mam tu na myśli między innymi "Zenka", i nie trzeba będzie czekać na odpowiedź tydzień albo dłużej. Konkretne pytanie poproszę konkretną, rzeczową i szybką odpowiedź.
 4. Przecież zeneki nie tak dawno pisali że pojawi się nowa nie spotykana dotychczas funkcjonalność gry. No i się pojawila więc o co wam chodzi.
 5. Drogi Zenku (nie chodzi ty o zwrot grzecznościowy a o ilość inwestowanej realnej gotówki), wg stanu na godzinę 14 nie mżna łowić rybek na nowym łowisku na spławik. Wyskakuje informacja zmień przynętę. a na właściwościach rybek jest łowienie spławikowe. Więc zgodnie z prawem polskim oferujecie celowo produkt który ma wadę ukrytą, W związki za tym na tej podstawie można żądać rozwiązania umowy z wami na podstawie zmiany warunków umowy (brak grywalności z waszej strony), a co zatem idzie myślę że i batalie sądowe o zwrot wpłaconej kasy. Czy tak ciężko dopracować produkt przed wypuszczeniem go na rynek? Wiele użytkowników prosi o zaprzestanie dodawania nowych łowisk co miesiąc, i mają świętą rację bo w pośpiechu wypuszczacie bubla za który każecie słono płacić. Dajcie nowe łowisko co 3 miesiące i dopracujcie je, jak i również eventy. Myśle że biznes plan lat 90 skończyl się już . więc czas iść na jakość z waszej strony a nie na ilość. Myślę że znajdzie się w końcu ktoś kto zaloży wam sprawę sądową o notoryczne wciskanie bubla i upubliczni to po to aby przyłączyło się więcej użytkowników waszych do pozwu zbiorowego. Więc proszę o dołożenie więcej starań zanim wprowadzicie kolejny bubel, dla naszego dobra, a i myślę że i waszego też. Pozdrawiam użytkowników gry, bez pozdrowień dla producentów bubla.
 6. A teraz szanowny panie Zenku fochnij się i zamknij temat, jak to macie w zwyczaju gdy spadnie za duża fala krytyki na was.
 7. Prawda jest taka że chciwość admina powoduje tzw. wypalenie się gry i graczy do grania z tak skopanej gry. Admin zamiast zachęcić do grania pakietami o niższych cenach, dużo niższych , ma ich gdzieś. Jeden z droższych pakietów kosztuje coś około 350zł czyli prawie 20% najniższej krajowej na rękę, no to sory ale w tym momencie to nie jest mikropłatność tylko chciwość admina. Ceny wali nam zachodnie , a poziom rozrywki daje coraz gorszy. Zenek a może wy chcecie celowo grę położyć?
 8. Zenku może z takim podejściem jaki prezentujesz zrobicie że eventy będzie można zaliczać np. przez godzinę od 10 do 11 i tyle, jeśli nie zrobisz masz nie zaliczony dzień, . Nie myśleliście tak jeszcze- no to podsunąłem wam świetny pomysł racjonalizatorski. No i pamiętaj żeby zabrać te wasze śmieszne nagrody a pozostawić tylko punkty prestiżu, bo tylko one się tak naprawdę liczą. czołem załoga
 9. Czołem Wędkarze. W nowej formule zostają zniesione wszelkie nagrody poza punktami prestiżu. Prosiliście to macie, przecież wszelkie bonusy możecie nabyć w sklepie. Od teraz za wstęp do eventów będzie pobierana opłata w banknotach lub perłach. We wszystkich eventach i mistrzostwach nagrody zostają ograniczone do punktów prestiżu. Połamania kija
 10. Zenuś tak to sprytnie opisałeś że niby dajecie więcej wygrać graczom, jednocześnie jak ktoś dokładnie przeanalizuje wasze posunięcia to okazuje się że gracz finalnie dostał po tyłku. Ta wasza sztuka negocjacji i naginania faktów polega na tym żeby spokojnie powiedzieć komuś wypierd..... a on żeby na samą myśl po tych słowach cieszył się że jedzie na ekskluzywną wycieczkę i już jest spakowany do podróży.
 11. Witaj zenku, gdzie nowe łowisko, bo chciałem pare tysięcy wpłacić na szybkie wytrenowanie go ??? No przecież za darmo ci nie wpłace
 12. Wielebny orki3210 pisząc taką odpowiedź udowadniasz swoją niewiedzę, a może niekompetencję do udzielania odpowiedzi , ponieważ ja napisałem wyżej post w którym się to potwierdza. Pozostań lepiej przy podawaniu terminów mistrzostw i eventów, bo do tego masz wiedzę , aczkolwiek też w tym temacie czasem też się zapominasz. Jeśli nie jesteś pewien tego co piszesz jako moderator to napisz że to Twoja prywatna opinia.
 13. a tu super promocja zenusiowa na świąteczne rybki i to 12 stycznia , ciekawe jak kupie to jak je potrenuje?
 14. Mi też się zrobił niechciany zakup poprzez wyskakujące okienko, sytuacja miała miejsce 3 razy co jakiś czas. Po złożeniu reklamacji odpowiedź jest jedna, Nie widzą problemu od strony gry, a zwroty zakupionych przedmiotów nie są możliwe. Znikło mi w ten sposób razem ok 7k baksów. Tak jak wcześniej robiłem zakupki u zenka za 1k zl na miesiąc, tok po tych akcjach niechcianych zakupów i olaniem reklamacji moja inwestycja w rybki spadla średnio do 25 zł na miesiąc, czyli na perełki do magika. Nie jestem górnolotnym sponsorem TSG ale nie pozwolę się więcej świadomie okradać bo tak to trzeba nazwać, Już nie trzymam w banku zenka baksów, wydaję świadomie na bieżąco na to co ja chcę kupić a nie na to co zenek chce mi sprzedać. Polecam takie samo podejście wszystkim nabranym na okienka zenusia.
 15. TSG pragnie wysłuchać graczy a by ulepszyć grę. oto przykład. Gracze proszą stop nowym łowiskom. TSG- Dobrze - Mistrzostwa w dniach 13.09.2019 - 15.09.2019 odbędą się na nowym łowisku Lake Grey. i znowu wyciąganie kasy z graczy. Możę tak jeszcze dorzucicie po 3 nowe rybki na każde łowisko, będzie więcej zabawy dla graczy. Będą mieć więcej łowienia świeżych ryb.
 16. No to jeszcze jedna sprawa , która się odbije echem u graczy, sprawa reklamacji składanych przez graczy , spowodowane przez błędy i przenikanie się ekranów. Nie jest problemem dokonanie przypadkowego zakupu za banknoty wirtualne, nawet gdzy nie chcemy nic kupić. Po prostu grając w grę w najmniej odpowiednim momencie wyskakuje reklama promocji i okienko kup jest akurat w miejscu gdzie wykonujemy inną akcję. Na reklamację na takie przypadkowe niechciane zakupy administracja ma tylko jedną odpowiedź ZWROTÓW ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NIE S Ą MOŻLIWE, LUB ZWROTU PRZEDMIOTÓW NIE PRZYJMUJEMY. w TAKIM RAZIE SKORO TAK STAWIACIE SPRAWĘ ŻĄDAM WPROWADZENIA DWUETAPOWEGO POTWIERDZENIA TAKICH ZAKUPÓW. Problem przypadkowych zakupów to powinno rozwiązać. Następny temat to oszustwa w promocjach, cena 49,99zł odczekuję czy to czasem nie ekran przenikający i po minucie klikam kup, a tam w zakładce zapłać jest już cena 199zł . Więc tak skromnie admin chce mnie zrobić w wałka na 150zł. O tych problemach wam powie większość graczy, więc proszę z tym zrobić porządek, bo o tym też wiecie od dawna. A może TSG czeka na pozew zbiorowy graczy o wyłudzenie? bo jak to inaczej nazwać.
 17. No toś Zenuś zaszalał. Właśnie zobaczyłem twoją super okazję i niebywałą promocję, o tym pisane jest powyżej PRZESTAŃCIE DRENOWAĆ NASZE KIESZENIE !!! Chcecie wiedzieć co jest nie tak, proszę obrazek w załączniku. 14 gazetek za 400zł i to jest promocja tylko dla kogo, dla gracza czy dla was?
 18. DROGI ( ze względu na ceny jakimi nas częstujecie) Zenku zastosuje taką komparację : Wy jesteście równią pochyłą a my gracze kulą śnieżną, im bardziej podnosicie tą równoważnię ze swojej strony tym nasza kula śnieżna nabiera rozpędu aby na końcu się rozpaść. Możecie dalej robić to co robicie aby zmaksymalizować wasze zyski, czyli jak ktoś to gdzieś napisał z kury która znosi złote jaja ugotować rosół, lub możecie dać więcej WARTOŚCIOWYCH dla graczy nagród, ograniczyć waszą zachłanność na kasę i opuścić tą równię aby graczy zatrzymać. Wsłuchać się w to o co gracze wołają od dłuższego czasu. To dla nas ma być fajna gra z której mamy czerpać przyjemność a dla was kasa z tej gry. A jak na razie to dla was jest kasa a nam graczom tylko tę kasę wpłacać bez czerpania przyjemności z tego. To nie wyda w ten sposób na dłuższą metę, ale chyba już o tym wiecie ze statystyk wpłat.
 19. Fakt wprowadziliście dużo zmian, gazetki po 300 papiera co wywróciły grę, ciągle nowe łowiska, obcięcie punktów wiedzy za dzienne zadania, zmniejszenie nagród i punktów wiedzy w magazynowej gorączce, coraz głębsze sięganie do portfela gracza a gracze nie lubią zachłanności admina. Przez te zmiany grający będą rezygnować i to się już zaczeło, część kupi wasz produkt , lecz spora część zrezygnuje z takiej gry gdzie zachłanność producenta gry nie zna granic. Brakuje jeszcze tylko opcji żeby czat był płatny, powiedzmy 5 papiera za wysłaną wiadomość. Jeśli takową wprowadzicie to ja zgłaszam się do wypłaty za pomysł racjonalizatorski, jakiś tam procent od wpływów.
×
×
 • Create New...