Jump to content
Let's Fish Community

janiemoge

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About janiemoge

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielebny orki3210 pisząc taką odpowiedź udowadniasz swoją niewiedzę, a może niekompetencję do udzielania odpowiedzi , ponieważ ja napisałem wyżej post w którym się to potwierdza. Pozostań lepiej przy podawaniu terminów mistrzostw i eventów, bo do tego masz wiedzę , aczkolwiek też w tym temacie czasem też się zapominasz. Jeśli nie jesteś pewien tego co piszesz jako moderator to napisz że to Twoja prywatna opinia.
 2. a tu super promocja zenusiowa na świąteczne rybki i to 12 stycznia , ciekawe jak kupie to jak je potrenuje?
 3. Mi też się zrobił niechciany zakup poprzez wyskakujące okienko, sytuacja miała miejsce 3 razy co jakiś czas. Po złożeniu reklamacji odpowiedź jest jedna, Nie widzą problemu od strony gry, a zwroty zakupionych przedmiotów nie są możliwe. Znikło mi w ten sposób razem ok 7k baksów. Tak jak wcześniej robiłem zakupki u zenka za 1k zl na miesiąc, tok po tych akcjach niechcianych zakupów i olaniem reklamacji moja inwestycja w rybki spadla średnio do 25 zł na miesiąc, czyli na perełki do magika. Nie jestem górnolotnym sponsorem TSG ale nie pozwolę się więcej świadomie okradać bo tak to trzeba nazwać, Już nie trzymam w banku zenka baksów, wydaję świadomie na bieżąco na to co ja chcę kupić a nie na to co zenek chce mi sprzedać. Polecam takie samo podejście wszystkim nabranym na okienka zenusia.
 4. TSG pragnie wysłuchać graczy a by ulepszyć grę. oto przykład. Gracze proszą stop nowym łowiskom. TSG- Dobrze - Mistrzostwa w dniach 13.09.2019 - 15.09.2019 odbędą się na nowym łowisku Lake Grey. i znowu wyciąganie kasy z graczy. Możę tak jeszcze dorzucicie po 3 nowe rybki na każde łowisko, będzie więcej zabawy dla graczy. Będą mieć więcej łowienia świeżych ryb.
 5. No to jeszcze jedna sprawa , która się odbije echem u graczy, sprawa reklamacji składanych przez graczy , spowodowane przez błędy i przenikanie się ekranów. Nie jest problemem dokonanie przypadkowego zakupu za banknoty wirtualne, nawet gdzy nie chcemy nic kupić. Po prostu grając w grę w najmniej odpowiednim momencie wyskakuje reklama promocji i okienko kup jest akurat w miejscu gdzie wykonujemy inną akcję. Na reklamację na takie przypadkowe niechciane zakupy administracja ma tylko jedną odpowiedź ZWROTÓW ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NIE S Ą MOŻLIWE, LUB ZWROTU PRZEDMIOTÓW NIE PRZYJMUJEMY. w TAKIM RAZIE SKORO TAK STAWIACIE SPRAWĘ ŻĄDAM WPROWADZENIA DWUETAPOWEGO POTWIERDZENIA TAKICH ZAKUPÓW. Problem przypadkowych zakupów to powinno rozwiązać. Następny temat to oszustwa w promocjach, cena 49,99zł odczekuję czy to czasem nie ekran przenikający i po minucie klikam kup, a tam w zakładce zapłać jest już cena 199zł . Więc tak skromnie admin chce mnie zrobić w wałka na 150zł. O tych problemach wam powie większość graczy, więc proszę z tym zrobić porządek, bo o tym też wiecie od dawna. A może TSG czeka na pozew zbiorowy graczy o wyłudzenie? bo jak to inaczej nazwać.
 6. No toś Zenuś zaszalał. Właśnie zobaczyłem twoją super okazję i niebywałą promocję, o tym pisane jest powyżej PRZESTAŃCIE DRENOWAĆ NASZE KIESZENIE !!! Chcecie wiedzieć co jest nie tak, proszę obrazek w załączniku. 14 gazetek za 400zł i to jest promocja tylko dla kogo, dla gracza czy dla was?
 7. DROGI ( ze względu na ceny jakimi nas częstujecie) Zenku zastosuje taką komparację : Wy jesteście równią pochyłą a my gracze kulą śnieżną, im bardziej podnosicie tą równoważnię ze swojej strony tym nasza kula śnieżna nabiera rozpędu aby na końcu się rozpaść. Możecie dalej robić to co robicie aby zmaksymalizować wasze zyski, czyli jak ktoś to gdzieś napisał z kury która znosi złote jaja ugotować rosół, lub możecie dać więcej WARTOŚCIOWYCH dla graczy nagród, ograniczyć waszą zachłanność na kasę i opuścić tą równię aby graczy zatrzymać. Wsłuchać się w to o co gracze wołają od dłuższego czasu. To dla nas ma być fajna gra z której mamy czerpać przyjemność a dla was kasa z tej gry. A jak na razie to dla was jest kasa a nam graczom tylko tę kasę wpłacać bez czerpania przyjemności z tego. To nie wyda w ten sposób na dłuższą metę, ale chyba już o tym wiecie ze statystyk wpłat.
 8. Fakt wprowadziliście dużo zmian, gazetki po 300 papiera co wywróciły grę, ciągle nowe łowiska, obcięcie punktów wiedzy za dzienne zadania, zmniejszenie nagród i punktów wiedzy w magazynowej gorączce, coraz głębsze sięganie do portfela gracza a gracze nie lubią zachłanności admina. Przez te zmiany grający będą rezygnować i to się już zaczeło, część kupi wasz produkt , lecz spora część zrezygnuje z takiej gry gdzie zachłanność producenta gry nie zna granic. Brakuje jeszcze tylko opcji żeby czat był płatny, powiedzmy 5 papiera za wysłaną wiadomość. Jeśli takową wprowadzicie to ja zgłaszam się do wypłaty za pomysł racjonalizatorski, jakiś tam procent od wpływów.
×
×
 • Create New...