Jump to content
Let's Fish Community

janiemoge

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About janiemoge

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możecie się nie trudzić, temat założony przez Zenka dlatego że dostał wytyczne z góry, bo akcje tsg spadły ze 126zł na 112zł i zrobil się popłoch we firmie bo zyski spadły. Obecnie akcje poszły do góry, przebiły 126zł i poszły do 140zł za sztukę więc temat chwilowo nie aktualny. Jak zyski i akcje spadną znów do tego powrócą że będą chcieli coś zrobić aby zyski rosły. Gracz się nie liczy, gracz jest dawcą pieniędzy. Ot taki bankomat z uczuciami który zawsze wspomoże biedne tsg. Zenek ponownie się odezwie jak akcje zadołkują. ja jak na razie zamykam swoją kartę dla tsg za zbytnią chciwość, a potrafiłem na jednym za swoich kont wpłacać im 1000zł na miesiąc, może to jest zbyt mało jak na ich potrzeby, ale wolę za tę kasę kupić parę akcji tsg i czerpać zyski z przyjemności posiadania ich produktu . Więc niech inni płacą na moją dywidendę.
 2. TSG pragnie wysłuchać graczy a by ulepszyć grę. oto przykład. Gracze proszą stop nowym łowiskom. TSG- Dobrze - Mistrzostwa w dniach 13.09.2019 - 15.09.2019 odbędą się na nowym łowisku Lake Grey. i znowu wyciąganie kasy z graczy. Możę tak jeszcze dorzucicie po 3 nowe rybki na każde łowisko, będzie więcej zabawy dla graczy. Będą mieć więcej łowienia świeżych ryb.
 3. No to jeszcze jedna sprawa , która się odbije echem u graczy, sprawa reklamacji składanych przez graczy , spowodowane przez błędy i przenikanie się ekranów. Nie jest problemem dokonanie przypadkowego zakupu za banknoty wirtualne, nawet gdzy nie chcemy nic kupić. Po prostu grając w grę w najmniej odpowiednim momencie wyskakuje reklama promocji i okienko kup jest akurat w miejscu gdzie wykonujemy inną akcję. Na reklamację na takie przypadkowe niechciane zakupy administracja ma tylko jedną odpowiedź ZWROTÓW ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NIE S Ą MOŻLIWE, LUB ZWROTU PRZEDMIOTÓW NIE PRZYJMUJEMY. w TAKIM RAZIE SKORO TAK STAWIACIE SPRAWĘ ŻĄDAM WPROWADZENIA DWUETAPOWEGO POTWIERDZENIA TAKICH ZAKUPÓW. Problem przypadkowych zakupów to powinno rozwiązać. Następny temat to oszustwa w promocjach, cena 49,99zł odczekuję czy to czasem nie ekran przenikający i po minucie klikam kup, a tam w zakładce zapłać jest już cena 199zł . Więc tak skromnie admin chce mnie zrobić w wałka na 150zł. O tych problemach wam powie większość graczy, więc proszę z tym zrobić porządek, bo o tym też wiecie od dawna. A może TSG czeka na pozew zbiorowy graczy o wyłudzenie? bo jak to inaczej nazwać.
 4. No toś Zenuś zaszalał. Właśnie zobaczyłem twoją super okazję i niebywałą promocję, o tym pisane jest powyżej PRZESTAŃCIE DRENOWAĆ NASZE KIESZENIE !!! Chcecie wiedzieć co jest nie tak, proszę obrazek w załączniku. 14 gazetek za 400zł i to jest promocja tylko dla kogo, dla gracza czy dla was?
 5. DROGI ( ze względu na ceny jakimi nas częstujecie) Zenku zastosuje taką komparację : Wy jesteście równią pochyłą a my gracze kulą śnieżną, im bardziej podnosicie tą równoważnię ze swojej strony tym nasza kula śnieżna nabiera rozpędu aby na końcu się rozpaść. Możecie dalej robić to co robicie aby zmaksymalizować wasze zyski, czyli jak ktoś to gdzieś napisał z kury która znosi złote jaja ugotować rosół, lub możecie dać więcej WARTOŚCIOWYCH dla graczy nagród, ograniczyć waszą zachłanność na kasę i opuścić tą równię aby graczy zatrzymać. Wsłuchać się w to o co gracze wołają od dłuższego czasu. To dla nas ma być fajna gra z której mamy czerpać przyjemność a dla was kasa z tej gry. A jak na razie to dla was jest kasa a nam graczom tylko tę kasę wpłacać bez czerpania przyjemności z tego. To nie wyda w ten sposób na dłuższą metę, ale chyba już o tym wiecie ze statystyk wpłat.
 6. Fakt wprowadziliście dużo zmian, gazetki po 300 papiera co wywróciły grę, ciągle nowe łowiska, obcięcie punktów wiedzy za dzienne zadania, zmniejszenie nagród i punktów wiedzy w magazynowej gorączce, coraz głębsze sięganie do portfela gracza a gracze nie lubią zachłanności admina. Przez te zmiany grający będą rezygnować i to się już zaczeło, część kupi wasz produkt , lecz spora część zrezygnuje z takiej gry gdzie zachłanność producenta gry nie zna granic. Brakuje jeszcze tylko opcji żeby czat był płatny, powiedzmy 5 papiera za wysłaną wiadomość. Jeśli takową wprowadzicie to ja zgłaszam się do wypłaty za pomysł racjonalizatorski, jakiś tam procent od wpływów.
×
×
 • Create New...