Jump to content
Let's Fish Community

Karrde

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Karrde

 1. To jest już śmiechu warte!!!! Od czasu aktualizacji która była nawet nie pamiętam kiedy ale WIELE miesięcy temu zgłaszałem to setki razy na wszystkie możliwe sposoby, lecz nadal nie mam informacji grając na telefonie o postępie podczas wydarzenia🚽😠. Nie jest to wina mojego sprzętu, bo na dwóch telefonach mam to samo!!!! Wiem że piszę to nadaremnie, bo żaden z tak zwanych adminów NIGDY nie zareagował w tym temacie. Ale jestem cierpliwy i lubię utwierdzać się w przekonaniu iż admini są tu jedynie dla zbierania kasy i są zbyt zajęci liczeniem zysków by zajmować się takimi duperelami. Ale to nie o mnie świadczy nędznie lecz o ludziach którzy podobno są tu by pomagać ale nie posiadają za grosz poczucia obowiązku! Dziwne tu panują zasady bo na całym znanym mi świecie za taką niekompetencję i olewanie obowiązków leci się na zbity pysk. A tu to są władcy mający w dupach takie pierdoły a szczytem braku kultury jest tak totalna zlewka by nawet nie pofatygować się na odpisanie na dziesiątki maili👎👎👎.
 2. Mam nie wiadomo skąd błystkę morską na rybę WĘŻOR SLOANI. Najciekawsze jest że takiej ryby nie ma w grze:((( Skąd żeście to wzięli i po co?
 3. Tak z ciekawości zapytam, czy przy dodawaniu nowych łowisk ktoś tam trochę chociaż myśli? Jakiś czas temu przybyło Jezioro Chapala, są tam dwa sumy, Majów na którego jest osobna błystka i Brodawkowy na którego nie ma osobnej blachy, więc powinien brać na błystkę na amerykańskie sumy! Oczywiście tak nie jest, no chyba że Chapala nie leży w Ameryce Północnej, lub w supporcie siedzą ludzie bez szkoły podstawowej, bo umiejętność czytania map nabywa się na lekcjach geografii początkowej. Pogratulować!!!
 4. Co do pretensji skierowanych do adminów to zgadzam się z Tobą w 100%. Ogólnie byłoby po sprawie, gdyby GKar nie chciał zrobić sobie wożonka po mnie, bo sam nie potrafił dokończyć tematu który sam zaczął przez tyle lat i nie jest w stanie pojąć jakim prawem ktoś śmiał mu wytknąć błąd o którym wiedział ale miał w dupie by go poprawić, choć przypuszczam iż nie było to niedopatrzenie tylko najzwyczajniejszy egoizm! A teraz bul mu dupę ogarnia i wytyka mi że było to w jego chorym mniemaniu wymądrzanie się. A jak to Mistrzu trafnie ujął do dna które osiągnął nie dociera myśl iż są ludzie którzy jak sam słusznie zauważyłeś chcą wnieść coś do gry skoro admini tu są tacy a nie inni i potrafią tylko wymyślać nowe i nowe sposoby na grzebanie w naszych kieszeniach! Pozdrawiam.
 5. A o co miałem zapytać? Skoro przez tyle lat nikt nic nowego i odkrywczego nie napisał to dla mnie znaczyło iż nie ma innego sposobu, to jest dla każdego kto ma rozum oczywiste! Nie mogłem wiedzieć że są takie nędzne cwaniaczki jak Ty, którzy wiedzieli o tym od dawna ale nie raczyli tego oznajmić]]]: A jeszcze masz czelność napisać że się wymądrzam!!! Mistrzu dziękuję za wpis i przepraszam Cię,. bo po konwersacji z GK sądziłem że nie ma tu nikogo posiadającego cokolwiek przypominającego szare komórki. Pozdrawiam Cię i jeszcze raz dziękuję!
 6. Jednego nie rozumiem. Skoro grasz już tyle czasu to czemu sam nie napisałeś wcześniej o tym tylko drwisz z kogoś kto sam to niedawno odkrył i nie gra tak długo? Pewnie nie tylko mi było by łatwiej gdyby znalazł się ktoś chętny do pomocy i dzielenia się swoją nabytą wiedzą wśród takich prześmiewców jak Ty! Ja osobiście zakopałbym się ze wstydu pisząc coś takiego😕. A nawiasem mówiąc to jak sądzisz, skąd o tym wiedziałem jak nie z łapania złotek bez wytrenowanej zręczności? Więc nie próbuj pokazać jak to kiedyś miałeś ciężko, bo i teraz są tacy którzy w ten sposób łapią legendy!
 7. Czekam już ponad dwa miesiące na odpowiedź ze strony WSZECHPOTĘŻNYCH ADMINISTRATORS, zwanych przez pomyłkę supportem a nie bandą niekompetentnych nierobów nabijających kieszenie kasą naiwnych!!! OK. Więc zadam pytanie inaczej: ILE MAM KUPIĆ PEREŁ by zostać godnym odpowiedzi? Bo jak przytoczę wielu graczy z tego forum "w tej grze trzeba wydawać fortunę by zostać zauważonym". Drażni mnie, iż w tym wpłatomacie wszystko, eventy, mistrzostwa, konkursy itd. są ukierunkowane tylko na wybranych naiwnych zostawiających tu fortunki, ale cóż skoro gram to się dostosuję. Tylko dla czego macie w dupach zwykłego szaraczka? W normalnych grach support jak sama nazwa wskazuje jest by pomagać a nie olewać. Ale to co robicie (złe słowo bo tego pracą nazwać nie można) świadczy tylko i wyłącznie nie o naszym lecz waszym poziomie kultury i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Rozumie iż jesteście tu by zarabiać ale dajcie powody byśmy chcieli wam płacić, swoim postępowaniem doprowadziliście do momentu gdzie wolę w kiblu spuścić swoje nie tak lekko zarobione pieniądze niż zostawić je tu.
 8. TOTALNA BZDURA!!! Wystarczy mieć wytrenowaną rybę do poziomu siódmego i łapie się 115. Ja robię od początku siłę w talentach i by zacząć zręczność to jeszcze trochę mi brakuje, co nie przeszkadza mi w łowieniu legendarnych ryb. Jak sam wskazałeś ten talent daje 3% do wielkości, a ryba na siódmym poziomie wyuczonym z gazetek daje 3,5% do wielkości. Fakt iż przy ukończonej zręczności idzie to szybciej, ale nie jest to jedyna droga do "złotek". Pozdrawiam.
 9. Dzięki za szybką odpowiedź, wiem dzięki Tobie by razem z nimi nie używać dodatków tylko nadal nie mam pojęcia jak te wynalazki w ogóle użyć. A z tymi programami które podałeś to chyba nie wyjdzie bo nie wiem czy to jest jakaś różnica ale gram w wersję mobilną.
 10. Witam. Mam takie może i głupie pytanie. Niech ktoś mnie oświeci i wytłumaczy jak używać automatycznych kołowrotków, próbowałem na wszystkie sposoby i kicha :P. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...