Karrde

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Karrde

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karrde

  automatyczny kołowrotek

  Czekam już ponad dwa miesiące na odpowiedź ze strony WSZECHPOTĘŻNYCH ADMINISTRATORS, zwanych przez pomyłkę supportem a nie bandą niekompetentnych nierobów nabijających kieszenie kasą naiwnych!!! OK. Więc zadam pytanie inaczej: ILE MAM KUPIĆ PEREŁ by zostać godnym odpowiedzi? Bo jak przytoczę wielu graczy z tego forum "w tej grze trzeba wydawać fortunę by zostać zauważonym". Drażni mnie, iż w tym wpłatomacie wszystko, eventy, mistrzostwa, konkursy itd. są ukierunkowane tylko na wybranych naiwnych zostawiających tu fortunki, ale cóż skoro gram to się dostosuję. Tylko dla czego macie w dupach zwykłego szaraczka? W normalnych grach support jak sama nazwa wskazuje jest by pomagać a nie olewać. Ale to co robicie (złe słowo bo tego pracą nazwać nie można) świadczy tylko i wyłącznie nie o naszym lecz waszym poziomie kultury i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Rozumie iż jesteście tu by zarabiać ale dajcie powody byśmy chcieli wam płacić, swoim postępowaniem doprowadziliście do momentu gdzie wolę w kiblu spuścić swoje nie tak lekko zarobione pieniądze niż zostawić je tu.
 2. TOTALNA BZDURA!!! Wystarczy mieć wytrenowaną rybę do poziomu siódmego i łapie się 115. Ja robię od początku siłę w talentach i by zacząć zręczność to jeszcze trochę mi brakuje, co nie przeszkadza mi w łowieniu legendarnych ryb. Jak sam wskazałeś ten talent daje 3% do wielkości, a ryba na siódmym poziomie wyuczonym z gazetek daje 3,5% do wielkości. Fakt iż przy ukończonej zręczności idzie to szybciej, ale nie jest to jedyna droga do "złotek". Pozdrawiam.
 3. Karrde

  automatyczny kołowrotek

  Dzięki za szybką odpowiedź, wiem dzięki Tobie by razem z nimi nie używać dodatków tylko nadal nie mam pojęcia jak te wynalazki w ogóle użyć. A z tymi programami które podałeś to chyba nie wyjdzie bo nie wiem czy to jest jakaś różnica ale gram w wersję mobilną.
 4. Karrde

  automatyczny kołowrotek

  Witam. Mam takie może i głupie pytanie. Niech ktoś mnie oświeci i wytłumaczy jak używać automatycznych kołowrotków, próbowałem na wszystkie sposoby i kicha :P. Z góry dziękuję i pozdrawiam.