Jump to content
Let's Fish Community

Wieslaw

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wieslaw

 • Rank
  Beginer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niekoniecznie. Jeśli, dajmy na to, w mistrzostwach może zagrać 5000 arcy a wygrywa tylko pierwszych 100, to wielu rezygnuje, bo po co tracić czas i bonusy/przynęty/zanęty, skoro szansa wygranej jest niższa niż w gdyby startowało 1000.
 2. Pozornie wprowadzanie nowych łowisk mogłoby zwiększyć rywalizację między klubami - te najsilniejsze nie mogą przecież opanowywać wszystkich łowisk. A jednak tak się nie dzieje - co najwyżej przy pierwszym podejściu jest tam jakaś rywalizacja, potem wszystko wraca do normy, nowe łowisko przejmuje silny klub i nic już się tam przez kolejne miesiące nowego nie wydarzy. Tak więc założenie może było chlubne ale wyszło, jak zwykle, słabo. I efektem jest nuda - kolejne eventy wymagają wysokich treningów na rybach z nowych łowisk, jeśli ktoś nie wciągnie się w ten wir kupowania nowych gazet - wypada praktycznie z gry. Bez eventów nie dostanie banknotów/bonusów itd., co uniemożliwi mu dalszy rozwój w grze bez wkładania realnej kasy. Czyli tak czy owak wszystko sprowadza się do kasy. Oddzielnym problemem jest nadmiar Arcy - górny poziom osiąga coraz więcej graczy - a raczej ich nie ubywa. Nie ma już płynności jak w niższych rangach. Nie wiem co doradzić - dodać kolejne szczeble "kariery" w grze? podzielić Arcy na kilka mniejszych grup, żeby zwiększyć rywalizację?
 3. Nie ma już emocji w walce o łowiska, bo są podzielone między kilka "topowych" klubów, reszta nie ma szans do nich dołączyć, bo gra, niestety, zawiera w sobie błąd "śnieżnej kuli" - nowym coraz trudniej dogonić "starych". \ Ale kwestię łowisk można naprawić. Atut33 zaproponował by jeden klub mógł zdobyć tylko jedno łowisko. Można też zaproponować inne rozwiązania: - skrócenie czasu walki o łowisko np. do 1 godziny, zwiększyłoby to dynamikę i szanse słabszych klubów. - nagrody za zajęcie pierwszych 3 miejsc dla klubów w walce o łowiska. Np. pierwszy klub dostawałby 10000 punktów ale drugi 3000 a trzeci 1000 - żeby opłacało się dołączać do walki a nie rezygnować widząc silny klub, którego nie da się pokonać. Wtedy nawet walka o trzecie miejsce byłaby jakąś rywalizacją dla słabszych klubów.
 4. Ależ napisali w info, że cechy ryb będą odtąd wykorzystywane w konkursach i zadaniach a postęp w nich nie będzie zaliczany o ile gracz nie odkryje danej cechy ryby.
 5. Myślę, że odpowiedniejszym terminem byłby bojkot (zaniechanie kupowania towarów) a nie strajk, bo ten oznaczałby rezygnację z jakichkolwiek działań a przecież gracze grają nadal tylko nie kupują.
×
×
 • Create New...