Jump to content
Let's Fish Community

Len

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Len

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kolejny przykład braku kontroli wewnętrznej lub zamierzony błąd 50% z 250 =250 ??????
 2. obojętnie czy to jest przypadkowa ("standardowa pomyłka geniuszy") czy tez może zamieszona (o tym można tylko spekulować) , świadczy to jedynie o niskim stopniu wewnętrznej kontroli i kwalifikacjach odpowiedzialnych ludzi za stan GRY - chyba ze jest odwrotnie .
 3. w aktualnym konkursie : Czar Spiningu jest błąd w zadaniu dzisiejszym. Ryba Bunsuru (którą jest praktycznie TYLKO! na lowisku Zambezi) jest w opisie ze powinno się ją łowić na łowisku Mississppi ????? gdzie ona nie występuje. Złowiłem 5 ryb o podanej wadze które nie zostały zaliczone!!!!????.
 4. tutaj jest przyczyna przypadkowego przeliczania ostawień w grze. Krzyżyk do zamykania podglądu zadań Eventowych pokrywa się z symbolem (kolko zębate) ostawień. Podczas zamykania tego okienka, bardzo często wlancza sie niekontrolowanie. nie jesteś jedynym któremu to sie przydarzyło. Ten "fenomen" na robił wiele stresu.
 5. prosze to skomentować Panie Moderatorze : 39 lvl i ryba rekordowa ponad 800kg
 6. właśnie dostałem screenshot od kolezanki: Mistrzostwa 16-17.04.2016 : maksymalna waga wszystkich rekordowych ryb jest: 1797,919KG
 7. jeden błąd usunęliście a drugi się już pojawił . w pojedynka jest to samo . Naprawcie grę
 8. juz jest drugi przekret na 600 możliwych punktów jest 775 na dwuch Eventch
 9. juz jest pierwszy przekret na 300 mozliwych punktow jest 400
 10. masz racje błystki - nie wszystkie błystki są w promocji
 11. ten trzeci rodzaj błędu który przed ponad miesiącem zgłaszałem nie został do dziś wyeliminowany.
 12. w obecnym Evencie na niektóre ryba nie mam przeceny 50% na Błyszczyki np.: na Jesiotra Syberyjskiego
 13. problem został nadal nie rozwiązany, a nawet wręcz przeciwni. Kolejni gracze (ci którzy do tej pory mieli )zostali pozbawieni ZADAŃ TALENTOWYCH!!!! to juz 7 dzien. Kiedy będzie nareszcie ten Błąd wyeliminowany ?
 14. Witam Service-Team, od około 6 dni wystąpił błąd w zadaniach Talentowych. 1 rodzaj błędu to: brak zadań Talentowych. 2 rodzaj błędu to: tylko 2 zadania Talentowe . 3 rodzaj błędu to: brak przycisku "Rospocznij" w zadajach Talentowych. - w tym przypadku ten brakujący przycisk pokazuje sie po drugim /ponownym otwarciu okna z zadaniami Proszę o sprawdzenie i o usuniecie błędu z poważaniem Leon
 15. ale dlaczego stoi 750kg ? - to nie jest irytujące, mylące . Dziękuję serdecznie za sprawdzenie BLEDU , na pewno wielu innych graczy będzie szybciej miało odpowiedz na podobne zdarzenie.
×
×
 • Create New...