Jump to content
Let's Fish Community

trb

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by trb

  1. Wyżej wymienione problemy lepiej widać na wydarzeniach punktowych. Zwłaszcza na małych rybkach, gdy na danym łowisku oczywistym celem jest konkretna rybka do której można tak ustawić sprzęt że będzie się łowiło wyłącznie rybki grubo powyżej 90 pkt. (na przykład płoć na Maćkowej Strudze). Tam bardzo łatwo obliczać co ile sekund trzeba by wyławiać rybkę żeby na przykład osiągnąć wynik 25000 punktów podczas gdy normalnie grający gracz kończy w okolicach 16000-17000. Przy jakiejś okazji postaram się zrobić dokumentacje takiego dziwnego przypadku. Takich sytuacji raczej nie da się wytłumaczyć szybkimi kołowrotkami albo super podbierakami. Ale może się mylę. Jeżeli tak to chętnie wysłucham wyjaśnień. Znam pewnego gracza który z miażdżąca przewagą (kilka tysięcy punktów) zwycięża w praktycznie każdym wydarzeniu punktowym w którym bierze udział.
  2. A po co resetować? Jeżeli już to rozpocząć równoległa grę na nowym serwerze. Dać dotychczasowym graczom możliwość wyboru czy chcą grac na starym serwerze na starych zasadach czy może wola przenieść swoje konta na nowy serwer i grac na nowych zasadach., ewentualnie zarejestrować się od nowa.
  3. Rozegrałem 4 pojedynki i system nie pozwala mi rozegrać 5 pojedynku. Pojawia się komunika o wykorzystaniu 5 pojedynków i żebym spróbował następnego dnia. Dowodem na oczywisty błąd jest to ze mam za dzisiejszy dzień (poniedziałek) uzbierane 60 punktów. Nie ma możliwości żeby po rozegraniu 5 pojedynków uzyskać taki właśnie wynik. Sprawę zgłosiłem do supportu we wczesnych godzinach rannych ok 6 rano. Miałem nadzieje, że jeszcze przed północą reklamacja zostanie rozpatrzona i support umożliwi mi rozegranie piątego pojedynku. Niestety ta nadzieja powoli umiera, do tej pory support zgłoszenia nie rozpatrzył. Dochodzi godzina 20 i ciągle nie mam mozliwosci wykorzystania pełnego limitu pojedynków co rujnuje mi rywalizację w rankingu tygodniowym. Podejrzewam, ze po północy już się nie da sprawdzić czy istotnie mam blokadę na ten ostatni pojedynek. Czy mogę liczyć na zwrócenie mi tej utraconej szansy?
×
×
  • Create New...