Jump to content
Let's Fish Community

Marian Kubacki

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by Marian Kubacki


  1. A ja próbowałem zalogować się do gry na 3 komputerach i 3 systemach. Na dwóch w ogóle się nie udało. Na win8 miałem biały ekran, na winXP wskaźnik postępu ładowania dochodził do 100% i gra się zwieszała, tylko na win10 udało się ją uruchomić, ale błędy są takie, że grać się nie da.


  2. Ale nie chodzi o łowienie tzw. 'drugiej ryby' w ostatnich sekundach. Powiedz mi jak jest możliwe wyłowienie dwóch ryb w przeciągu jednej sekundy? Właśnie przed chwilą niejaki Andriej Miszenkow (pisane cyrylicą) wyłowił dwie ryby zanim ja zdołałem założyć błystkę na jedną. Rozumiem, że nie należę do pokolenia 'szybkich kciuków', ale nawet moi synowie nie byliby w stanie tak szybko tego zrobić. To są ewidentne boty. I prosiłbym bardzo, żeby odezwał się ktoś z administracji, bo opinie użytkowników są mało merytoryczne. Pozwolę tu sobie na wysnucie teorii spiskowej, że boty są na rękę twórcom gry, gdyż napędzają im kasę. Po prostu normalni użytkownicy są w ten sposób zmuszani do zakupu zanęt i innych ulepszeń. Moje pytania to: czy Twórcy dostrzegają ten problem, czy jakoś temu przeciwdziałają, a jak tak, to w jaki sposób? Bo tak, jak jest dzisiaj, to mam dwa wyjścia, zrezygnować z gry, albo sobie zainstalować bota. Pewnie zrezygnuję, gdyż używanie botów uważam za oszustwo.


  3. O lagach to ja wiem, dlatego odświeżam co chwilę. Natomiast nie mów mi o lagach jeśli nawet z dziennika pojedynku wynika, że gość nie łowi nic przez 5 minut, a tu nagle na koniec ma dwie. Poza tym w przypadku wspomnianego przeze mnie użyszkodnika chodzi chyba o atnylagi. System antycypował i awansem w trzeciej sekundzie pojedynku zaliczył mu dwie ryby?


  4. Ostatnio dotknęła mnie plaga użyszkodników gry, którzy w jednej sekundzie wyciągają dwie ryby. I to przeważnie 'legendy'. Ostatnio Zenon Dezh z klubu 'whale whale' tak zrobił. Był na tyle głupi, że zrobił to na początku rywalizacji, więc miałem czas zareagować, ale większość robi to w ostatniej sekundzie. Przez 4:59 zero aktywności, a na koniec 3 pkt. Mam pytanie, czy Twórcy gry zauważyli ten problem? Czy mają zamiar jakoś zareagować? Można gdzieś zgłaszać takie osoby? IMO powinny być one eliminowane z gry za oszustwo.

×
×
  • Create New...