Jump to content
Let's Fish Community

Azirik

Members
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Azirik

 1. To jest trochę skomplikowane. Po pierwsze musisz znaleźć przycisk GRAJ. W tym celu wchodzisz w wyzwania 1 vs1 , następnie wybierasz wspomniany przycisk GRAJ , po dokonaniu właściwego wyboru wciskasz go i w tym momencie zaczyna się magia: system szuka adekwatnego przeciwnika. Czekaj cierpliwie, wstrzymaj oddech. Gdy system znajdzie przeciwnika, wtedy sprawdzasz rybkę , dobierasz spokojnie sprzęt, łowisz pod rekord, potem znów dobierasz odpowiedni zestaw, łowisz pod rekord drugą rybkę , wygrywasz i pozostaje już tylko cieszyć się główną nagrodą - CHWAŁĄ Natomiast pozostałą część czasu możesz poświęcić na zrobienie 3 GWIAZDKOWEGO EVENTU. W przypadku gdy , jeszcze czas zostaje, to standardowo, możesz posprzątać w domu, ugotować, wyprać pieluchy lub gacie mężowi itd. itp. ( Nie sama grą człowiek żyje lub gracz )
 2. Za rok lub dwa, dopracuje się te mało istotne szczegóły. Teraz administracja ma mało czasu, ponieważ ma ważniejsze sprawy. Dla przykładu czytanie moich sugestii w supporcie. Cieszcie się ze w ogóle macie pojedynki...oraz że działają.
 3. Prawidłowo! Za ustawki -100 punktów powinno się zabierać. Remis żadną miarą nie może być neutralny , korzystny dla gracza. Tak jak w rankingu w klubie remis= strata.
 4. Zdumiewające. Administracja stara się jak może, a problemów z grą coraz więcej....Niektórzy Niemcy grają uczciwie. ( Tego na zdjęciu nie znam, więc nie mogę za niego ręczyć. Wygląda nie niezłego cwaniaka. )
 5. Żałuję, że mam 305 kg morską. To był wielki błąd, kupić tak dużą wędkę. Mogłem zostawić 95 kg, ale dłużej by trwało zrobienie 300 poziomu. Jesteś maxiu bardzo daleki prawdy. Ale cóż, nie możesz tego wiedzieć.. To wiedź , że z pojedynków, to ja tylko zdrapki zdrapywałem... Teraz cieszmy się tym, że szanowna administracja zrobiła wspaniałe pojedynki,oczywiście dla pasjonistów. ( Nie mylić z Rzymskokatolicką Parafią Matki Bożej Bolesnej- ona tez dużo wycierpiała przez swojego syna ), gdyż nie o takich pasjonistów tu chodzi.
 6. Wspaniałe , wspaniałe! Popieram!!!!!
 7. Nie gram mistrzostw. Jedynie dlatego nie jestem w stanie obiektywnie skonkludować strategii oszustw. Z tego co się dowiedziałem, to bardzo słusznie. Zgadzam się, wiele kont zniknęłoby lub zamarło, gdyby nie ustawki pojedynków. Raz jeden napisałem w sprawie pojedynków, ale administracja robi coś przeciwnego, to znaczy stwarza dogodne sytuacje do oszukiwania. Dla przykładu czat globalny ( no fish) aby gracze lepiej się "komunikowali". Bez wysiłku z mojej strony mógłbym pojedynki anihilować. Specjalnie mnie na tym nie zależy, dlatego nie podejmuje odpowiednich kroków. Nie przeszkadza mnie , że pewne osoby je robią. Jedyną niekonsekwencja jest to, że pewne osoby dostają nagrody za ewidentne krętactwo, a inne, uczciwe osoby nie dostają. Uczciwa osoba to gracz w tym przypadku z jednym kontem. ( Rzadki przypadek, ale wiem , że takowi istnieją)
 8. Tych problemów z naliczaniem PUNKTÓW jest więcej. Wszystkie one są czasowe. WSZYSTKIE ZOSTANĄ ROZWIĄZANE W ODPOWIEDNIM CZASIE. Słyszałem od wielu osób, że mają problem z 4 pojedynkami, ale skoro sami grają na multikontach, to kto kogo oszukuje? Osobiście nie gram pojedynków, dlatego je ignoruje. Pojedynki uważam za czynność niedorzeczną. dziwie się że jeszcze w ogóle są. Co innego pojedynki towarzyskie.
 9. Oni oszukiwali tych, którzy nie brali udziału w tym oszukańczym rankingu, także wewnątrz własnego klubu. Stąd pierwsze miejsce, a potem ostatnie. Co do dodatkowych gier, to problem został już rozwiązany. Nastaną też inne zmiany dla bardziej równorzędnej gry.
 10. Od tego tygodnia zasady przyznawania rankingu tygodniowego turniejów zostały zmienione. ( To prawda co napisałeś. ) Zawsze zastanawiałem się, jak oszustom z CK udawało się mnie przebić , pod koniec cyklu i nie wiadomo skąd nabić tyle punktów przewagi? Gdy do końca cyklu sam miałem przewagę w uczciwej grze i zawsze na koniec był spadek. Na szczęście, to już przeszłość! Zachodzą korzystne zamiany.
 11. Dyletant chyba nie wierzy. Na szczęście myśli i sądy dyletanta są tak samo istotne dla mnie , jak najdroższe odpusty , które można było kiedyś ( i obecnie ) uiszczać za zmarłych,. Praktykowane w specjalnych subkulturach jeszcze po dziś dzień! ciiiiiiicho sza!!!!!!!!!!!!!!!
 12. Co ciekawe Jednym ze sposobów na odpust również była moneta. A ponieważ odpustów była nieograniczona ilość, to ja myślę, że znalazłoby się coś na każdą kieszeń.W końcu to kwestia dalece etyczna, no bo jak można być takim bezdusznym sknerą i pozwolić komuś się męczyć w czyśćcu , skoro można mu pomóc i wykupić go z mąk czyśćcowych. Nawet nie była potrzebna miłość, skrucha, wiara, pacierz, pokuta, poprawa, żal itd Liczyła się jedynie MONETA! Zgodnie ze średniowiecznym porzekadłem : Gdy już pieniądz w szkatule brzęczy , dusza w czyśćcu się nie męczy!!! - wspomóż klub!
 13. Nie zrozumieliście. Tak jak jest wiele sposobów kopulowania, tak samo jest wiele metod oszukiwania. Nie chodzi mnie o złudzenia jakiś dyletantów, przecież na każdym poziomie wygrywa się ranking tygodniowy tak samo łatwo, czego jestem dowodem. ( spider, nie powtarzaj koguciku moich uwag, bo ja zmieniłem właśnie zdanie). Chodzi jedynie o jakość gracza, jego wolicjonalne chciejstwo. Tło się nie liczy, tło się , rozwala, wybija, wycina, rozłupuje jak orzechy, wymiata, kosi czy ogrywa. O odpowiedź proszę nie dyletantów, który albo udają , albo nie wiedzą jak się oszukuje, ale ELITĘ, która nie tylko wie jak oszukiwać , ale przede wszystkim z racji wagi oszustw, nie może się równać z oszustami jakiegoś marionetkowego, szeregowego szachraja.
 14. Jednym ze sposobów zdobycia BANKNOTÓW jest przelew. Szybko i bezpiecznie.
 15. Bardzo proszę o podzielenie się ze mną Waszymi cennymi uwagami. Mianowicie chodzi mnie o doświadczonych graczy - jak w temacie- którzy chcieliby uzasadnić swoje odczucia odpowiadając na poniższe pytania. 1 WSKAZ I UZASADNIJ DLACZEGO WARTO OSZUKIWAĆ INNYCH ? 2 WSKAŻ I UZASADNIJ , DLACZEGO OSZUKIWANIE INNYCH JEST TAKIE ZABAWNE? 3 DLACZEGO UCZCIWA GRA JEST WYŁĄCZNIE DLA FRAJERÓW ? ____________________________________________________________________________________________________________________________________ Dla OSOBNIKA , który da najbardziej obiektywną i błyskotliwa odpowiedź przygotowałem specjalną nagrodę.
 16. Pojawiają się teorie spiskowe... A przecież ten temat miał odsunąć takie wątpliwości..
 17. Dzięki za odświeżenie. Niech sobie paranoik poczyta. Chociaż piszesz nie na temat, co jest już regułą , to odśwież i zacytuj jeszcze raz na rowy rok. Może opisany paranoik zrozumie, coś z tego o czym mowa? Chociaż osobiście bardzo wątpię , abyście zrozumieli cokolwiek...takie coś się nie zdarza. Jak blokują ciebie, znaczy , że powinni.
 18. Dlaczego nie można wymienić pereł na magiczne błystki morskie? ( Dlaczego wcześniej trzeba je wpierw wykorzystać? ) Drugie pytanie : dlaczego nie ma zabezpieczeń w postaci potwierdzenia dokonania wyboru kupna czegoś za perły? Przypadek? Ja wiem, że pytania nie są aż takie trudne, raczej niewygodne. Wiedzą, tez inni. Czy dlatego, abyście wzięli kasę jak jakiś użytkownik się pomyli i kupi coś niechcący za perły? Wiem , że nie kwapicie się do tego, aby zwrócić graczom perły lub przedmiot za perły, który przez przypadek został kupiony, choć może być niemal zdublowany albo niechciany. To też o was dobitnie świadczy jakimi jesteście cwaniakami , materialistami i miernotami czyhającymi na kasę w wyniku tegoż błędu. Wstyd, żenada, złodziejstwo! Gdyby było inaczej, to już przecież dawno zostałyby podjęte odpowiedni kroki, które temu zapobiegają. Ponieważ to nie jest przypadek, więc może ktoś kupi coś za perły. Dobrze pomyślane. Co można zrobić? Przede wszystkim zasugerować nie kupienie ich, a jeżeli już , to aby kupno pereł nastąpiło za możliwie najmniejszą stawkę. Tak jak ja to robię. Zbyt duża ilość pereł jest bardzo ryzykowana, a zakup dla przykładu : wędki za perły, to istny sukces twórców gry, i w tej sytuacji oczywista porażka ( i strata) dla gracza, który ja kupił. Nawiasem, jeżeli komuś ( w uczciwych graczy) zdarzyłby się zakup takiej wędki , która kosztuje kilkaset złotych i spotkałby się z odmowną odpowiedzią jeżeli chodzi o jej zwrot. To zamiast liczyć na honor, czy rzetelność administracji, przy tej kwocie od razu proponuje iść do Rzecznika Praw Konsumenta, który podpowie jakie kroki trzeb poczynić. ( Ja bym tak zrobił. ) Lepsze to niż liczyć na ich honor.
 19. Jedyne szczęście dla MEGALOMANA KACZYKAJO, z klubu Enjoy .. który wprowadził zamęt , szantaż itd, że wrócili do klubu osoby, które odeszły w wyniku pisania głupot i kłamstw przez tego histeryka. Tak jak pisałem , każdy z nich jest lepszy niż ten paranoik KACZYKAJO, ponieważ zajmują się grą, a nie wyrażają "swoje zdanie", tak akuratnie, po których dobrzy gracze opuszczają klub. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nie są paranoikami , którzy stracili dystans do gry , grając w nią i histeryzując , a przez to, nie używając rozumu. Ten oto frajer KACZYKAJO, najwidoczniej chciał zarazić swoim frajerstwem inteligentniejszych i rozsądniejszych graczy, którym nigdy nie dorówna. Jedyna jego rzeczywista przewaga, to większą wędką. A to trudne, aby paranoik wyegzekwował dekonstrukcje percepcji na rozsądnych i zapewne inteligentniejszych, zupełnie normalnych graczach, którzy rozumieją , że grają dla zabawy. Każdy gracz , który wie i był w Enjoy rozumie problemy które doprowadzają do otępienia mózgowego tego gracza oraz jak bardzo mieszają mu się priorytety w życiu. Ponieważ gracze wrócili, cel w zasadzie został osiągnięty. Nie ma sensu to ciągnąć. ________________________________________________________________ A ty oszuście posejdonie, zrozum że RAZ jestem wspaniałomyślny , a innym razem KONSEKWENTNY w działaniu , jak widzę co robią tacy pseudogracze jak ty. Przekonasz się jeszcze o tym na własnej skórze. Zawsze będę POGARDZAŁ tobą oszuście, ponieważ wiem kim jesteś, ponieważ nie ma kategorii oszustw, których byś się ie dopuścił. Nie udawaj urażonego i nie myl pojęć zniesławienie vs obiektywne stwierdzenie. Po co wtrącasz tu swój oszukańczy łeb i udajesz honorowego, skoro należysz do niższości człowieczeństwa, jesteś podgatunkiem gracza i wiele osób to zauważyło. A gdzie ty widzisz oszustwo? Naucz się liczyć i czytać ze zrozumieniem. Chyba nie sądzisz, że ktoś taki jak ja będzie się tłumaczył przez oszustem takim jak ty, który nie tylko się ustawiał, ale dopuścił się wszystkich innych oszustw zabronionych regulaminem lub nie akceptowanym przez portal co oznacza dokładnie to samo. Gdybyś umiał liczyć, to sam zauważyłbyś że 625 puntów za wygrane gry w cyklu klubowym oznacza, że żadna gra nie została dopisana, ponieważ wygrałem wszystkie i nie potrzebuję dodatkowych gier , czy ryby dnia. Potrzebują tego raczej OSZUŚCI tacy jak ty! Właśnie po to, aby oszukiwać innych. Nie to , aby nie miał chęci kogoś rozwalić, ale raczej że nie jest to specjalnie konieczne dla mnie , aby się znaleźć w top15. Ja z tym mogę co najwyżej walczyć, gdy będę miał na to ochotę. Wiadomym jest , że niższość taka jak ty, nie zrobi absolutnie nic w meritum, poza tym, że bezpodstawnie pragniesz, abyś był postrzegany lepiej , aniżeli na to zasługujesz. Właśnie to pragnienie, sprawia, że jesteś jednym z najbardziej żałosnych i specyficznych oszustów . Jeżeli przypadkiem rozbawiłem cie swoją wielkodusznością , to posmutniejesz w wyniku gdy zrównoważę to sprawiedliwością. . Z tych dwóch, istotniejsza jest dla mnie sprawiedliwość.
 20. To nic personalnego. Ale ponieważ mam tu szeroką publiczność ( bez znaczenia czy mam poparcie czy nie ) mam POSŁUCH . Więc zdradzając małe co nieco, bo wiem, że bardzo chciałbyś się dowiedzieć o się stało, więc okażę odrobinę dobrej woli.. WSTAWIŁEM SIĘ ZA WSZYSTKIMI GRACZAMI W KLUBIE. Bez faworyzowania tylko wybranych, którym się wydaje, że jak mają duże kije, to już są bogiem ojcem wszechmogącym. Otóż ja wiem, że pewni gracze , którzy mają duże kije, kupili je , ponieważ mają bardzo małego. Nie mogąc tego ścierpieć, jako kompensację, kupili sobie nawet max wędkę. Niestety nie zdążyłem tego powiedzieć jednemu parafianinowi. Na szczęście on dobrze wie, co ja o nim myślę i na co go przeznaczyłem. I już wczoraj zyskałem sobie ogromną przychylność , estymę i powszechną miłość u małych poziomów płci obojga. Zresztą jutro jak będę miał trochę więcej czasu, to może trochę , popiszę, na ogólnym , może nawet wspomnę KACZYKAJO o dość wątłej kondycji psychicznej. W rezultacie jego donkiszoterii opuścili klub silni , przyzwoici , jurni gracze o mniejszych poziomach. A może nie wspomną w ogóle zachowując pełną dyskrecję? - Oczywiście jak nie zapomnę. Dzisiaj niestety nie mam czasu na zabawę w pisanie. Jestem sławny z tego, że jestem protektorem małych poziomów i małych wędek płci wielorakiej. Sam posiadałem mały poziom, ale ponieważ mnie nie wypada posiadać mały poziom, więc podjąłem odpowiednie kroki, aby to zmienić. Może nie tak drastyczne jak oszust posejdon, który zrobił to w efekcie zwykłego oszustwa, dlaczego wszyscy po dziś dzień się z niego śmieją, bo dobrze o tym wiedzą i czego jest znany.
 21. To, że o tym napisałem, to był przypadek.. Wszystkie linki okolicznościowe powstają w wyniku presji , jaką poddajecie biedną administrację, przez swoje np; religijne mambo -jumbo. ( Tą argumentację można tez zastosować w stosunku do pracodawców. ) Jednak administracja nie jest taka głupia. Dadzą, ale potem więcej stracicie, aniżelibyście w ogóle nie dostali żadnych "prezentów". W ten sposób rewanżują się za presję , jaką ich poddajecie, w wyniku której dostajecie prezenty. - Wątków takich nie brakuje. Wykorzystacie każda okazję, dla własnych egoistycznych celów. Wówczas gdy nagrody powinni dostać zwycięzcy tacy jak Pan Adul To jest właściwa geneza, przebieg i skutki w jakich okolicznościach powstają te linki.
 22. Zauważ , że już nie jestem oficerem. Trochę obiektywizmu chłopcze. Masz rację...hmmm szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia oraz że nie oprawiłem zdjęcia w złote ramki. Teraz muszę czekać do następnych świąt, które są rezultatem klerykalnej propagandy, powtarzanej przez wieki . W jej rezultacie słabe umysły, rzeczywiście, bez żadnych zastrzeżeń uwierzyły , że to są "święta rodzinne". Przykre.. ale prawdę znają wyjątkowe osoby, które poznały tę sprawę w pełni...
 23. Masz rację te zmiany to pikuś, bo o rzeczywistych zasługach nie mam potrzeby tutaj pisać. Już same takie stawianie pytań jak : "Co zrobiłeś dla graczy , względniej gry, aby poprawić jej jakość w sensie socjologicznym ? " powinno dać wam trochę do myślenia, tyle że wy myślicie zgodnie z odpowiednim dla waszych priorytetów inklinacji umysłowych. Cóż wielkiego, że wiecie, że usunąłem ustawki skoro pisałem o tym jawnie i ostentacyjnie? Nie żałuję.Zrobiłem dużo więcej, o czym wasze spekulacyjne umysły nawet nie pomyślały ; dla przykładu wszyscy dostali 2000 $ banknotów. Przecież w argumentacji polemicznej to ja wnosiłem o banknoty dla wszystkich. Co prawda nie podawałem konkretnej sumy, ale jedynie to , aby dostali je wszyscy w kontekście o raczej 4000 tysiące banknotó pochodzących z ustawek. Teraz gdy o tym myślę, jest pewna niekonsekwencja mojej argumentacji, powinni dostać banknoty , nie " WSZYSCY" , ale wszystkie osoby, które nie brały udziału w ustawkach paranormalnych. ( Wiem , że zdarzało się że pewne osoby w skutek błędów nie otrzymali banknotów ) . Ty również powinieneś je otrzymać, tyle że nie jesteś świadomy , kto je zorganizował, ani tego , że w rzeczywistości wynegocjowałem banknoty w percepcji socjologicznej , dla graczy jako rekompensata za ustawki i wyciąganie banknotów przez tych samych oszustów, którzy nabili sobie nimi kąta. Najbardziej satysfakcjonuje mnie fakt, że ukróciłem oszustwa ludzi których lekceważę i pogardzam. Teraz przynajmniej wiesz, że mocodawcy tej gry, wcale nie są tacy hojni i bezinteresowni. ( Jednak robią poprawki do gry i trzeba im to uczciwie przyznać ) Do tego czasu mogłeś przypuszczać że banknoty spadły z nieba, przypadkowo, ponieważ , nigdy o tym nie pisałem, a to że teraz do tego wracam to jedynie przypadek. Chodzi o to , że szanse iż dorównujesz mnie w honorze, sprawiedliwości, wierze, gniewie, inteligencji, chamstwie, etyce , błyskotliwości są bardzo słabe. No waśnie Ola przyjęła co stakiego do klubu, co raczej nie jest zgodne z tym co oficjalnie piszę, z czego jestem znany. Dlaczego mnie przyjęła? Cóż uwzględniając jedynie zewnętrzną i oficjalną stronę mojego działania, takie zachowanie musi się jawić jako niebywałe i niezrozumiałe nieprawdaż? Tym bardziej jak się nie zna drugiej strony, ukrytej i niebotycznie autentyczniejszej strony, którą zachowuję przecież dla siebie. No teraz już w stopniu oficera przyjęła i awansowała. ( Dobrze nam razem)
 24. Poznajesz tych Panów? W szczególności tego w otoczce promieniującego słońca, niczym nimb.
×
×
 • Create New...