Jump to content
Let's Fish Community

Azirik

Members
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Azirik last won the day on November 15 2016

Azirik had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

3 Followers

About Azirik

 • Rank
  Master

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest trochę skomplikowane. Po pierwsze musisz znaleźć przycisk GRAJ. W tym celu wchodzisz w wyzwania 1 vs1 , następnie wybierasz wspomniany przycisk GRAJ , po dokonaniu właściwego wyboru wciskasz go i w tym momencie zaczyna się magia: system szuka adekwatnego przeciwnika. Czekaj cierpliwie, wstrzymaj oddech. Gdy system znajdzie przeciwnika, wtedy sprawdzasz rybkę , dobierasz spokojnie sprzęt, łowisz pod rekord, potem znów dobierasz odpowiedni zestaw, łowisz pod rekord drugą rybkę , wygrywasz i pozostaje już tylko cieszyć się główną nagrodą - CHWAŁĄ Natomiast pozostałą część czasu możesz poświęcić na zrobienie 3 GWIAZDKOWEGO EVENTU. W przypadku gdy , jeszcze czas zostaje, to standardowo, możesz posprzątać w domu, ugotować, wyprać pieluchy lub gacie mężowi itd. itp. ( Nie sama grą człowiek żyje lub gracz )
 2. Za rok lub dwa, dopracuje się te mało istotne szczegóły. Teraz administracja ma mało czasu, ponieważ ma ważniejsze sprawy. Dla przykładu czytanie moich sugestii w supporcie. Cieszcie się ze w ogóle macie pojedynki...oraz że działają.
 3. Prawidłowo! Za ustawki -100 punktów powinno się zabierać. Remis żadną miarą nie może być neutralny , korzystny dla gracza. Tak jak w rankingu w klubie remis= strata.
 4. Zdumiewające. Administracja stara się jak może, a problemów z grą coraz więcej....Niektórzy Niemcy grają uczciwie. ( Tego na zdjęciu nie znam, więc nie mogę za niego ręczyć. Wygląda nie niezłego cwaniaka. )
 5. Żałuję, że mam 305 kg morską. To był wielki błąd, kupić tak dużą wędkę. Mogłem zostawić 95 kg, ale dłużej by trwało zrobienie 300 poziomu. Jesteś maxiu bardzo daleki prawdy. Ale cóż, nie możesz tego wiedzieć.. To wiedź , że z pojedynków, to ja tylko zdrapki zdrapywałem... Teraz cieszmy się tym, że szanowna administracja zrobiła wspaniałe pojedynki,oczywiście dla pasjonistów. ( Nie mylić z Rzymskokatolicką Parafią Matki Bożej Bolesnej- ona tez dużo wycierpiała przez swojego syna ), gdyż nie o takich pasjonistów tu chodzi.
 6. Wspaniałe , wspaniałe! Popieram!!!!!
 7. Nie gram mistrzostw. Jedynie dlatego nie jestem w stanie obiektywnie skonkludować strategii oszustw. Z tego co się dowiedziałem, to bardzo słusznie. Zgadzam się, wiele kont zniknęłoby lub zamarło, gdyby nie ustawki pojedynków. Raz jeden napisałem w sprawie pojedynków, ale administracja robi coś przeciwnego, to znaczy stwarza dogodne sytuacje do oszukiwania. Dla przykładu czat globalny ( no fish) aby gracze lepiej się "komunikowali". Bez wysiłku z mojej strony mógłbym pojedynki anihilować. Specjalnie mnie na tym nie zależy, dlatego nie podejmuje odpowiednich kroków. Nie przeszkadza mnie , że pewne osoby je robią. Jedyną niekonsekwencja jest to, że pewne osoby dostają nagrody za ewidentne krętactwo, a inne, uczciwe osoby nie dostają. Uczciwa osoba to gracz w tym przypadku z jednym kontem. ( Rzadki przypadek, ale wiem , że takowi istnieją)
 8. Tych problemów z naliczaniem PUNKTÓW jest więcej. Wszystkie one są czasowe. WSZYSTKIE ZOSTANĄ ROZWIĄZANE W ODPOWIEDNIM CZASIE. Słyszałem od wielu osób, że mają problem z 4 pojedynkami, ale skoro sami grają na multikontach, to kto kogo oszukuje? Osobiście nie gram pojedynków, dlatego je ignoruje. Pojedynki uważam za czynność niedorzeczną. dziwie się że jeszcze w ogóle są. Co innego pojedynki towarzyskie.
 9. Oni oszukiwali tych, którzy nie brali udziału w tym oszukańczym rankingu, także wewnątrz własnego klubu. Stąd pierwsze miejsce, a potem ostatnie. Co do dodatkowych gier, to problem został już rozwiązany. Nastaną też inne zmiany dla bardziej równorzędnej gry.
 10. Od tego tygodnia zasady przyznawania rankingu tygodniowego turniejów zostały zmienione. ( To prawda co napisałeś. ) Zawsze zastanawiałem się, jak oszustom z CK udawało się mnie przebić , pod koniec cyklu i nie wiadomo skąd nabić tyle punktów przewagi? Gdy do końca cyklu sam miałem przewagę w uczciwej grze i zawsze na koniec był spadek. Na szczęście, to już przeszłość! Zachodzą korzystne zamiany.
 11. Dyletant chyba nie wierzy. Na szczęście myśli i sądy dyletanta są tak samo istotne dla mnie , jak najdroższe odpusty , które można było kiedyś ( i obecnie ) uiszczać za zmarłych,. Praktykowane w specjalnych subkulturach jeszcze po dziś dzień! ciiiiiiicho sza!!!!!!!!!!!!!!!
 12. Co ciekawe Jednym ze sposobów na odpust również była moneta. A ponieważ odpustów była nieograniczona ilość, to ja myślę, że znalazłoby się coś na każdą kieszeń.W końcu to kwestia dalece etyczna, no bo jak można być takim bezdusznym sknerą i pozwolić komuś się męczyć w czyśćcu , skoro można mu pomóc i wykupić go z mąk czyśćcowych. Nawet nie była potrzebna miłość, skrucha, wiara, pacierz, pokuta, poprawa, żal itd Liczyła się jedynie MONETA! Zgodnie ze średniowiecznym porzekadłem : Gdy już pieniądz w szkatule brzęczy , dusza w czyśćcu się nie męczy!!! - wspomóż klub!
 13. Nie zrozumieliście. Tak jak jest wiele sposobów kopulowania, tak samo jest wiele metod oszukiwania. Nie chodzi mnie o złudzenia jakiś dyletantów, przecież na każdym poziomie wygrywa się ranking tygodniowy tak samo łatwo, czego jestem dowodem. ( spider, nie powtarzaj koguciku moich uwag, bo ja zmieniłem właśnie zdanie). Chodzi jedynie o jakość gracza, jego wolicjonalne chciejstwo. Tło się nie liczy, tło się , rozwala, wybija, wycina, rozłupuje jak orzechy, wymiata, kosi czy ogrywa. O odpowiedź proszę nie dyletantów, który albo udają , albo nie wiedzą jak się oszukuje, ale ELITĘ, która nie tylko wie jak oszukiwać , ale przede wszystkim z racji wagi oszustw, nie może się równać z oszustami jakiegoś marionetkowego, szeregowego szachraja.
 14. Jednym ze sposobów zdobycia BANKNOTÓW jest przelew. Szybko i bezpiecznie.
×
×
 • Create New...