Jump to content
Let's Fish Community

juzek45

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About juzek45

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam jestem liderem mojego klubu i chciałem wybrać łowisko dla zawodów klubowych mojego klubu. Dziś jest możliwość wyboru łowisk na Europie i chciałem włączyć zawody klubowe na Starożytnej grocie i okazuje się że przy łowisku pojawia się napis że łowisko nie zostało jeszcze zdobyte i można spróbować w następnym tygodniu. A w spisie łowisk pojawia się napis że to łowisko nie zostało objęte turniejem. Po wejściu na łowisko okazuje się że połowa informacji nie działa, brak podpowiedzi na co łapać czy na jakie wędki łapać i nie można wybrać przynęty. Proszę o szybkie udostępnienie łowiska.
 2. A co teraz zrobili w 70% wyprzedaży ustawili ceny sprzętu za perły żeby kilka milionów graczy kupiło perły a po zakupie sprzętu wycofali zakupy i zwrócili pery, to zwykła kradzież zakupionego sprzętu. oddali nam perły a nie realna kasę za jaką zostały zakupione. Powinni zostawić zakupiony sprzęt wszyscy którzy się zemną zgadzają powinni napisać reklamację i żądać oddania zakupionych sprzętów. Ja zakupiłem kija spina i teraz mogę go zobaczyć na skrinie do zabrano mi wszystko co kupiłem za perły.
 3. Ja po zakupie największego kija i tak widzę że gracze w szybkich zadaniach są lepsi od mojego wyniku o około 100% więc czego używają do gry??
 4. Wiesz co co kto ma w plecaku to mnie nie interesuje ale jak wszystkie zawody wygrywają i eventy czy szybkie zadania z miażdżąca przewagą to mnie w kurza. I nie rozumiem jak to się dzieje morze ja grać nie umiem ? na pewno przez 2.5 roku choć pewnie włożyłem w tą grę kilkaset złotych niczego konkretnego nie zdobyłem a i w turniejach nawet do pierwszej 10 trudno się załapać, z n takimi przeciwnikami. No ale do usłyszenia
 5. witam cie darkel ja opisałem w początkowym poście zupełnie inne szybkie zadanie a przez nieuwagę wstawiłem s.kriny z innego zadania ale zapisze takie zadanie gdzie bedzie oczywiste że grają na maszynach (Botach) i wylicze tak jak ty bo oni cały czas maja pierwsze miejsca nawet kiedy chodzi o połów na magie przecież nikt nie poświęci 30szt magi na dwa wiaderka innej zanęty czy z 15 punktów prestiż.
 6. Ja też chętnie poznam kilku graczy aktywnych i zaproszę do mojego klubu. Zależy mi na tym by grali o klub dbali eventy robili i punkty prestiż zbierali bo część klubowiczów myśli że wołać o prezenty to szczyt ich możliwości, lecz 2/3 klubowiczów gra porządnie. Zapraszam do aplikowania do Klubu- Wędkarska Brać na 5
 7. juzek45

  Znajomi

  Ja też chętnie poznam kilku graczy aktywnych i zaproszę do mojego klubu. Zależy mi na tym by grali o klub dbali eventy robili i punkty prestiż zbierali bo część klubowiczów myśli że wołać o prezenty to szczyt ich możliwości, lecz 2/3 klubowiczów gra porządnie. Zapraszam do aplikowania do Klubu- Wędkarska Brać na 5
 8. Już wiem rafaello69 nie zraża się resetowaniem kont bo i tak robi super wyniki ciekawe czemu? koledzy z klubu 115 chętnie się wypowiadają na forum bo mają dużo czasu jak maszyny za nich eventy, turnieje i mistrzostwa oraz 1v1 wygrywają. A morze chcą nam wytłumaczyć jak to robią że takie wyniki mają i łowia 10x więcej niż jest wymagane. Zobaczcie sami ta gra to jedno wielkie oszustwo.
 9. ZŁY_POSEJDON SIĘ PYTA JAK TO JEST MOŻLIWE A JA SIĘ PYTAM WAS I POSEJDONA JAK TO JEST MOŻLIWE ZOBACZCIE SAMI JAK ŁOWIĄ CI CO NAJBARDZIEJ KRZYCZĄ I Z JAKIMI WYNIKAMI KOŃCZĄ SZYBKIE ZADANIA, NIECH POWIEDZĄ JAK TO ROBIĄ.
 10. No dziś wstawię wam fotkę z zadania szybkiego gdzie widać kto gra na botach. Zły-POSEJDON mówi nam o tych co płacą systematycznie a sam się zalicza do tych co na botach grają. Mówi nam o tym że jak nie umiemy grac to możemy nie grać Zły_POSEJDON zalicza się do tych co umieją grać niech adminowi i nam wytłumaczy skąd się u niego biorą takie wyniki jak ja fotce z szybkiego zadania i jakiego bota używa. Bo my tak nie umiemy grać tylko oszuści tak grają. Sami zobaczcie jak mistrzu łowi. Ps. najwyższy czas skasować konta tych oszustów.
 11. No dziś wstawię wam fotkę z zadania szybkiego gdzie widać kto gra na botach.
 12. Ja też jestem zdania że zresetowanie kont jest uczciwym posunięciem tylko mam pytanie dlaczego te ogromne konta co grają na Botach gdzie widać te wszystkie machlojki nie są zresetowane. Przecież wszędzie w mistrzostwach , tygodniowych, dziennych i szybkich zadaniach gdzie się człowiek nie obróci tam pojawiają się niesłychane wyniki czy rekordowe ryby lub wygrane nieuczciwie zawody. Ja na miejscu admina skasował bym wszystkie te konta. Przecież oni nie inwestują swoich pieniędzy tylko obrabiają uczciwych graczy z kasy w pojedynkach 1v1 czy wygrywają wszystkie znaczące turnieje zgarniając kasę admina. Więc ja bym nie miał skrupułów w skasowaniu tych kont bo nie dorobili się uczciwym graniem.
 13. Wiesz ja jestem zdania że ta gra to jeden wielki chłam i przekręt. Dobra dla graczy grających na botach i wszelkich oszustów. W całej grze widać na każdym kroku jak gracze używają botów lecz nic admin z tym nie robi bo kasa się liczy.
 14. W zupełności sie zgadzam z tobą, ja jeszcze bym tylko dopowiedział tylko oprócz opisanych problemów to jeszcze jest szerzący sie proceder gry na Botach.
 15. To tylko jest dowód na to że grają na botach.
×
×
 • Create New...